• تعمیر لوازم خانگی با تعمیر کار گروپ

  برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

تعمیر لباسشویی نیکسان در کرج

چکیده محتوا این صفحه

تعمیر لباسشویی نیکسان در کرج

تعمیر لباسشویی نیکسان در کرج با بهره‌گیری از خدمات تعمیرکارِ گروپ در محل صورت می‌پذیرد. بایستی به این موضوع توجه داشته باشید که تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی گروپ با تعمیر برندهای گوناگون و نزدیک به نیم قرن سابقه در شهر کرج توانسته است رضایت حداکثری مشتریان را به خود جلب کند. چنانچه که شما می‌خواهید کمترین هزینه را جهتِ تعمیر ماشین لباسشویی خود در محل پرداخت نمایید، پیشنهاد می‌کنیم تا به پایان این نوشتار از ما همراه‌مان باشید.

سرعت در تعمیر لباسشویی نیکسان در کرج

تمامی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی نیکسان در کرج در کوتاه‌ترین زمان ممکن صورت می‌گیرد. تعجب نکنید! ما در نمایندگی تعمیر لباسشویی نیکسان در کرج این کار را ممکن نموده‌ایم. بعد از تماس با ما در نخستین گام تعمیرکار ماشین لباسشویی شما را راهنمایی می‌نماید و در صورت جزئی بودن ایراد به وجود آمده می‌توانید خودتان آن را رفع کنید. ولی چنانچه که مشکل جدی باشد، تعمیرکارِ ماشین لباسشویی به خانهٔ شما مراجعه نموده تا مشکل دستگاه را رفع و رجوع کند.

اگر که شما به دنبالهٔ سرعت در تعمیرات می‌باشید، پیشنهاد می‌کنیم پیش از تماس با ما این مطلب را مطالعه بنمایید. چرا که شاید شما بتوانید با مطالعه این نوشتار قسمتی از مشکل به وجود آمده را رفع کنید و دیگر نیاز به تعمیرکار جهتِ رفع مشکل به وجود آمده پیدا نکنید.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی نیکسان

شما می‌توانید جهتِ کسبِ اطلاعاتِ بیشتر در ارتباط با قیمت تعمیر لباسشویی نیکسان با ما در مجموعهٔ گروپ تماس حاصل فرمایید. البته که هنگام تماس و صحبت با همکاران این مجموعه می‌توانید هزینهٔ خدمات ماشین لباسشویی را جویا بشوید. در صورت تمایل هماهنگی‌های لازم برای اعزام تکنسین به محل شما را انجام خواهیم داد.

تعمیر و نگهداری منظم ماشین لباسشویی را جدی بگیرید!

گرچه که ماشین لباسشویی مدرن می‌تواند برای چندین دهه کار نماید، ولی بعضی از قطعات آن‌ها نیاز به تعمیر و نگهداری منظم دارد، بدین معنا که شما نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی پیدا می‌کنید. همچنین به این مسئله توجه داشته باشید که اگر ماشین لباسشویی در یک فضایی با دمای پایین قرار داشته باشد، در روزهای سرد سال شیلنگ‌ها را از شیر آب جدا بنمایید و آب درون آن‌ها را تخلیه کنید تا دچار یخ‌زدگی نشود.

سرویس ماشین لباسشویی نیکسان

سرویس کردن ماشین لباسشویی اقدامی می‌باشد که کارکرد دستگاه را بهبود بخشیده و طول عمر آن را افزایش می‌دهد. ما در این قسمت از مطلب خود جهتِ سرویس لباسشویی نکات زیر را عنوان نموده‌ایم؛

 • جرم‌گیری ماشین لباسشویی خود را به هیچ عنوان فراموش نکنید.
 • بیشتر از وزن ماشیــن لباسشویی خود، درون آن لباس قرار ندهید.
 • هنگامی که در خانه حضور ندارید، لباسشویی نیکسان را روشن نگذارید.
 • پمپ تخلیه همچنین فیلتر ماشین لباسشویی را پس از عملیات شست‌وشوی تمیز کنید.
 • به هیچ عنوان تمیز کردن لاستیک دور درب دستگاه را از خاطر نبرید. چرا که در صورت وجودِ رطوبت قارچ تولید می‌شود.
 • به نظافت درونی همچنین بیرونی دستگاه خود، اهمیت بدهید. این‌گونه کمتر به تعمیر لباسشویی نیکسان در کرج نیاز پیدا خواهید کرد.
 • نهایتاً توصیه ما به شما این است که به صورت سالیانه و یا هر شش ماه یک مرتبه دستگاه خود را سرویس کنید. این‌گونه طول عمر ماشین لباسشویی افزایش پیدا می‌کند.

عیب‌یابی و تعمیر ماشین لباسشویی نیکسان

در این قسمت از مطلب خود در گروپ سعی می‌کنیم مشکلات متداولی که امکان دارد در ماشین لباسشویی خود، با آن روبه‌رو شوید را مورد بررسی قرار بدهیم. این‌گونه شما می‌توانید بدون اضطراب علّت مشکل به وجود آمده را تشخیص داده و به هنگام نیاز جهتِ تعمیر لباسشویی نیکسان در کرج با ما تماس حاصل فرمایید. بنابراین بهتر است با ما در ادامهٔ این مطلب همراه باشید.

عیب‌یابی و تعمیر ماشین لباسشویی نیکسان که روشن نمی‌شود!

روشن نشدن دستگاه یکی از متداول‌ترین مشکلاتی است که غالباً شما عزیزان با آن روبه‌رو می‌شوید. در چنین شرایطی ابتدا بررسی کنید که دوشاخه درون پریز قرار دارد! چرا که امکان دارد دوشاخه از پریز خارج شده باشد. اگر که دوشاخه به پریز متصل است به کمک یک عدد فازمتر پریز را چک کنید. گاهی اوقات بدون اطلاع شما سیستم برق‌کشی خراب می‌شود!

گاهاً دوشاخه یا کابل با برخی از مشکلات مواجه می‌شود که بهتر است آن را عوض بنمایید. حتی امکان دارد که برق از پارازیت گیر وارد مجموعه کلید نشود. جهتِ بررسی چنین مشکلاتی ابتدا دوشاخه را از پریز خارج بنمایید و به کمک یک اهم متر چک کنید که آیا اتصال سیم‌های داخلی برقرار می‌باشد؟ گاهی مجموعهٔ کلید خراب است! یا قفل ایمنی درب دچار مشکل شده است! درب ماشین لباسشویی نیکسان به خوبی چِفت نشده یا میکروسوئیچ درب دچار مشکلاتی شده است. بروز خرابی در موتور ماشین لباسشویی هم می‌تواند دلیلی بر عدم روشن شدن دستگاه باشد. در چنین شرایطی شما می‌توانید برای تعمیر لباسشویی نیکسان در کرج با ما در مجموعهٔ گروپ تماس بگیرید.

عیب‌یابی و تعمیر آب‌گیری نکردن یا عدم ورود آب به درون ماشین لباسشویی نیکسان؛

گاهی اوقات ماشین لباسشویی نیکسان به خوبی روشن می‌شود نیز شما عملیات و نوع شست‌وشوی را انتخاب می‌کنید ولی آب درون ماشین لباسشویی وارد نمی‌شود. آب‌گیری نمودن یا آب‌گیری ننمودن ماشین لباسشویی دلایل گوناگونی را در دِل خود جای داده است. جهتِ رفعِ چنین مشکلاتی بهتر است که موارد زیر را بررسی کرده و اقدام به تعمیر دستگاه کنید؛

 • امکان دارد سیم‌های رابط میان کلید تایمر، میکروسوئیچ، هیدرواستات و شیر قطع گردیده باشد.
 • گاهاً شیر ورودی آب خراب است!
 • بروز خرابی در بُرد الکتریکی دستگاه.
 • درب ماشین لباسشویی نیکسان باز می‌باشد.
 • گاهی اوقات هم ممکن است که پمپ ماشین لباسشویی نیکسان خراب باشد.

عیب‌یابی آب‌گیری نمودن ماشین لباسشویی نیکسان در حالاتی که دستگاه خاموش است!

در بعضی از موارد ماشین لباسشویی نیکسان خاموش می‌باشد، ولی با باز شدن شیر آب، لباسشویی نیکسان کار خود را شروع می‌کند و عملیات آب‌گیری را انجام می‌دهد. جهتِ رفعِ چنین مشکلاتی ابتدا باید شیر را از ماشین لباسشویی خود جدا کنید و به صورت جداگانه عیب‌یابی نمایید. در صورت بروز هرگونه ایراد آن را عوض کنید. از عمده عللی که ممکن است این رخداد را در ماشین لباسشویی نیکسان عملی کند همان خرابی شیر برقی خواهد بود که خرابی در ناحیهٔ تایمر ماشین لباسشویی نیکسان است. در این هنگام شما می‌توانید جهتِ هرچه سریع‌تر انجام شدن عملیات تعمیر لباسشویی نیکسان در کرج با ما در مجموعهٔ گروپ تماس بگیرید.

عیب‌یابی وجودِ برق در بدنهٔ ماشین لباسشویی

در بعضی از مواقع بدنهٔ ماشین لباسشویی نیکسان شما برق دارد! که این موضوع کمی خطرناک به نظر می‌رسد، امکان دارد زمانی که آب در ماشین لباسشویی نیکسان وجود دارد موجب برق گرفتگی بشود‌. در چنین شرایطی لباسشویی نیکسان را سریع‌تر از برق بکشید و در ادامهٔ کار موارد زیر را بررسی بنمایید؛

 • بررسی کنید که سیم ارت یا سیم اتصال به زمین ماشین لباسشویی نیکسان درست وصل شده باشد. چنانچه که این سیم اصلاً متصل نیست و یا اگر به صورت مستقیم به لولهٔ آب وصل شده است، می‌تواند از جمله دلایل برق داشتن بدنهٔ ماشین لباسشویی باشد.
 • قسمت‌های مختلف ماشین لباسشویی نیکسان خود را ارزیابی کنید. به گونه‌ای که نباید هیچ‌گونه نشتی وجود داشته باشد! چرا که آب می‌تواند موضوع برق گرفتگی را تشدید بنماید. به همین خاطر امکان دارد که نشتی در یکی از قسمت‌های ماشین لباسشویی نیکسان منجر به برق گرفتگی بشود.
 • در چنین مواردی کابل برق، دوشاخه و پریز برقی که لباسشویی نیکسان بدان وصل می‌باشد را بررسی کنید و چنانچه که نشانه‌هایی چون بوی سوختگی از پریز، زنگ زدگی دوشاخه، سیاه شدن پریز یا دوشاخه را دیدید، اقدام به تعمیر لباسشویی نیکسان در کرج کنید. چرا که تمامی موارد نام برده شده می‌تواند از جمله دلایل بروز برق‌ گرفتگی در ماشین لباسشویی نیکسان باشد.
 • یکی دیگر از علل برق گرفتگی بدنهٔ ماشین لباسشویی نیکسان می‌تواند خرابی در قسمت موتور دستگاه باشد. گاهی اوقات اتصال موتور به بدنه دچار اختلال می‌شود! در حالاتی که موتور دستگاه به صورت نیم‌سوز است، جریان برق به راحتی به لباسشویی نیکسان انتقال پیدا می‌کند.
 • علاوه بر این‌ها چنین برق‌ گرفتگی می‌تواند به علّت سیم‌کشی الکتریکی و اتصال فیش برق ماشین لباسشویی نیکسان باشد. چرا که امکان دارد روکش سیم از بین رفته و نیازمند تعویض باشد.

شما می‌توانید تمامی موارد بیان شده را بررسی کنید و اگر متوجه هیچ‌گونه مشکلی نشدید، بهتر است که خازن پارازیت گیر، هیتر و سیم‌پیچ داخلی دستگاه را چک بنمایید. احتمال بروز خرابی و مشکل در این موارد بسیار کم می‌باشد! ولی گاهاً امکان دارد به همین دلایل ماشین لباسشویی شما دچار برق گرفتگی بشود.

عیب‌یابی و تعمیر سوختن بُرد ماشین لباسشویی نیکسان

یکی از حائز اهمیت‌ترین قطعه‌ها در ماشین لباسشویی نیکسان بُرد الکتریکی است. این بُرد از تعداد زیادی خازن و فیوز ایجاد می‌شود و جزئی از قطعات الکتریکی ماشین لباسشویی نیکسان محسوب می‌گردد‌. اصلی‌ترین علّتی که می‌تواند منجر به سوختن بُرد الکتریکی دستگاه شود، نوسان برق و یا نرسیدن برق بدان قطعه است. به هنگام سوختن بُرد الکتریکی باید حتماً جهتِ تعمیر لباسشویی نیکسان در کرج با ما تماس بگیرید. ما پیش از عوض کردن این قطعه کاربردی علّت سوختن را بررسی خواهیم کرد تا از بروز مجدد مشکل پیش‌گیری کنیم.

عیب‌یابی و تعمیر حل نشدن پودر در لباسشویی نیکسان

در بعضی از موارد امکان دارد، تمامی پودری که شما درون جاپودری می‌ریزید به درون لباسشویی انتقال پیدا نکند. این مشکل بنابر دلایل زیر امکان دارد که رُخ دهد!

 • وجودِ کثیفی در قسمتِ فیلتر شیر الکتریکی؛

یکی از علل عدم حل شدن پودر در لباسشویی نیکسان می‌تواند به دلیل کثیفی در این فیلترها باشد. شما جهتِ رفعِ چنین مشکلاتی باید فیلتر را از شیر جدا بنمایید و بعد از شست‌وشوی و تمیز نمودن آن را دوباره در جای خود قرار بدهید.

 • وجودِ کثیفی‌ در قسمت جاپودری دستگاه؛

اغلب بعد از مدّت زمانی بهره‌گیری از ماشین لباسشویی نیکسان جاپودری دچار رسوب و کثیفی می‌شود و به مرور زمان پودر باقی مانده در جاپودری بیشتر می‌شوند! زمانی که پودرها سفت‌تر شود از عبور راحت مواد شوینده پیش‌گیری خواهد کرد که شما برای برطرف کردن چنین مشکلاتی باید جاپودری را جدا کرده و بعد از شست‌وشوی دوباره در جای خود قرار دهید.

 • استفاده از پودر بی‌کیفیت یا بیش از حد!

از جمله دلایل دیگری که امکان دارد موجب حل نشدن پودر در ماشین لباسشویی نیکسان بشود، نامناسب بودن پودر خواهد بود. چرا که امکان دارد کیفیت پودر کم بوده و به سختی حل گردد. بنابراین در انتخاب پودر مناسب دقّت کنید و از پودرهای مخصوص ماشین لباسشویی نیکسان بهره گیرید. به مقدار لازم پودر را در جاپودری ریخته و بیش از حد در دستگاه نریزید تا به تعمیر لباسشویی نیکسان در کرج نیاز پیدا کنید!

 

تعمیر لباسشویی نیکسان در کرج

عیب‌یابی و تعمیر صدای زیاد لباسشویی نیکسان در طول کار!

چنانچه که ماشین لباسشویی نیکسان هنگام کار سَروصدای بسیاری تولید می‌کند و یا در آن لرزش احساس کردید، ابتدا موارد زیر را ارزیابی کنید سپس به تعمیر ماشین لباسشویی خود بپردازید!

 • خرابی بلبرینگ؛

در چنین مواردی باید بلبرینگ ماشین لباسشویی نیکسان را عوض کنید‌. بنابراین شما می‌توانید با ما جهتِ رفعِ عیب به وجود آمده تماس بگیرید.

 • شکستن سه نظام نگه‌دارنده درام؛

در چنین مواقعی درام لنگر انداخته است و با مخزن فرعی یا هیتر درگیر می‌گردد! جهتِ رفع این مشکل باید چلیک و درام را باز بنمایید و سه شاخه نگه‌دارنده درام را از نزدیک بررسی کنید. در صورتی که صدایی خشن و غیرطبیعی از دستگاه خود شنیدید آن را خاموش کنید و جهتِ رفعِ چنین مشکلاتی و تعمیر لباسشویی نیکسان در کرج با ما تماس بگیرید.

 • غیر استاندارد بودن لاستیک دور درب و یا خارج شدن آن از جای خود!

فاصله موجود میان چلیک و درام در قسمت درب ماشین لباسشویی بسیار کم است. تکان خوردن و خارج شدن لاستیک دور درب از جای خود، موجب درگیری لاستیک با درام ماشین لباسشویی خواهد شد. بنابراین شما باید برای رفعِ این مشکل لاستیک را در جای خود قرار بدهید.

 • خراب بودن تسمه ماشین لباسشویی؛

چنانچه که دلیل سَروصدای دستگاه شما خرابی در بخش تسمهٔ لباسشویی نیکسان است، بایستی جهتِ رفع این مشکل تسمه خراب را با یک عدد تسمه نو تعویض کنید.

صحبت آخر

دوستان عزیز ما در طول این مطلب از خود سعی نمودیم با شما در ارتباط با مزیت‌های تعمیر لباسشویی نیکسان در کرج به واسطهٔ تعمیرکارانِ متخصص مجموعهٔ گروپ سخن بگوییم. حال به عیب‌یابی و مشکلات عدیده‌ای که امکان دارد در دستگاه شما نیز رُخ دهد پرداختیم. امیدواریم که اطلاعات ارائه شده از جانب ما مفید بوده باشد. البته شما می‌توانید در صورت بروز هرگونه مشکل در ماشین لباسشویی خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

درخواست آنلاین تعمیر لوازم خانگی
تکنسین های ما در سریع ترین زمان با شما در تماس خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *