• تعمیر لوازم خانگی با تعمیر کار گروپ

    برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

تعمیر لباسشویی دونار

چکیده محتوا این صفحه

تعمیر لباسشویی دونار

نمایندگی تعمیر لباسشویی دونار در کرج با بهره‌گیری از قطعات اورجینال و فابریک دونار خدمات مربوط به تعمیر را ارائه می‌دارد. مجموعهٔ گروپ با بهره‌گیری از تعمیرکارِ حرفه‌ای و متخصص و نیز با در اختیار داشتن قطعات و تجهیزات فابریک این دستگاه اقدام به ارائه چنین خدماتی می‌نماید. کاربران علاقمند به مسائل و موضوعات فنی با بهره‌مندی از این مطلب می‌توانند در صورت نیاز اقدام به عیب‌یابی و تعمیر ماشین لباسشویی دونار در خانه کنند. البته پیشنهاد ما به شما این است که در صورت بروز هرگونه ایراد در دِل دستگاه خود، با ما در گروپ تماس بگیرید.‌ چرا که تعمیرکارانِ ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌توانند مشکل به وجود آمده را برطرف کنند.

نمایندگی تعمیر یخچال دونار در کرج

پیش از هر موضوعی این مسئله را خاطر نشان می‌شویم که گاهی اوقات رُخ می‌دهد برخی از مشتریان پیش از مراجعه به تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی دونار، به نمایندگی غیرمجاز مراجعه نموده‌اند. زمانی که کارشناسان نمایندگی تعمیر یخچال دونار در کرج با آن‌ها صحبت می‌کنند، بیشترشان یک سری مشکلات مشترک دارند که منجر شده دیگر به تعمیرگاه غیررسمی مراجعه نکنند. بهره‌مندی از قطعات غیر اصولی، عدم وجودِ تجربه و عدم تخصص لازم، و… از جمله مشکلات رایج آن‌ها بوده است. ما در نمایندگی تعمیر یخچال دونار به صورت مداوم آماده خدمات‌رسانی به شما دوستان عزیز هستیم تا با خیالی آسوده، تعمیرات ماشین لباسشویی خود را به ما بسپارید.

ویژگی تعمیرکارِ ماشین لباسشویی دونار

تعمیر ماشین لباسشویی دونار به واسطهٔ تعمیرکار مجرب و دوره دیده در نمایندگی ما صورت می‌پذیرد. تعمیرکارانِ ما دوره‌های عملی و آموزش‌های تعمیر انواع لوازم خانگی را پشت سر گذاشته‌اند و با تمامی ایرادات این دستگاه‌ها آشنا می‌باشند‌. بعد از تماس از جانب شما با نمایندگی دونار و درخواست تعمیرکار جهتِ تعمیر لباسشویی دونار در کرج، تعمیرکارانِ ما با تجهیزات و لوازم کامل به محل موردنظر شما اعزام خواهند شد. تعمیرکارانِ لباسشویی دونار علاوه بر تخصص و مهارت، برخورد مناسب و اخلاق کاری با مشتریان را بلد هستند و به موقع به نشانی که شما تعیین می‌نمایید خواهند آمد.
تعمیرکارانِ ما به خوبی این مسئله را می‌دانند که برای پیشروی کاری خود، علاوه بر کیفیت و دقّت عمل در انجام کار مشتری‌مداری و خوش قول بودن نکته حائز اهمیتی است که بایستی بدان توجه کنند. چنانچه که مشتریان بنابر هر علّتی از تعمیرکار فرستاده شده احساس رضایت نداشته باشند، هم برای نمایندگی ما هم تعمیرکار یک امتیاز منفی محسوب خواهد شد. بنابراین رضایت شما دوستان عزیز و برخورد مناسب در کنار کیفیت خدمات‌رسانی دو اصل بسیار مهم در هر کسب و کاری محسوب می‌شود که تعمیرکاران مجموعهٔ گروپ به خوبی بر تمامی این جهات واقف هستند.

تعمیر لباسشویی دونار در محل

یکی از مشکلاتی که در شهرهای بزرگ بیشتر به چَشم می‌خورد، شلوغی خیابان‌ها، نمایندگی و حتی مشغلهٔ کاری مردم است. چنانچه که ماشین لباسشویی شما دچار خرابی و مشکلاتی گردد، شما باید ماشین لباسشویی خود را تا به یک مرکز تعمیر حمل کنید. حال بعد از برطرف شدن مشکل به وجود آمده، برای باری دیگر یک ماشین تهیه کرده و ماشین لباسشویی خود را به خانه بازگردانید. ما در مرکز تعمیر لباسشویی دونار در کرج این مشکل را برای شما برطرف نموده‌ایم. در واقع دیگر نیازی به حمل ماشین لباسشویی تا به تعمیرگاه نیست! ما با ایجاد تعمیرات لباسشویی در محل چنین مشکلاتی را برطرف کرده‌ایم‌.

راهنمای خدمات پس از فروش لباسشویی دونار در کرج

اگر که ماشین لباسشویی شما دارای برگهٔ گارانتی شرکتی می‌باشد و تاریخ آن نگذشته است، می‌توانید در صورت بروز هرگونه مشکل با نمایندگی تماس بگیرید! این‌گونه شما می‌توانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی لباسشویی دونار در مقابل محصولات خود دارد، بهره گیرید. حال اگر که شما بنابر هر علّتی چون؛ اتمام تاریخ گارانتی و یا گم شدن برگهٔ گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش دونار استفاده کنید، می‌توانید با تعمیرگاه مجاز گروپ در کرج تماس بگیرید. ما می‌‌توانیم با تجربهٔ چندین ساله بهترین خدمات را به شما ارائه داریم.

عیب‌یابی و تعمیر ماشین لباسشویی دونار

ما این قسمت از مطلب خود را به عیب‌یابی و تعمیر ماشین لباسشویی دونار اختصاص داده‌ایم. در واقع شما دوستان عزیز می‌توانید با مطالعه این قسمت از نوشتار ما به خوبی مشکلات دستگاه خود را شناسایی کرده و ایرادات به وجود آمده را رفع کنید. پس بهتر است در ادامهٔ این نوشتار از ما همراه‌مان باشید.

علائم خرابی بُرد الکتریکی ماشین لباسشویی دونار

این‌گونه بگوییم بهتر است که کارِ تعمیر بُرد الکتریکی ماشین لباسشویی دونار بسیار سخت است. به گونه‌ای که لازم است ما علائم خرابی بُرد را به خوبی شناخته و بدانیم به چه هنگام تعمیر و تعویض را نیاز دارد! ما در ادامهٔ متن چند نمونه از علائم خرابی بُرد لباسشویی دونار و نیز دلایل خرابی و شیوهٔ تعمیر لباسشویی دونار در کرج را بازگو خواهیم کرد. آشنایی هرچه بیشتر با نشانه‌های خرابی به شما کمک خواهد کرد تا مشکل را زودتر متوجه بشوید و تعمیر بُرد الکتریکی ماشین لباسشویی دونار خود را زودتر شروع کنید. لطفاً با ما همراه باشید.

نمایان شدن یک‌سری کد خطا در صفحه نمایشگر ماشین لباسشویی دونار

یکی از نشانه‌های خرابی بُرد الکتریکی ماشین لباسشویی دونار این می‌باشد که برنامه شست‌وشوی ماشین لباسشویی دونار به خوبی اجراء نمی‌گردد. حال ممکن است گاهی پنل بُرد الکتریکی به خوبی کار نکند و یا گاهاً به گونه‌ای ناگهانی خاموش بشود. گاهی اوقات خرابی بُرد الکتریکی ماشین لباسشویی دونار منجر می‌شود تا هنگام دست زدن به بدنهٔ ماشین لباسشویی احساس برق‌گرفتگی داشته باشید. یکی دیگر از مهم‌ترین نشانه‌هایی که به شما می‌گوید دیگر بُرد الکتریکی ماشین لباسشویی دونار درست و چون قبل کار نمی‌کند نمایش کد خطا برروی بُرد است. این کد خطا ممکن است در هر مرحله از شست‌وشوی چون؛ آب‌گیری، تخلیه آب یا بسته شدن درب و… نمایان شود. بروز اختلال در تخلیه آب ماشین لباسشویی دونار اگر که سیستم تخلیه مشکلی نداشته باشد می‌تواند نشانه‌ای از خرابی بُرد ماشین لباسشویی باشد.

شیوهٔ عیب‌یابی و تست بُرد الکتریکی ماشین لباسشویی دونار

با توجه به این موضوع که بُرد الکتریکی ماشین لباسشویی دونار قطعه‌ای بسیار مهم و تخصصی در این وسیله محسوب می‌شود، شیوهٔ عیب‌یابی آن به راحتی پیش نمی‌رود ولی با به کارگیری برخی از شیوه‌ها و توجه به برخی از نشانه‌ها می‌توان بُرد را تست و عیب‌یابی نمود. البته که شما می‌توانید جهتِ تعمیر لباسشویی دونار در کرج با ما در مجموعهٔ گروپ تماس حاصل فرمایید.

چنانچه که در ماشین لباسشویی دونار شما عملیات آب‌گیری کامل انجام نمی‌شود امکان دارد عامل خرابی بُرد باشد. اگر که تخلیه آب در ماشین لباسشویی با برخی از اختلالات روبه‌رو شود برای آن‌که متوجه شوید ایراد از بُرد آن می‌باشد یا خیر؟ نخست باید پمپ تخلیه آن را چک بنمایید. اگر که قسمت پمپ سالم بود می‌توان به این نتیجه دست پیدا کرد که بُرد دستگاه با برخی از مشکلات روبه‌رو شده است. یکی از شیوه‌های تست بُرد الکتریکی ماشین لباسشویی دونار استفاده از لامپ فازمتر است بدین حالت که ابتدا باید لباسشویی را در حالت خروجی پمپ تخلیه قرار بدهید و بعد دکمه استارت را فشار دهید. نشانهٔ این که متوجه بشوید بُرد سالم است و یا خیر، در صورت سالم بودن خروجی شیر برقی لامپ را روشن خواهد کرد.

علل خرابی بُرد ماشین لباسشویی دونار

پس از مرور و بررسی نشانه‌های خرابی، مهم‌ترین پرسش این خواهد بود که به چه دلیل بُرد ماشین لباسشویی دونار صدمه می‌بیند یا می‌سوزد! این دلیل‌ها بعضی از عوامل شایع و بعضی دیگر دلایلی است که نیاز به بررسی کارشناس تعمیر خواهد داشت. به همین خاطر ما در این بخش از نوشتار خود به دلیل‌های شایع خواهیم پرداخت.

·         تأثیر نوسانات برق در خرابی بُرد الکتریکی ماشین لباسشویی

نوسانات برقی بُرد دستگاه را دچار سوختگی خواهد کرد. چرا که این قطعه از خازن و فیوزهای بسیار حساسی ایجاد شده است که تحمل نوسانات برق را ندارد و در آن‌ها اتصالی به وجود می‌آید.

·         تأثیر بهره‌گیری مکرر از ماشین لباسشویی در خرابی بُرد دستگاه

متأسفانه بعضی از افراد از ماشین لباسشویی دونار به خوبی استفاده نمی‌کنند و به علّت آن‌که می‌خواهند حجم بسیار زیادی از لباس‌هایی کثیف شسته شود، مکرر و بدون هیچ‌گونه فاصله‌ای از این دستگاه بهره می‌گیرند. استفاده بدون وقفه و بیش از اندازه از ماشین لباسشویی منجر می‌شود به بُرد آن فشار وارد شده و بعد از مدّت زمانی از کار اُفتد. پس ما در تعمیر لباسشویی دونار در کرج و مجموعهٔ گروپ به شما خاطر نشان می‌شویم به هیچ عنوان به صورت مکرر از ماشین لباسشویی استفاده نکنید.

·         تأثیر نفوذ رطوبت و دمای بسیار به بُرد دستگاه

نفوذ آب و رطوبت به درون بُرد ماشین لباسشویی این قطعه را خراب خواهد کرد و می‌سوزاند. پس مهم است تا به جایی‌که می‌توانید اجازه ندهید رطوبت به درون بُرد نفوذ پیدا کند. جهتِ مراقبت از بُرد دستگاه در مقابل رطوبت لازم است چک کنید که!

البسه و پوشاک بیش از اندازه گنجایش مخزن ماشین لباسشویی به درون آن وارد نگردد. چرا که بیش از اندازه پُر نمودن ماشین لباسشویی منجر می‌شود تا رطوبت به درون بُرد نفوذ پیدا کند. سنسور آب به خوبی کار کند چرا که خرابی آن‌ها موجب می‌شود تا رطوبت به داخل بُرد نفوذ پیدا نماید. مواد شوینده اضافی به داخل ماشین لباسشویی نریزید چرا که بهره‌گیری بسیار از شوینده‌ها موجب نفوذ رطوبت به درون بُرد خواهد شد.

چرا مخزن ماشین لباسشویی دونار نمی‌چرخد، تعمیر ماشین لباسشویی دونار در چنین مواقعی!

آموزش عیب‌یابی و تعمیر لباسشویی دونار در کرج که دیگ دستگاه نمی‌چرخد!

شما ابتدا باید خرابی سیستم قفل درب دستگاه را بررسی بنمایید. گاهی اوقات امکان دارد ایراد از تسمه محرک دستگاه نشأت گیرد! حال ممکن است موتور و اجزای ماشین لباسشویی دونار ایراد داشته باشد.

چرا ماشین لباسشویی در حین کار خاموش می‌شود! جهتِ تعمیر ماشین لباسشویی دونار در چنین موقعیت‌هایی چه کنیم؟

عیب‌یابی و تعمیر خاموش شدن ماشین لباسشویی دونار در زمان کار به شرح ذیل است؛

گاهی اوقات در تایمر ماشین لباسشویی ایراد وجود دارد‌. البته ممکن است میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی نیز خراب باشد. خرابی زبانه و قفل درب هم می‌تواند علّت بروز این ایراد باشد. اشکال در موتور دستگاه عاملی برای این ایراد است! در صورت سالم بودن هریک از موارد فوقانی نوسانات برق خانهٔ خود را چک کنید.

پریدن فیوز به هنگام استفاده از ماشین لباسشویی چه دلیلی دارد؟

آموزش رفع مشکل پریدن فیوز به هنگام روشن شدن ماشین لباسشویی دونار به شرح ذیل می‌باشد!

  • بروز استهلاک در فیوز خانه.
  • ناتوانی برق در تأمین انرژی موردنیاز برای عملکرد ماشین لباسشویی.
  • اتصالی در سیم‌کشی داخلی ماشین لباسشویی دونار بایستی از جانب شما بررسی شود.

چرا از داخل مخزن ماشین لباسشویی دونار بوی بدی متصاعد می‌شود؟

شیوهٔ رفع بوی بد لباسشویی دونار به شرح ذیل می‌باشد!

شما باید به صورت بهینه از مواد شوینده جهتِ شست‌وشوی لباس‌ها استفاده کنید. حال به صورت دوره‌ای نیز ماشین لباسشویی خود را تمیز کنید. دور و اطراف ماشین لباسشویی به هیچ عنوان نباید خیس بماند! نهایتاً واشر دور درب را تمیز بنمایید تا قارچ نداشته باشد. این‌ها توصیه‌هایی است که توسط کارشناسان تعمیر لباسشویی دونار در کرج جهتِ رفع بوی بد داخل ماشین لباسشویی توصیه می‌شود.

چرا درب ماشین لباسشویی دونار باز نمی‌شود!

تعمیر ماشین لباسشویی دونار در چنین مواردی در این قسمت ارائه گردیده است؛

ابتدا از اتمام سیکل شست‌وشوی در ماشین لباسشویی اطمینان خاطر کسب کنید. سپس تخلیه آب مخزن دستگاه را به حالت چَشمی بررسی نمایید. نهایتاً در صورت عدم رفع مشکل میکروسوئیچ درب را چک کنید.

زمانی که ماشین لباسشویی دونار آب را به خوبی تخلیه نمی‌کند!

شیوهٔ عیب‌یابی و تعمیر لباسشویی دونار در کرج به این هنگام عبارت است از!

  • گاهی اوقات گیر کردن اجسام کوچک چون؛ سکه یا جوراب در مجرای پمپ تخلیه باعث بروز این مشکل می‌شود.
  • علاوه بر این‌ها بارگیری بیش از اندازه لباس‌ها در دستگاه امکان دارد مانع از عدم تخلیه گردد.
  • برخی از مواقع مسدود شدن شیلنگ تخلیه علّت دیگر این مشکل است.

علّت سریع قطع شدن برنامه شست‌وشوی در ماشین لباسشویی دونار چیست؟

عیب‌یابی و تعمیر مشکل متوقف شدن برنامهٔ شست‌وشوی در همان دقایق نخست یا اواسط شست‌وشوی در لباسشویی دونار به شرح ذیل می‌باشد؛

باید سیم‌کشی تایمر را چک کنید. چرا که اغلب بروز ایراد در تایمر موجب متوقف شدن برنامه شست‌وشوی خواهد شد. علاوه بر این‌ها باید اتصالی در کنترل پنل بررسی شود. بروز مشکل در آب‌گیری و تخلیه هم علّتی بر این ایراد است. بنابراین از سالم بودن عملکرد شیر برقی اطمینان کسب کنید.

صحبت آخر

ما در طول این مطلب از خود سعی نمودیم، در ارتباط با تعمیر لباسشویی دونار در کرج کمی بیشتر با شما صحبت کنیم. حال در طول مطلب با شما دربارهٔ مشکلات متداولی که امکان دارد در ماشین لباسشویی خود با آن روبه‌رو شوید، بحث کردیم. این شما هستید که به هنگام بروز ایراد باید تلفن همراه خود را برداشته و با ما تماس بگیرید. ما سعی می‌کنیم در کوتاه‌ترین زمان ممکن جهتِ رفعِ مشکل به وجود آمده در کنار شما باشیم.

مقالات پیشنهادی

تعمیر یخچال فريزر

تعمیر بخاری

درخواست آنلاین تعمیر لوازم خانگی
تکنسین های ما در سریع ترین زمان با شما در تماس خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *