• تعمیر لوازم خانگی با تعمیر کار گروپ

  برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

تعمیر ماشین ظرفشویی زیرووات

چکیده محتوا این صفحه

تعمیر ماشین ظرفشویی زیرووات

ماشین ظرفشویی در هر خانه ای، کمک حال اهالی خانه است. سپردن شستشوی ظروف به ماشین ظرفشویی، تا حد قابل توجهی باعث کم شدن حجم کارهای منزل می شود. همچنین در مصرف آب هم صرفه جویی مناسبی به عمل می آید. اما گاهی اوقات ماشین ظرفشویی نیاز به تعمیر پیدا می کند و باید آن را به تعمیرکار سپرد.

در این مقاله می خواهیم درباره تعمیر ماشین ظرفشویی زیرووات صحبت کنیم و به مواردی که ممکن است، ماشین ظرفشویی شما نیاز به تعمیر نیاز داشته باشد، بپردازیم.

همچنین در هر مورد به علت بروز این مشکل اشاره می شود. پس اگر این مشکل برای شما هم پیش آمده و ماشین ظرفشویی زیرووات شما هم به مشکل خورده، با ما در این مقاله همراه شوید.

تعمیر ماشین ظرفشویی زیرووات

وقتی ماشین ظرفشویی زیرووات خراب می شود، بهتر است در اولین فرصت آن را به دست یک تعمیرکار منصف، باتجربه و متبحر بسپاریم. به این ترتیب می توانیم در کمترین زمان ممکن، دوباره ماشین ظرفشویی خود را مانند روز اول به چرخه مصرف برگردانیم.

بهتر است تعمیرکار مدنظر علاوه بر داشتن مهارت و تجربه بالا، تعمیر ماشین ظرفشویی زیرووات شما را با قطعه‌های اورجینال و فابریک انجام دهد.

بدین ترتیب، ماشین ظرفشویی شما می تواند دوباره مانند روز اول کار کند و نگرانی های شما هم بابت کیفیت کار ماشین ظرفشویی برطرف شود.

حال بیایید ببینیم در چه مواردی باید ماشین ظرفشویی را به دست تعمیرکار بسپاریم و علت بروز این مشکلات چه مواردی هستند.

موارد نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی زیرووات

دراینجا سعی می شود مواردی که ماشین ظرفشویی زیرووات به مشکل می خورد. و نیاز به تعمیر پیدا می کند، به اختصار بیان شود. در هرکدام از موارد سعی شده به دلایل ایجاد این مشکل هم اشاره شود تا دید بهتری نسبت به ایراد ماشین ظرفشویی داشته باشید.

موارد نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی زیرووات

ماشین ظرفشویی حین کار کردن سروصدا می کند.

به طور کلی ماشین های ظرفشویی طوری طراحی شده اند که بی صدا کار کنند و آرامش اهالی منزل را به هم نزنند. اما گاهی اوقات، ماشین ظرفشویی ایجاد سروصدا می کند و این نشانه خوبی نیست.

اوضاع بیانگر آن است که در این موارد نیاز تعمیر ماشین ظرفشویی زیرووات وجود دارد و علت آن ممکن است موارد زیر باشد:

 • ممکن است حجم زیاد ظروفی که داخل ماشین ظرفشویی چیده ایم، باعث بروز این مشکل شده باشد. بنابراین به منظور جلوگیری از ایجاد چنین مشکلی، بهتر است با توجه به حجم ماشین ظرفشویی درون آن ظرف بچینید.
 • گاهی اوقات گیر کردن قطعه‌ هایی از مواد غذایی یا اجسام خارجی در فضای داخلی این ماشین های ظرفشویی، باعث ایجاد سروصدا در دستگاه می شود. بنابراین برای جلوگیری از بروز چنین مشکلی بهتر است ظرف ها قبل از قرار گرفتن در ماشین، به خوبی تمیز شوند.

ماشین ظرفشویی پس از اتمام شستشو، ظروف را خشک نمی کند.

در این گونه مواقع باز هم باید به سراغ تعمیر ماشین ظرفشویی زیرووات برویم. اما قبل از سپردن ماشین لباسشویی به دست تعمیرکار این دو مورد را بررسی کنید:

 • شاید هنگام روشن کردن ماشین ظرفشویی، فراموش کرده اید که تنظیمات خشک کن دستگاه را انتخاب کنید.
 • ممکن است ظروف را بیش از حد استاندارد در داخل دستگاه خود چیده باشید. در این صورت، دستگاه نمی تواند ظروف را پس از شستشو، خشک کند.
 • گاهی اوقات، دلیل خرابی هیچ کدام از این موارد نیست و ممکن است پمپ تخلیه دستگاه خراب شده باشد. در این صورت به سراغ گزینه تعمیر ماشین ظرفشویی زیرووات بروید و با یک تعمیرکار مطمئن تماس بگیرید.

 

ماشین ظرفشویی زیرووات روشن نمی شود.

در صورت بروز چنین مشکلی، دیگر چاره ای برای شما باقی نمی ماند، جز این که از گزینه تعمیر ماشین ظرفشویی زیرووات استفاده کنید. علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی می تواد دلایل متعددی داشته باشد اعم از:

 • این احتمال وجود دارد پریز برقی که دستگاه خود را به آن وصل کرده اید مشکل داشته باشد. در این صورت بهتر است دستگاه خود را به یک پریز دیگر متصل کنید.
 • گاهی اوضاع وخیم تر است و با تعویض پریز باز هم ماشین روشن نمی شود. در این گونه موارد، احتمال آسیب دیدگی موتور می رود. بنابراین بدون معطلی دستگاه را به تعمیر ماشین ظرفشویی زیرووات بسپارید.
 • گاهی اوقات هم علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی شما به دلیل سوختگی صفحه نمایش دستگاه است. در این مورد هم کاری از شما برنمی آید و بهتر است از یک تعمیرکار باتجربه استفاده کنید.

ماشین ظرفشویی زیرووات روشن نمی شود.

ماشین ظرفشویی آب گیری نمی کند.

وقتی این مشکل برای ماشین ظرفشویی پیش می آید، دیگر ماشین نمی تواند عملیات شستشوی ظروف را انجام دهد. در این گونه مواقع آب گیری نکردن دستگاه می تواند چندین علت داشته باشد که در اینجا به برخی از آنها اشاره می شود:

 • این احتمال وجود دارد که اشکال ایجاد شده مربوط به اتصال شیر ورودی متصل به دستگاه باشد. باید برای رفع آن به سراغ بررسی شیر آب بروید.
 • گاهی خرابی و شکستگی در ناحیه بازوهای اسپری کننده آب موجب ایجاد چنین مشکلی می شود. در این شرایط باید کار را به تعمیر ماشین ظرفشویی زیرووات بسپارید.
 • گاهی اوقات نیز گیر کردن اجسام خارجی درون لوله های دستگاه باعث ایجاد چنین مشکلی است که باید در اولین فرصت لوله ها را به خوبی بررسی کنید.

در این مقاله به چند ایراد اساسی و رایج در ماشین های ظرفشویی زیرووات پرداختیم. در هر مورد به دلایل ایجاد چنین مشکلات و ایراداتی اشاره کردیم. در بیشتر موارد، اگر ماشین ظرفشویی زیرووات با مشکل مواجه شود، بهتر است در اولین فرصت با یک تعمیرکار مطمئن و کاربلد تماس بگیرید. زیرا دستکاری های بیهوده، باعث ایجاد هزینه های بیشتر برای شما می شود و گاهی ممکن است کار تعمیر ماشین ظرفشویی زیرووات را با تاخیر بیشتری روبه رو کند.

حرف آخر

از آن جایی که ماشین ظرفشویی ابزار بسیار پرکاربردی در منزل است، باید در اولین فرصت تعمیر شود. تعمیرکار گروپ، با تیمی از متخصصان و تعمیرکاران برجسته و باتجربه در خدمت شماست. ما با بالاترین کیفیت و هزینه‌ های مناسب کار تعمیر ماشین ظرفشویی زیرووات را برای شما انجام می دهیم. فقط کافی است با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن، ماشین ظرفشویی شما به بهترین شکل تعمیر و دوباره مانند روز اول شود.

 

 

درخواست آنلاین تعمیر لوازم خانگی
تکنسین های ما در سریع ترین زمان با شما در تماس خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *