• تعمیر لوازم خانگی با تعمیر کار گروپ

  برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

تعمیر لباسشویی سامسونگ

چکیده محتوا این صفحه

تعمیر لباسشویی سامسونگ

به منظور آشنایی با شیوهٔ تعمیر لباسشویی سامسونگ در کرج پیشنهاد می‌نماییم در ادامهٔ این مطلب از ما در تعمیرکارِ گروپ همراه‌مان باشید. ما همراه با کارشناسان مجرب تعمیرات ماشین لباسشویی، نکات کاربردی را در ارتباط با نحوهٔ تعمیرات این دستگاه به شما ارائه می‌داریم. لازم است بدانید که نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ، یک مجموعه متخصص و مجرب بوده که تمامی خدمات و سرویس مربوط به تعمیر انواع گوناگون ماشین لباسشویی این برند را به کاربران ارائه می‌دارد. همکاران ما در عین استفاده از تجهیزات پیشرفته، ماشین لباسشویی شما را عیب‌جویی نموده و اقدامات موردنیاز را جهتِ رفع مشکلات به وجود آمده انجام می‌دهند. جهتِ آشنایی با فرآیند تعمیرات لباسشویی سامسونگ و شیوهٔ بهره‌مندی از خدمات نمایندگی تعمیرکارانِ گروپ با ما در ادامهٔ این نوشتار همراه باشید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در کرج

نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در کرج، تخصصی‌ترین خدمات را در حیطهٔ تعمیرات انواع گوناگون مدل‌های این دستگاه به کاربران عرضه می‌نماید. همکاران ما با تمامی توانِ تخصصی و تجهیزاتی در خدمت شما عزیزان هستند تا ضمن ارائه سرویس‌های باکیفیت‌، کلّیهٔ مشکلات ماشین لباسشویی را برطرف نمایند. به منظور دریافت خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ، می‌توانید با نمایندگی تعمیرات گروپ تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما به شما مشاوره خواهند داد و به هنگام تمایل از جانب شما، درخواست تعمیرات را ثبت خواهند کرد تا خدمات موردنظر در کوتاه‌ترین زمان ممکن به شما ارائه گردد.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در محل

جهتِ تعمیر ماشین لباسشویی، نیاز به متخصص باتجربه در این حیطه دارید. بنابراین آچار خود را زمین گذاشته، به جای آن تلفن خود را بردارید و با همکاران ما در بخش تعمیر لباسشویی سامسونگ در کرج تماس حاصل فرمایید. تعمیر این وسیله چیزی نیست که خودِ شما بتوانید بدون تجربه از پس آن برآیید. اقدامات شما تنها موجب صدمه رساندن بیشتر به ماشین لباسشویی خواهد شد.

تعمیرکارانِ ما با تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در محل نگرانی جابه‌جایی ماشین لباسشویی به تعمیرگاه را برای شما رفع خواهند کرد. از سویی در کوتاه‌ترین زمان ممکن خدمات تعمیر را به نتیجه خواهند رساند. تمامی سرویس‌های مربوط به تعمیر لباسشویی سامسونگ در محل، با بالاترین سطح کیفیت ارائه می‌گردد. علاوه بر این‌ها، هزینه تعمیرات با کم‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین قیمت، اهرم رقابتی است که ما را از دیگر مراکز تعمیراتی شهر کرج متمایز می‌کند. همین موضوع افزایش رضایت مشتریان از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ را با خود به همراه داشته است.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

حتماً برای شما هم یکی از دغدغه‌های بسیار مهم است که هزینهٔ تعمیر لباسشویی سامسونگ در کرج چقدر می‌شود! تکنسین‌های تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در مرکز گروپ، بعد از بررسی و عیب‌یابی دستگاه‌تان، هزینه تقریبی تعمیر را اعلام خواهند کرد. قیمت اعلامی از جانب ما با توجه به نوع و شدّت خرابی قطعات و علل بروز مشکل در دستگاه تخمین زده خواهد شد. تعمیرکارانِ متخصص ما ابتدا تعیین می‌کنند که دلیل ایراد موجود در دستگاه چیست!

بعد از آن است که تکنسین‌ تعیین می‌کند برای رفع ایراد، نیاز به انجام چه اقداماتی می‌باشد. تعمیر هریک از قطعات نیازمند هزینهٔ مشخصی خواهد بود و پاکسازی فیلتر هم چندان گران تمام نمی‌شود. هزینهٔ تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ زمانی بالاتر می‌رود که یک یا چندین قطعه نیاز به تعویض داشته باشد. چرا که به این هنگام، قیمت قطعه جدید هم به هزینه نهایی تعمیرات اضافه خواهد شد.

مهم‌ترین ویژگی‌های نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ گروپ

 • در این نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ شما در خانه صورت می‌پذیرد. پس دیگر نیازی به حمل و نقل دستگاه به تعمیرگاه نخواهد بود. در این هنگام شما هزینهٔ بسیاری هم جهتِ جابه‌جایی ماشین لباسشویی پرداخت نخواهید کرد.
 • تکنسین‌های مجرب ما سعی می‌کنند تا به جای امکان قطعات خراب دستگاه را به جای تعویض، تعمیر نمایند. این‌گونه هزینه پرداختی از جانب شما به حداقل‌ترین حالت ممکن می‌رسد.
 • اگر که امکان تعمیر قطعات آسیب دیده وجود نداشته باشد، از قطعات اصل و اورجینال ماشین لباسشویی سامسونگ استفاده خواهد شد.
 • در مرکز تعمیر لباسشویی سامسونگ در کرج گروپ متخصصان بسیار جهتِ تعمیرات در خدمت شما هستند. بنابراین در کوتاه‌ترین زمان ممکن به محل موردنظر شما خواهند آمد. در صورت نیاز هم کار تعمیرات را شروع خواهند کرد!

عیب‌یابی ماشین لباسشویی سامسونگ

حال مهم نیست که چقدر با دقّت و ظرافت از ماشین لباسشویی خود استفاده کنید. گاهاً امکان دارد ماشین شما بنابر هر علّتی خراب بشود! ما در این قسمت از متن خود به مهم‌ترین ایراداتی که ممکن است در دستگاه شما بروز پیدا کند، پرداخته‌ایم. شما می‌توانید با مطالعه این قسمت ایراد دستگاه خود را تشخیص داده و جهتِ رفع آن توضیحات بهتری در اختیار ما قرار بدهید؛

·         عدم ورود آب به ماشین لباسشویی یا جریان آب بیش از اندازه

علّت کمبود آب در ماشین لباسشویی سامسونگ امکان دارد گرفتگی باشد! جهتِ عیب‌یابی و تعمیر لباسشویی سامسونگ در کرج باید این مراحل را انجام بدهید؛

 • شیر توقف دستگاه را بچرخانید.
 • فشار آب شیر را با دقّت بررسی کنید.
 • صفحهٔ شیر ورودی آب را به خوبی ارزیابی کنید.
 • شیلنگ ورودی آب را چک کنید. امکان دارد خمیده یا پیچ خورده باشد.
 • شیلنــگ را جدا نموده و تحت فشار شیر آب به خوبی شست‌وشوی دهید.

در صورتی که جریان آب بیش از اندازه است، بایستی شیر پرکننده را بررسی بنمایید. پانل بالایی را برداشته تا شیر ورودی را در بالای صفحه کنار پانل کناری ببینید.

 • سیم‌کشی را جدا بنمایید.
 • بست‌های محکم کننده شیر را باز نمایید.
 • گیره‌ها را شُل نموده، شیلنگ‌ها را جدا کنید.

چنانچه که دریچه به کلّی سالم می‌باشد‌، می‌توانید درزگیر لاستیکی را عوض کنید. در صورتی که نیست، یک قطعه جدید را نصب کنید. البته در این هنگام شما می‌توانید جهتِ تعمیر لباسشویی سامسونگ در کرج با ما در مجموعهٔ گروپ تماس حاصل فرمایید.

·         مشکل تخلیه آب در ماشین لباسشویی سامسونگ

زمانی که ماشین لباسشویی سامسونگ آب را به خوبی تخلیه نمی‌کند، دیگر نمی‌توانید از آن استفاده کنید. علل مختلفی در این میانه‌ها وجود دارد که منجر می‌شود ماشین لباسشویی شما آب را تخلیه ننماید. خوشبختانه، عیب‌یابی این مشکل ساده بوده و چندان کار سختی نیست؛

از تراز بودن ماشین لباسشویی خود مطمئن شوید!

در صورتی که ماشین لباسشویی شما تراز نباشد، امکان دارد آب شست‌وشوی تخلیه نگردد. برای بررسی تراز بودن دستگاه می‌توانید از یک وسیله‌ای به نام تراز کمک بگیرید‌. توجه داشته باشید که تراز بودن ماشین لباسشویی را هم از چپ به راست و هم جلو به عقب بررسی بنمایید. چنانچه که لباسشویی تراز نمی‌باشد، اگر که مدل خریداری شده از جانب شما دارای پایه است، این پایه‌های قابل تنظیم را در اندازه‌هایی مناسب در نظر بگیرید. در غیر از این حالات، سعی کنید از قطعه‌های چوب در زیر گوشه‌های ماشین لباسشویی خود استفاده بنمایید.

ممکن است ایراد از شیلنگ تخلیه نشأت گیرد!

زمانی که آب شست‌وشوی بعد از یک دوره از ماشین لباسشویی خارج می‌گردد، به واسطهٔ شیلنگ تخلیه به لوله خروجی یا سینک شما پمپ خواهد شد. شیلنگ تخلیه یک لوله به رنگِ خاکستری است که از قسمت پشتی دستگاه شما تا سینک یا لولهٔ دیواری امتداد پیدا می‌کند. ما در تعمیر لباسشویی سامسونگ در کرج به شما می‌گوییم که اگر این لوله پیچ خورده یا به صورت اشتباه نصب بشود، بدین هنگام آب لباسشویی تخلیه نخواهد شد.

در ابتدا آب و منبع تغذیه دستگاه را خاموش بنمایید. پس از آن لباسشویی خود را از دیوار بیرون آورید تا بتوانید به قسمت پشتی ماشین لباسشویی دسترسی پیدا کنید. سپس جهتِ بررسی انسداد و پیچ‌خوردگی این دستورالعمل‌ها را به انجام رسانید.

نخست شیلنگ را از ماشین لباسشویی جدا نموده و آن را بررسی کنید. آیا چیزی در شیلنگ گیر ننموده است تا مانع از جریان یافتن آب بشود؟ شیلنگ را با استفاده از آب گرم و مواد شوینده تمیز بشویید. سپس آن را از نظر پیچ‌خوردگی و یا خمیدگی بررسی کنید. اگر که مشکلی وجود داشت آن را با باز نمودن از میان ببرید. حال ممکن است شیلنگ پاره یا سوراخ شده باشد که در این هنگام لازم است با نمونه جدید آن را تعویض کنید. شما می‌توانید با ما تماس گرفته و با ذکر مدل ماشین لباسشویی سامسونگ خود خواستار تعویض شیلنگ شوید.

·         دلیل کم شدن صدای دکمه ماشین لباسشویی سامسونگ

ما در مجموعهٔ تعمیر لباسشویی سامسونگ در کرج می‌توانیم دلیل کم شدن صدای دکمه لباسشویی سامسونگ را وجودِ مشکل در قطعه‌ای به نامِ بُرد الکترونیکی یاد کنیم. به این موضوع توجه داشته باشید که این مسئله مشکلی در عملکرد ماشین لباسشویی به وجود نخواهد آورد‌. جهتِ رفع آن می‌توانید اقدام به تعویض قطعه نام برده شده از روی بُرد بنمایید.

·         سایش تسمه متحرک دستگاه

یکی دیگر از مشکلاتی که امکان دارد شما در ماشین لباسشویی سامسونگ با آن روبه‌رو شوید، سایش تسمه است. جهتِ تعویض آن باید پانل کناری دور ماشین لباسشویی سامسونگ جدا شود. بنابراین پیچ‌ها باز شده و پانل پشتی برداشته می‌شود. تسمه قدیمی باید از روی قرقره برداشته شده و نوعِ جدید جایگزین شود. در این هنگام شما می‌توانید تعویض تسمه را به ما سپرده و ماشین لباسشویی خود را از ورود صدمات احتمالی بعدی محفوظ دارید.

·         ماشین لباسشویی سامسونگ اصلاً روشن نمی‌شود!

زمانی که دکمهٔ استارت برروی پنل دستگاه را فشار می‌دهید، بایستی چراغ روی دستگاه روشن بشود‌‌. یعنی آن‌که دستگاه نسبت به فشار دادن دکمه از خود واکنش نشان می‌دهد. در این هنگام شما می‌توانید تنظیمات دلخواه خود را انتخاب نموده و با انتخاب دکمهٔ پلی، دستگاه را ملزم به شروعِ کار نمایید. ولی اگر با فشار دادن دکمهٔ استارت، دستگاه هیچ‌گونه واکنشی از خود نشان ندهد یا چراغ هیچ دکمه‌ای یا صفحه نمایشگر روشن نشود، احتمالاً یک مشکل در برق دستگاه رُخ داده است. بدین هنگام باید پریز برق، دوشاخه و کابل برق، خرابی کلید اصلی، کنتاکت‌های کلید، اتصالات دوشاخه، میکروسوئیچ، خرابی در قسمتِ هیدروستات، سیستم برق کشی ماشین لباسشویی، عدم وجود برق در پریز، بُرد لباسشویی، و… بررسی گردد‌. نگران نباشید در این هنگام شما می‌توانید تعمیر لباسشویی سامسونگ در کرج را به ما بسپارید‌.

·         توقف یا عدم عملکرد ناگهانی ماشین لباسشویی

اگر که ماشین لباسشویی شما در حین کار به صورت ناگهانی خاموش شد بایستی مواردی چون؛ میکروسوئیچ درب، زبانه قفل درب، شیر ورودی آب، بُرد الکترونیکی و… بررسی گردند. علاوه بر این‌ها چنین مشکلی می‌تواند به دلیل خرابی دوشاخه دستگاه و نوسانات برق رُخ داده باشد!

·         تمیز شسته نشدن لباس‌ها توسط ماشین لباسشویی سامسونگ

در صورتی که لباس‌های شما به خوبی شسته نمی‌شوند، باید مواردی چون؛ شیر برقی، ترموستات را بررسی کنید. چرا که امکان دارد آب به اندازهٔ کافی وارد دستگاه نشده باشد. علاوه بر این‌ها لازم است المنت هم بررسی بشود، المنت ممکن است که دچار رسوب‌گذاری شده باشد و آب را به خوبی گرم نکند. همچنین شما باید از پودر و مواد شوینده به مقدار کافی استفاده کنید. استفاده بیش از اندازه پودر منجر می‌شود که لباس‌ها به خوبی شسته نشده و لکهٔ مواد شوینده برروی لباس‌ها به خصوص رنگ‌های مشکی باقی ماند. در صورت برطرف نشدن مشکلات در تعمیر لباسشویی سامسونگ در کرج پمپ تخلیه و مجرای تخلیه بررسی خواهد شد. زیرا اگر تخلیه به خوبی انجام نشود، لباس‌ها به درستی شسته نخواهد شد.

·         وجودِ برق در بدنهٔ ماشین لباسشویی

وجودِ برق در بدنهٔ ماشین لباسشویی می‌تواند به دلیل مشکلات اتصالات سیستم برق کشی دستگاه، سوختن موتور ماشین لباسشویی، خرابی و صدمه دیدگی سیم‌های دستگاه، وصل نبودن سیم ارت بدان، شکستگی لولای درب، عدم تنظیم بودن بخش لولای درب دستگاه و… رُخ داده باشد.

·         به گوش رسیدن صدایی بسیار زیاد از لباسشویی سامسونگ

سروصدای بسیار زیاد دستگاه می‌تواند به علّت عدم تراز بودن دستگاه، خرابی کمک فنر ماشین لباسشویی، وجود برخی از مشکلات در کاسه نَمد و بلبرینگ و کاسه نظلم، مشکلات مربوط به وزنه بتنی، وجودِ بعضی از مشکلات در پمپ تخلیه، گیر نمودن برخی از اجسام به پمپ تخلیه، خرابی قسمت بالشتک موتور، و.‌‌.. باشد. بنابراین ما به هنگام تعمیر لباسشویی سامسونگ در کرج تمامی موارد فوقانی را بررسی کرده و منشأ تولید صدا را در کوتاه‌ترین زمان ممکن پیدا خواهیم کرد.

·         لرزش بسیار دستگاه

لرزش بسیار زیاد دستگاه می‌تواند به دلیل نامتعادل بودن بار ماشین لباسشویی، عدم تنظیم بودن پایه‌ها، مشکل در کمک فنرها، مشکلات تسمه یا… باشد. نهایتاً اوّلین کاری که باید شما انجام بدهید، تراز نمودن ماشین لباسشویی سامسونگ است. کمک فنرها را بررسی کرده همچنین حواستان به یک‌نواخت‌ بودن بار البسه در آبکش لباسشویی باشد.

صحبت آخر

دوستان عزیز ما در طول این نوشتار از خود با شما در ارتباط با نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در کرج و مجموعهٔ گروپ سخن گفتیم. جوانب و ویژگی‌های گوناگون این مرکز را بررسی نموده و در قسمت انتهایی مقاله سعی کردیم به مشکلات متداول لباسشویی سامسونگ بپردازیم. ضمن بررسی این مشکلات ما به شما توصیه می‌کنیم به هنگام رویارویی با هرگونه خرابی در دستگاه خود، جهتِ عیب‌یابی و تعمیر با ما در گروپ تماس بگیرید.‌ ما سعی می‌کنیم در کوتاه‌ترین زمان ممکن دستگاه شما را عیب‌جویی کرده و مشکلات به وجود آمده را به بهترین حالت ممکن برطرف کنیم.

درخواست آنلاین تعمیر لوازم خانگی
تکنسین های ما در سریع ترین زمان با شما در تماس خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *