• تعمیر لوازم خانگی با تعمیر کار گروپ

  برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

تعمیر لباسشویی سینجر در کرج

چکیده محتوا این صفحه

تعمیر لباسشویی سینجر در کرج

تعمیر لباسشویی سینجر در کرج به کمک تعمیرکارانِ حرفه‌ای و آموزش دیده نیز قطعات فابریک این برند در مجموعهٔ گروپ انجام می‌شود. ما در ادامهٔ این مطلب از خود شما را بیشتر با ویژگی‌های مجموعهٔ گروپ و مزیت‌های انجام تعمیرات ماشین لباسشویی توسطِ خود، آشنا خواهیم ساخت. لطفاً با ما در ادامهٔ این مطلب از خود همراه باشید‌.

شیوهٔ تماس با نمایندگی تعمیر لباسشویی سینجر در کرج

شیوهٔ تماس با نمایندگی تعمیر لباسشویی سینجر در کرج براساس مراحل زیر است؛

 • شما پیش از تماس با ما می‌توانید از قسمت بررسی ایرادات رایج لباسشویی سینجر در این مطلب نسبت به عیب‌یابی و تعمیر لباسشویی اقدام بنمایید.
 • بهترین و البته سریع‌ترین راه جهتِ تعمیر ماشین لباسشویی سینجر در مجموعهٔ گروپ تماس با شماره‌های موجود در این وب‌سایت است.
 • طی گام بعدی مشخصات تعمیرکارانِ اعزامی به شما اطلاع داده خواهد شد.
 • در کوتاه‌ترین زمان ممکن تعمیرکارِ مجموعهٔ گروپ با لباس فرم در خانهٔ شما حضور پیدا کرده و اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی خواهد کرد.
 • علاوه بر تمامی این‌ها شما می‌توانید شاهد فرآیند تعمیر ماشین لباسشویی سینجر در خانهٔ خود به واسطهٔ تعمیرکار باشید.
 • پس از اتمام فرآیند تعمیر فاکتور شفاف هزینه‌ها و گارانتی خدمات در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
 • در پایان شما می‌توانید نظرات خود را در ارتباط با شیوهٔ عملکرد ما بیان دارید.

خدمات تعمیر لباسشویی سینجر در محل

این روزها تعمیرگاه‌های مجاز و غیر مجاز بسیاری در سطح شهر در حال فعالیت می‌باشند ولی یکی از مزیت‌هایی که نمایندگی تعمیر لباسشویی سینجر در گروپ دارد، ارائه خدمات عیب‌یابی و تعمیر ماشین لباسشویی سینجر در محل است.

 • با استفاده از این خدمات هزینه‌های مربوط به حمل و نقل ماشین لباسشویی سینجر تا به دفتر نمایندگی حذف خواهد شد.
 • نگرانی برخورد و آسیب دیدن ماشین لباسشویی خود در زمان جابه‌جایی را ندارید.
 • عدم نیاز به صرف زمان بسیار به هنگام جابه‌جایی دستگاه.
 • امکان نظارت و ارزیابی مستقیم به خدمات تعمیرکاران ماشین لباسشویی سینجر.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی سینجر به چه حالت است؟

سینجر یک برند ایرانی می‌باشد که ماشین لباسشویی‌های آن طرفداران بسیاری به خود اختصاص داده است. به همین خاطر است که خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی سینجر برای کلّیهٔ مصرف‌کنندگان این محصول اهمیت به سزایی دارد. پس شما می‌توانید در صورت وجود گارانتی و به اتمام نرسیدن مدّت زمان آن، با شماره درج شده برروی کارتن محصول تماس بگیرید و خواستار رفع ایراد به وجود آمده شوید. حال در صورت عدم وجود گارانتی در راستای تعمیر لباسشویی سینجر در کرج می‌توانید با ما در مجموعهٔ گروپ تماس بگیرید.

عیب‌یابی و تعمیر لباسشویی سینجر

حال در ادامهٔ این مطلب از خود، مهم‌ترین ایراداتی که امکان دارد در ماشین لباسشویی سینجر خود با آن روبه‌رو شوید را بیان داشته‌ایم. این‌گونه شما می‌توانید به راحتی مشکل به وجود آمده در دستگاه خود را تشخیص داده و به هنگام نیاز برای تعمیر لباسشویی سینجر در کرج با ما در گروپ تماس بگیرید. بنابراین با ما همراه باشید تا با ایرادات رایج در این وسیلهٔ بسیار پرکاربرد آشنا بشوید!

آیا لباسشویی سینجر آب را تخلیه نمی‌کند؟

عدم تخلیه آب توسطِ ماشین لباسشویی یکی از متداول‌ترین مشکلاتی می‌باشد که برای شما در هر مدّت زمانی امکان دارد رُخ بدهد. این موضوع که چرا ماشین لباسشویی سینجر آب را تخلیه نمی‌نماید، علل گوناگونی می‌تواند داشته باشد! ما در ادامه تمامی دلایلی که موجب عدم تخلیه آب توسطِ ماشین لباسشویی سینجر می‌شود را توضیح می‌دهیم؛

مسدود شدن فیلتر پمپ دستگاه!

جهتِ تخلیه آب ماشین لباسشویی سینجر یک عدد پمپ تخلیه آب طراحی گردیده که در چندین زمان به هنگام انجام یک برنامه آب درون ماشین لباسشویی سینجر را تخلیه می‌نماید. حال برای پیش‌گیری از صدمه به پمپ و نظافت ماشین لباسشویی سینجر یک عدد فیلتر پیش از پمپ نصب گردیده تا رسوبات و اجرام مختلف قبل از رسیدن به پمپ و ورود آسیب بدان متوقف گردند. چنانچه که این فیلتر به واسطهٔ اشیاء مسدود گردد دیگر پمپ ماشین لباسشویی سینجر توانایی تخلیه آب را نخواهد داشت و بایستی فیلتر را باز نموده و آن را تمیز بنمایید. شما می‌توانید در چنین مواردی جهتِ تعمیر لباسشویی سینجر در کرج با ما در گروپ تماس بگیرید.‌

مسدود شدن شیلنگ تخلیه!

شیلنگ تخلیه اغلب به مسیر تخلیه فاضلاب پشت ماشین لباسشویی سینجر یا سیفون زیر سینک ظرفشویی نصب گردیده است و در مسیر فاضلاب از تخلیه آب دستگاه پیش‌گیری می‌کند.

خرابی پمپ تخلیه آب لباسشویی سینجر!

همانطور که گفتیم، پمپ تخلیه مسئولیت تخلیه آب ماشین لباسشویی سینجر را دارد‌. در برخی از موارد چنین دیده می‌شود که اشیاء و رسوبات از فیلتر آب تخلیه گذر نموده و به پمپ رسیده‌اند. سپس موجب شکستن پره‌های پمپ و ورود صدمات جدی به پمپ تخلیه شده‌اند. چنانچه که چنین مواردی پیش آید ماشین لباسشویی تخلیه نخواهد کرد و فقط باید پمپ تخلیه را تعویض کنید که این کار با حضور تکنسین‌های مجرب امکان‌پذیر خواهد بود.

بروز خرابی در بُرد یا تایمر!

بُرد یا تایمر ماشین لباسشویی سینجر به عنوان مغز و فرمانده اصلی ماشین لباسشویی می‌باشد و دستور آغاز و قطع هر قطعه‌ای را در زمان معین صادر می‌نمایند‌. خرابی این قطعه موجب بروز اختلال در عملکرد دستگاه و تخلیه ننمودن آب و… خواهد شد. در این هنگام شما باید به منظور تعمیر لباسشویی سینجر در کرج با ما در گروپ تماس بگیرید. این گونه شما می‌توانید بهترین راه‌کار را جهتِ تعمیر ماشین لباسشویی خود تجربه کنید.

آیا ماشین لباسشویی سینجر به صورت غیرعادی می‌لرزد؟

دلیل لرزش ماشین لباسشویی سینجر بنابر محل نصب این دستگاه‌ و شیوهٔ قرار دادن لباس‌ها درون آن متغییر است. یافتن دلیل لرزش دستگاه جهتِ انتخاب یک شیوهٔ مناسب در تعمیر لباسشویی سینجر یک موضوع ضروری و حائز اهمیت است. خرابی کمک فنرها یا تراز نبودن مکان قرارگیری ماشین لباسشویی بیشترین احتمال را در تشخیص دلیل لرزش ماشین لباسشویی، به خود اختصاص داده است. عیب‌یابی دلیل لرزش ماشین لباسشویی که بعضی مواقع با صدای بسیار همراه می‌باشد، برای بهره‌گیری طولانی مدّت از ماشین لباسشویی الزامی است. علّت لرزش و تکان خوردن در ماشین لباسشویی‌هایی که قدیمی و جدید هستند، تحت تأثیر عوامل بیرونی و درونی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

دلیل لرزش ماشین لباسشویی سینجر چیست؟

دلیل لرزش ماشین لباسشویی سینجر که برخی از مواقع شما را نیازمند تعمیر لباسشویی سینجر در کرج می‌کند، یک نقص فنی کلّی یا علل کوچک چون؛ محل قرارگیری نامناسب می‌باشد. بروز خرابی در کمک فنرهای ماشین لباسشویی، بارگیری نامناسب البسه و تراز نبودن مکان نصب ماشین لباسشویی از جمله اصلی‌ترین دلیل لرزش ماشین لباسشویی سینجر است. جالب است بدانید که لرزش ماشین لباسشویی در طولانی مدّت می‌تواند بر شیوهٔ عملکرد کلّی دستگاه تأثیر منفی گذارد. پس تشخیص این مسئله که ایراد به وجود آمده از کدام قسمت ماشین لباسشویی سینجر نشأت می‌گیرد، بسیار مهم است. تعمیر لرزش ماشین لباسشویی سینجر پس از عیب‌جویی دلیل لرزش دوّمین موضوعی است که در چنین حالاتی باید با حساسیت بسیاری بدان پرداخته شود.

جدا شدن وزنه بالانس ماشین لباسشویی!

این قطعات که مسئولیت بالانس بودن ماشین لباسشویی را برعهده خود دارد بعضی از مواقع با مشکل عدم اتصال به مکان پیشین روبه‌رو می‌شوند. این ایراد دلیل لرزش ماشین لباسشویی می‌باشد. جهتِ رفع چنین مشکلاتی باید وزنه‌های جدا شده را با اصول تعیین گردیده به جایگاه اصلی بازگردانید.

معیوب شدن قطعات تعبیه گردیده در دیگ دستگاه؛

تکان خوردن ماشین لباسشویی و لرزش‌های ایجاد شده در این وسیله‌ گاهاً تحت تأثیر آسیب‌دیدگی قطعات نصب شده در دیگ ماشین لباسشویی است. به عنوان نمونه از کار افتادن قطعه بلبرینگ دلیل لرزش ماشین لباسشویی در نمونه‌های مختلف خواهد بود.

معیوب گردیدن قطعه فولی!

بروز خرابی در قطعه فولی که از آن به عنوان فلکه آب‌کشی یاد می‌شود از جمله علل لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی به هنگام فعالیت می‌باشد. در چنین موقعیت‌هایی تعمیر لرزش ماشین لباسشویی به واسطهٔ بازبینی شرایط این قطعه توسطِ تعمیرکارانِ تعمیر لباسشویی سینجر در کرج صورت می‌پذیرد‌.

بروز مشکل در قطعه تاخو ماشین لباسشویی سینجر!

تنظیم جریان برق لازم در ماشین لباسشویی سینجر تحت فعالیت قطعه‌ای به نام تاخو تأمین می‌گردد. خراب شدن این قطعه برهم خوردن تنظیمات برق‌رسانی نیز لرزش دستگاه را به همراه خواهد داشت‌. تعمیر لرزش ماشین لباسشویی در چنین شرایطی با بررسی اتصالات برق به واسطهٔ سرویس‌کار مجاز ماشین لباسشویی سینجر همراه می‌باشد.

خرابی کمک فنر ماشین لباسشویی سینجر!

بروز آسیب‌دیدگی در کمک فنر لباسشویی سینجر که مختص نمونه‌های درب از جلو این دستگاه است دلیل لرزش ماشین لباسشویی سینجر می‌باشد. کمک فنر در شرایط عادی مانع از تکان خوردن بی‌مورد مخزن شست‌وشوی شده و لرزش را تا به حد بسیاری کاهش می‌دهد. علاوه بر تمامی این‌ها مخزن شست‌وشوی با فنرهای نگهدارنده مخصوص ثابت نگه‌داشته شده است. وقوع مشکلات در این کمک فنرها لرزش مخزن شست‌وشوی نهایتاً تکان خوردن ماشین لباسشویی را به همراه دارد. تعمیر ماشین لباسشویی در چنین حالاتی با تعمیر یا تعویض کمک فنر در سیستم دستگاه انجام می‌شود.

تعمیر لباسشویی سینجر در کرج

نشتی آب از ماشین لباسشویی سینجر

برای آن‌که شما از نشتی و آب‌ریزی ماشین لباسشویی سینجر خود اطلاع کسب کنید، دستگاه را روشن نموده و یک سیکل از شست‌وشوی را انتخاب بنمایید. اکنون با دقّت دور و اطراف ماشین لباسشویی به ویژه قسمت‌های پشتی و زیرین آن را مورد بررسی قرار بدهید. دور و اطراف درب را از این جهتِ بررسی کنید که اگر آب‌‌ریزی در ابتدای شست‌وشوی رُخ بدهد و بعد از سپری شدن چند دقیقه ابتدایی سیکل شست‌وشوی، آب‌ریزی قطع گردد، می‌توان چنین گفت که نشتی آب علّت معیوب بودن یکی از موارد زیر است:

شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی سینجر!

شیلنگ تخلیه و ورودی از مواردی بسیار مهم مورد استفاده برای ماشین لباسشویی می‌باشند که همین دو ابزار می‌تواند یکی از ساده‌ترین علّت نشتی ماشین لباسشویی سینجر باشد. همانطور که شما می‌دانید شیلنگ تخلیه در ناحیهٔ عقب دستگاه قرار دارد و پیش از هرچیزی باید اطمینان پیدا کنید که اتصال این شیلنگ ورودی به خوبی انجام شده است. یکی دیگر از علل نشتی آب از دستگاه که لازم است جهتِ تعمیر لباسشویی سینجر در کرج اقدام کنید، خرابی سوپاپی می‌باشد که ورودی این دو شیلنگ را به وان وصل می‌نماید. برای آن‌که شما بتوانید دلیل نشت آب از زیر دستگاه را به خوبی پیدا کنید، می‌توانید به سایش و خوردگی شیلنگ‌ها توجه کنید.

پمپ تخلیه ماشین لباسشویی سینجر

به همان شکل که از نام این قسمت مشخص است، جهتِ تخلیه آب ماشین لباسشویی بوده و یکی از قسمت‌های بسیار مهم این وسیله پرکاربرد به شمار می‌رود.‌ پمپ تخلیه می‌تواند به سه حالت؛ تسمه‌ای، درایو مستقیم، الکتریکی در ماشین لباسشویی مورد استفاده قرار گیرد و یکی دیگر از دلایل نشت آب از قسمت زیرین ماشین لباسشویی همین ناحیه است. مکان قرارگیری پمپ تخلیه غالباً در قسمت پایی و جلویی ماشین لباسشویی سینجر بوده و یا به درایو متصل می‌گردد.

دریچه ورودی آب ماشین لباسشویی سینجر

کنترل ورود آب سرد و آب گرم به درون ماشین لباسشویی برعهده دریچه ورودی است که در قسمت پشتی دستگاه به حالت شیر جای گرفته و با استفاده از شیلنگ وارد ماشین لباسشویی می‌شود‌. دریچه و شیلنگ متصل بدان بایستی بدون ترک خوردگی و صدمه دیدگی بوده تا موجب نشتی آب از دستگاه نشود.

لاستیک دور درب دستگاه

لاستیکی که در دور درب ماشین لباسشویی مورد استفاده قرار می‌گیرد به مرور زمان بنابر دلایل گوناگونی چون فرسوده شدن، سوراخ و یا پاره شدن امکان دارد موجب نشتی آب از اطراف درب به قسمت بیرونی شود. چنانچه که لاستیک دور درب دچار یکی از موارد فرسودگی یا پاره شدن بشود، بایستی حتماً آن را عوض کنید. یکی دیگر از موارد که مختص درب ماشین لباسشویی است، قفل شدن می‌باشد که با روبه‌رو شدن با این مورد بایستی قفل درب را عوض بنمایید.

صحبت آخر

دوستان عزیز ما در طول این مطلب از خود سعی کردیم با شما در ارتباط با ویژگی‌های تعمیر لباسشویی سینجر در کرج توسطِ متخصصان گروپ سخن بگوییم. امیدواریم که اطلاعات ارائه شده در طول این نوشتار از ما بتواند به شما در زمینهٔ عیب‌یابی و تعمیر کمک کند. البته شما می‌توانید در صورت بروز هرگونه ایراد در بطن دستگاه خود با ما در مجموعهٔ گروپ تماس بگیرید. ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن ایراد به وجود آمده در دِل دستگاه شما را برطرف خواهیم کرد.

درخواست آنلاین تعمیر لوازم خانگی
تکنسین های ما در سریع ترین زمان با شما در تماس خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *