• تعمیر لوازم خانگی با تعمیر کار گروپ

  برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

تعمیر لباسشویی سیلور در کرج

چکیده محتوا این صفحه

تعمیر لباسشویی سیلور در کرج

تعمیر لباسشویی سیلور در کرج یک کار تخصصی و البته نیازمند مهارت است؛ نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سیلور با بهره‌گیری از تعمیرکارانِ متخصص و کارآزموده دستگاه شما را عیب‌جویی کرده و تعمیر خواهند کرد. نمایندگی تعمیرات لباسشویی سیلور در مجموعهٔ گروپ با اعزام تعمیرکارانِ مجاز، خدمات تعمیر ماشین لباسشویی را در محل ارائه می‌کنند. تعمیرکارانِ ما با استفاده از قطعات فابریک و باکیفیت به ارائه خدمات تعمیر در تمامی نقاط کرج می‌پردازند. شما می‌توانید با استفاده از خدمات نمایندگی ماشین لباسشویی سیلور به حفظ کیفیت دستگاه و افزایش طول عمر آن کمک شایانی کنید.

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی سیلور در کرج چه مزیت‌هایی دارد؟

بهتر است بدانید که با تمام شدن مدّت زمان گارانتی، دیگر خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی سیلور رایگان شامل حال شما نخواهد شد. ما در تعمیرگاهِ مجاز گروپ، اقداماتی را انجام داده‌ایم تا شما دوستان عزیز از بهترین نوعِ تعمیرات ماشین لباسشویی سیلور بهره‌مند شوید؛

مهم‌ترین مزیت‌های استفاده از خدمات مرکز تعمیر ماشین لباسشویی سیلور در کرج به شرح زیر می‌باشد؛

 • بهره‌گیری از قطعات فابریک و اصل در تعمیر ماشین لباسشویی سیلور برای حفظ کیفیت دستگاه.
 • استفاده از تعمیرکارانِ آموزش دیده و متخصص در تعمیر لباسشویی سیلور به افزایش طول عمر دستگاه کمک شایانی خواهد کرد.
 • تمامی خدمات ارائه شده از جانب ما دارای ضمانت نامه رسمی می‌باشد که به شما اطمینان در خدمات را هدیه خواهد داد.
 • ارائه فاکتور با شرح کامل خدمات تعمیر لباسشویی سیلور در کرج به شما کمک می‌کند تا دغدغه‌ای از مبلغ پرداختی نداشته باشید.

تعمیر لباسشویی سیلور در محل

تعمیر لباسشویی سیلور به حالت کاملاً تخصصی در محل امکان‌پذیر می‌باشد. تعمیرکارانِ آموزش دیده و متخصص ما به عیب‌یابی و تعمیر دستگاه شما خواهند پرداخت. گروپ با اعزام تعمیرکارانِ مجاز ماشین لباسشویی خدمات تعمیر را در محل به انجام می‌رساند. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های استفاده از خدمات ما به شرح زیر است؛

 • هزینه‌ای کمتر برای تعمیر پرداخت می‌کنید.
 • تعمیرات در محل ورود صدمه به ماشین لباسشویی شما را به حداقل خواهد رساند.
 • شما می‌توانید فرآیند تعمیر دستگاه خود را از نزدیک ببینید.

دوستان عزیز به این نکته توجه داشته باشید که با بهره‌گیری از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سیلور در محل کار یا خانهٔ خود می‌توانید عملکرد و کیفیتِ کارِ تعمیرکار ماشین لباسشویی سیلور را از نزدیک ببینید. این موضوع خود، باعث افزایش سطح اعتماد و رضایت شما عزیزان به خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی سیلور در کرج خواهد شد.

خدمات پس از فروش لباسشویی سیلور به چه حالت است؟

جهتِ تعمیر لباسشویی سیلور در کرج به هنگام آسیب‌دیدگی بهتر است از خدمات پس از فروش این محصول بهره گیرید. بنابراین شما می‌توانید برای بهره‌مندی از خدمات تعمیرات لباسشویی خود با شماره مندرج در گارانتی این محصول تماس حاصل فرمایید.‌

به هنگام خرید هر محصولی به اصالت گارانتی و خدمات پس از فروش آن توجه کنید تا در زمان استفاده و یا ورود صدمه، گارانتی آن را به صورت رایگان تعمیر بنماید. اگر که لباسشویی شما دارای گارانتی باشد، نمایندگی اصلی سیلور خدمات پس از فروش و تعمیرات دستگاه شما را برعهده خواهد گرفت. مجموعهٔ گروپ با سال‌ها تجربه در زمینه تعمیرات لباسشویی در برندهای مختلف آماده اعزام بهترین تکنسین‌ها برای کمک به شما دوستان عزیز است. بنابراین شما می‌توانید برای دریافت بهترین خدمات با ما در مجموعهٔ گروپ تماس بگیرید.

معرفی نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی سیلور

اگر که شما به تازگی ماشین لباسشویی سیلور را خریداری کرده‌اید، به خاطر داشته باشید که می‌توانید از خدمات رایگان نصب و راه‌اندازی ماشین لباسشویی سیلور در نمایندگی رسمی این محصول بهره گیرید. شماره تماس و مشخصات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سیلور برروی کارت ضمانت نامه محصول قید گردیده است. ما در تعمیرگاهِ گروپ به صورت تخصصی در راستای تعمیر لباسشویی سیلور در کرج اقدام نموده و ارتباطی با نمایندگی نداریم.

اگر فنی باشیم، چگونه می‌توانیم ماشین لباسشویی سیلور را تعمیر نماییم؟

مجموعهٔ گروپ علاوه بر ارائه خدمات تعمیر لباسشویی سیلور به ارائه خدمات رایگان برای مصرف‌کنندگان این دستگاه هم می‌پردازد. چنانچه که شما خود فنی بوده و مایل هستید جهتِ تعمیر لباسشویی اقدام کنید، تنها کافیست ما را تا پایان این مطلب از خود همراهی بنمایید.

تعمیر ماشین لباسشویی سیلور از جانبِ تعمیرکارانِ ما چقدر زمان می‌برد؟

نخستین پرسشی که مشتریان آن را مطرح می‌کنند این می‌باشد که جهتِ تعمیر لباسشویی سیلور چقدر زمان نیاز خواهد بود؟ در واقع ماشین لباسشویی یکی از لوازم بسیار مهم در خانه‌ها محسوب می‌شود‌. پاکیزگی لباس‌های شما هم به ماشین لباسشویی بستگی دارد. در ادامه ما به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت که روند تعمیر ماشین لباسشویی در نمایندگی تعمیر لباسشویی سیلور در کرج چقدر به طول می‌انجامد!

تکنسین‌های تعمیرات ماشین لباسشویی سیلور در گروپ پس از درخواست شما عزیزان جهتِ تعمیر، به محل موردنظر شما اعزام خواهند شد. تخمین مدّت زمان فرآیند تعمیر هر لباسشویی به ایرادها و ارورهای آن بستگی خواهد داشت. بنابراین باید مشخص شود که ایراد به وجود آمده در دستگاه شما جزئی است یا نیاز به زمان بیشتری دارد! البته تعمیرکارانِ ما سعی می‌کنند طی کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکلات به وجود آمده را برطرف کنند‌.

تعمیرکارانِ نمایندگی تعمیر لباسشویی سیلور در کرج دارای چه ویژگی‌هایی هستند؟

علم و تجربیات در تعمیر ماشین لباسشویی سیلور از جمله مهم‌ترین ویژگی‌هایی می‌باشد که به هنگام انتخاب تعمیرکار لباسشویی باید بدان توجه کنید. عیب‌یابی و تعمیر نادرست دستگاه می‌تواند منجر به ورود صدمات بیشتر به ماشین لباسشویی بشود‌. مرکز گروپ دارای تعمیرکارانِ متخصصی می‌باشد که شما می‌توانید در زمینهٔ تعمیر لباسشویی سیلور در کرج از آن‌ها کمک بگیرید‌.

 • نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سیلور مرکز گروپ، دارای تعمیرکارانِ متخصص می‌باشد که می‌توانند در تعمیر لباسشویی به شما کمک شایانی کنند.
 • ارائه ضمانت نامه معتبر از جمله اقداماتی می‌باشد که تعمیرکارانِ ما در نمایندگی تعمیر لباسشویی سیلور پس از انجام کار در اختیارتان قرار خواهند داد.
 • تعمیرکارانِ ما از مهارت و دانش بالا برخوردار می‌باشند و مشکل دستگاه شما را طی کوتاه‌ترین زمان ممکن شناسایی و برطرف خواهند کرد.
 • تعمیرکارِ مجموعهٔ گروپ تمامی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نموده و با کسب رضایت تمامی شما دوستان عزیز، فرآیند تعمیر را به درستی انجام خواهند داد.

پس ما امیدواریم که نخستین انتخاب شما جهتِ رفعِ ایراد به وجود آمده در لباسشویی سیلور باشیم.

عیب‌یابی و تعمیر ماشین لباسشویی سیلور

ما در این قسمت از نوشتار خود به عیب‌یابی و مشکلات متداولی که امکان دارد در ماشین لباسشویی خود با آن روبه‌رو شوید، پرداخته‌ایم. امیدواریم که این قسمت از مطلب مجموعهٔ گروپ بتواند به تمامی پرسش‌های شما در این زمینه پاسخ‌گوی باشد.

علل روشن نشدن ماشین لباسشویی بعد از چرخاندن تایمر چیست؟

اگر که تایمر ماشین لباسشویی خود را چرخانده‌اید ولی لامپ خبر روشن نشده است و ماشین لباسشویی کار خود را آغاز ننموده، موارد زیر علل احتمالی وقوع چنین ایرادی خواهد بود.

خرابی پریز برق یا دوشاخه و کابل!

در چنین حالاتی بعد از بررسی اتصال جریان برق به واسطهٔ ولت متر، چنانچه که از جریان برق خبری نبود بایستی دوشاخه را باز کنید و به هنگام برقراری اتصالات در دوشاخه به حالت درست، اشکال از کابل رابط است. پس در این هنگام شما باید به جهتِ تعویض کابل رابط عمل کنید.

برق از ترمینال به کلید اصلی راه پیدا نکرده است!

این مشکل به علّت قطع شدن یکی از سیم‌ها اتفاق می‌افتد و بایستی بعد از بررسی ارتباط سیم‌ها از ترمینال تا به کلید اصلی، توسط یک اهم متر سیم قطع گردیده شناسایی شده و مشکل به وجود آمده رفع شود.

وجود ایراد در کلید!

هنگامی که کلید خراب است بعد از باز نمودن صفحه کنتاکت‌های تایمر و حل اشکال به وجود آمده، دوباره تایمر را در حالت ابتدایی خود تنظیم بنمایید. در صورت نیاز به تعمیر لباسشویی سیلور در کرج شما می‌توانید با ما در مجموعهٔ گروپ تماس بگیرید.

خرابی میکروسوئیچ و یا قطع شدن رابط‌های آن!

اگر که خود قطعه میکروسوئیچ خراب شده باشد بایستی آن عوض شود. ولی به هنگام سالم بودن این قطعه، میکروسوئیچ را از محل خود جدا کنید و بعد از تست آن به واسطهٔ اهم متر، برای رفع مشکل روشن نشدن ماشین لباسشویی، سیم‌های رابط این قطعه را عوض نمایید.

وجودِ ایراد در هیدروستات!

این قطعه با تنظیم سطح آبی که باید به ماشین لباسشویی وارد شود، نقش بسیار پررنگی در کارآیی درست دستگاه دارد. خرابی هیدروستات یکی از علل خراب بودن تایمر و نهایتاً روشن نشدن دستگاه است. بدین هنگام شما باید به منظور تعمیر لباسشویی سیلور در کرج با ما در مجموعهٔ گروپ تماس بگیرید تا تکنسین‌های ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکل به وجود آمده را برطرف کنند.

چرا ماشین لباسشویی سیلور آب‌گیری نمی‌کند؟

آب‌گیری ننمودن ماشین لباسشویی یکی از مشکلات شایانی است که اغلب بانوان با آن روبه‌رو می‌شوند. جالب است بدانید که دلایل بسیاری موجب بروز چنین مشکلاتی می‌شود که ما به برخی از آن‌ها اشاره خواهیم کرد؛

باز بودن درب ماشین لباسشویی سیلور

اگر که درب ماشین لباسشویی به گونه‌ای کامل بسته نشده باشد، به طبع دستگاه شروع به آب‌گیری نخواهد کرد. بنابراین به هنگام بروز مشکل ابتدا از بسته بودن کامل درب اطمینان خاطر کسب کنید.

خرابی هیدروستات

پلاتین مربوط به شیر برقی را در هیدرواستات، با دمیدن در لولهٔ ورودی این قطعه، پلاتین شیر برقی را بررسی بنمایید. اگر که مشکل به وجود آمده برطرف نشد، هیدرواستات را عوض کنید.

وجودِ ایراد در بُرد الکتریکی

بُرد الکتریکی حائز اهمیت‌ترین قطعه موجود در ماشین لباسشویی محسوب می‌شود که مسئولیت فرمان دادن به مابقی قطعه‌ها به منظور کارآیی مناسب دستگاه را دارد. با بروز کوچک‌ترین مشکل در بُرد الکتریکی، بایستی کلّیهٔ قطعات برروی بُرد به واسطهٔ یک تکنسین باتجربه مورد تست و وارسی قرار بگیرد.‌ بعد از مشخص شدن قطعه خراب، به گونه‌ای کامل عوض بشود. اگر که بُرد الکتریکی سوخته باشد، بایستی بُرد الکتریکی به طور کامل تعویض شده که امکان دارد هزینهٔ بسیاری برای کاربر به همراه داشته باشد. شما می‌توانید در این هنگام به منظور تعمیر لباسشویی سیلور در کرج با ما در مجموعهٔ گروپ تماس بگیرید.

خراب بودن شیر ورودی آب

چنانچه که شیر تغذیه، خراب بوده یا آب نداشته باشد، مانع از گذر آب و آغاز به کار دستگاه خواهد شد. چنانچه که مشکلی در لوله کشی خانه وجود داشت، بهتر است نسبت به تعمیر هرچه زودتر آن اقدام بنمایید و در صورتی که شیر ورودی آب ایراد داشت با استفاده از یک شیر ورودی آب سالم، به آسانی مشکل برطرف خواهد شد.

تعمیر لباسشویی سیلور در کرج

چرا ماشین لباسشویی بعد از آب‌گیری کار نمی‌کند؟

امکان دارد شما بعد از اتمام عملیات آب‌گیری در دستگاه، ببینید که فرآیند شست‌وشوی انجام نشده است و دستگاه به هیچ عنوان کار نمی‌کند. علل متعددی منجر به بروز این مشکل خواهد شد که عبارتند از؛

وجود ایراد در قطعه هیدروستات

به هنگام عدم ارتباط میان کنتاکت‌های هیدروستات دستگاه، ماشین لباسشویی شروع به کار نمی‌نماید و هیدروستات به هیچ عنوان قابل تعمیر نخواهد بود. بنابراین لازم است شما به منظور تعمیر لباسشویی سیلور در کرج با ما تماس گرفته و خواستار تعویض این قطعه بشوید.

قطع گردیدن سیم رابط میان موتور و تایمر

شیوهٔ رفع این مشکل، وارسی و تست کامل اتصالات سیم‌ها به واسطهٔ اهم متر و نهایتاً تعویض سیم‌ها است.

علّت وارد شدن آب به دیگ ماشین لباسشویی با وجود خاموش بودن آن

این ایراد که اغلب توسطِ کاربران گزارش شده است به علّت خرابی شیر الکتریکی رُخ می‌دهد. جهتِ رفعِ چنین مشکلاتی ابتدا شیر برقی را از دستگاه جدا کرده و به بررسی و عیب‌یابی آن پرداخته شود. نهایتاً شیر برقی توسطِ تعمیرکار تعویض خواهد شد.

علّت نشت آب از دستگاه چیست!

نشت آب از دستگاه یکی از متداول‌ترین مشکلات ماشین لباسشویی می‌باشد. رفعِ چنین مشکلاتی به محل دقیق نشت آب بستگی خواهد داشت. چنانچه که آب از رابط پلاستیکی خارج می‌شود، باید تعویض شود. اگر که مخزن آب، لولهٔ خرطومی مخزن به پمپ، شیلنگ خروج یا شیلنگ رابط میان شیر برقی و جاپودری سوراخ گردیده، تنها راه حل موجود تعویض هریک از قطعات دارای خوردگی خواهد بود.

صحبت آخر

دوستان عزیز ما در طول این نوشتار از خود تمام تلاش خود را کردیم شما را با جوانب گوناگون تعمیر یخچال سیلور در کرج آشنا نموده و تمامی ویژگی‌های نهفته در تعمیرگاه گروپ را بیان کنیم. البته در این میانه‌ها به چند نمونه از مشکلات شایعی که امکان دارد در ماشین لباسشویی رُخ دهد، اشاره نمودیم. امیدواریم که شما با مطالعه این نوشتار از ما بتوانید دستگاه‌ خود را عیب‌جویی کرده و در صورت نیاز به تعمیرکار با ما در نمایندگی تعمیر لباسشویی سیلور تماس حاصل فرمایید.

درخواست آنلاین تعمیر لوازم خانگی
تکنسین های ما در سریع ترین زمان با شما در تماس خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *