• تعمیر لوازم خانگی با تعمیر کار گروپ

  برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

تعمیر یخچال بوش در کرج

چکیده محتوا این صفحه

تعمیر یخچال بوش در کرج

مجموعهٔ گروپ در شهر کرج آماده ارائه خدمات تعمیر یخچال بوش است. ما برای تعمیر یخچال بوش در کرج از خدماتِ تعمیرکارانِ آموزش دیده و متعهد در این حیطه بهره می‌گیریم. کاربران عزیز مجموعهٔ گروپ به این مسئله توجه داشته باشید که تعمیرات یخچال بوش نیازمند وجودِ تخصص است. به همین دلیل ما پیشنهاد می‌کنیم جهتِ عیب‌یابی از خدمات مرکز تعمیرات یخچال فریزر بوش در کرج بهره گیرید. همچنین شما می‌توانید با استفاده از خدمات تعمیر یخچال فریزر بوش در گروپ به حفظ کیفیت و طول عمر دستگاه خود کمک کنید.

خدمات تعمیر یخچال بوش در کرج

خدمات تعمیر یخچال بوش در کرج توسطِ تیم تخصصی گروپ محقق می‌گردد. در ادامهٔ متن به مزیت‌های مرکز تعمیرات یخچال بوش اشاره خواهیم کرد؛

 • بهره‌گیری از قطعات اصلی جهتِ عیب‌یابی و تعمیر یخچال فریزر بوش به حفظ کیفیت دستگاه شما کمک شایانی خواهد کرد.
 • تعمیرکارانِ آموزش دیده یخچال‌ بوش در مجموعهٔ گروپ دستگاه شما به حالت کاملاً تخصصی تعمیر نموده و به افزایش طول عمر دستگاه کمک می‌نمایند.
 • تمامی خدمات تعمیر یخچال بوش در محل انجام خواهد شد. بنابراین هیچ خطری برای جابه‌جایی دستگاه با استفاده از این خدمات وجود ندارد.

تعمیر یخچال بوش در محل

مجموعهٔ گروپ به عنوان مرکز تعمیر یخچال بوش در کرج یخچال‌ شما را در محل تعمیر خواهد کرد. این خدمات دربرگیرنده مزیت‌های زیر است؛

 • هنگامی که شما از خدمات مرکز تعمیر یخچال و فریزر بوش در کرج بهره می‌گیرید، نیاز نیست نگران خطرات حاصل از خروج دستگاه از محل کار یا خانهٔ خود باشید.
 • اگر که شما از خدمات تعمیر یخچال بوش در محل استفاده کنید، مسلماً در هزینه‌های خود صرفه‌جویی خواهید کرد.
 • تعمیرکارانِ یخچال بوش به هنگام تعمیر یخچال از قوانین خدمات مشتری و سرعت عمل در ارائه خدمات پیروی می‌کنند.

آیا نمایندگی تعمیر یخچال بوش در شهر کرج یا ایران وجود دارد!

کاربران عزیز شما می‌توانید با استعلام از سامانه‌های وزارت صنعت به آسانی بدین پرسش خود پاسخ بدهید که آیا مرکز تعمیرات یخچال بوش در شهر کرج یا ایران وجود دارد و یا خیر! بایستی بدانید که متأسفانه به علّت خروج شرکت‌های خارجی و عدم ورود آن‌ها به کشور عزیزمان، یافتن نمایندگی برای امر تعمیر مشکل خواهد بود.

تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی گروپ در شهر کرج که به عیب‌یابی و تعمیر یخچال فریزر بوش و دیگر برندها مبادرت می‌ورزد، سعی نموده با بالاترین سطح کیفیت و کمترین هزینه جهتِ تعمیر یخچال بوش در کرج اقدام کند.

تعمیر یخچال بوش توصیه می‌شود یا تعویض یخچال!

چنانچه که شما می‌خواهید بدانید بهتر است اقدام به تعمیر یخچال بوش در کرج کنید یا تعویض آن، به ادامهٔ این مطلب توجه نمایید!

 • چنانچه که تعمیر یخچال بوش همراه با قطعات فابریک و توسطِ مرکز تعمیرات یخچال فریزر بوش در کرج صورت گیرد، به افزایش طول عمر دستگاه کمک شایانی خواهد کرد و نهایتاً نیاز به تعویض نخواهد بود.
 • امکان دارد شما از خود بپرسید که چه زمانی نسبت به خرید یخچال جدید اقدام کنیم، بهتر است؛
 • چنانچه که کارشناسان مجموعهٔ گروپ جهتِ تعمیر به محل شما مراجعه نمایند، برخلاف سایر تعمیرکاران به فکر اخذ هزینه‌هایی اضافی از شما نخواهند بود. در نتیجه شما را برای تصمیم‌گیری عاقلانه‌تر یاری خواهند رساند.
 • در صورتی که هزینه تعمیر یخچال بوش و قطعات مصرفی بیش از نصف قیمت یخچال نو باشد، توصیه می‌کنیم که یخچال نو را تهیه کنید.
 • خاطر نشان شویم که یخچال ساید بای ساید تا به ده سال ارزش تعمیر اساسی دارد و پس از آن تعویض دستگاه بهتر خواهد بود.

تعمیرکارانِ یخچال بوش دارای چه ویژگی‌هایی هستند!

تعمیرات یخچال بوش بسیار حائز اهمیت است و سپردن آن به تعمیرکارانِ غیرحرفه‌ای موجب افزایش صدمه به دستگاه خواهد شد. مرکز گروپ که جهتِ تعمیر یخچال بوش در کرج اقدام نموده دارای تکنسین و کارشناسان حرفه‌ای است که می‌توانند هر مشکلی از دستگاه شما را رفع کنند.

 • کارشناسان متخصص این مجموعه در کوتاه‌ترین زمان ممکن یخچال بوش را در محل کار یا منزل شما تعمیر خواهند کرد.
 • تعمیرکار یخچال بوش در مجموعهٔ گروپ با سال‌ها تجربه و دانش تخصصی به خوبی با این مشکلات متداول دستگاه آشنا هستند.
 • تعمیرکارانِ مجموعه ما برای تعویض قطعات یخچال بوش فقط و فقط از قطعات اصلی و اورجینال استفاده خواهند کرد.

عیب‌یابی یخچال‌ بوش

ما در این قسمت از مطلب خود به عیب‌یابی و تعمیر یخچال بوش خواهیم پرداخت. مشکلاتی که امکان دارد در یخچال و فریزر بوش خود را نشان داده و شما را با برخی از چالش‌ها روبه‌رو کند، عبارت است از؛

عیب‌یابی یخچال‌ بوش که به هیچ عنوان خُنک نمی‌کند!

خُنک نکردن یخچال‌ بوش یکی از مشکلات متداول یخچال فریزر بوش است که امکان دارد در هریک از مدل‌های آن به چَشم بخورد. واضح است که چنانچه یخچال کار اصلی خود را انجام ندهد، چون این است که اصلاً یخچال وجود ندارد! بعضی از علل این مشکل و راه رفع آن در قالب موارد زیر آمده است؛

خرابی کمپرسور یخچال

کمپرسور عملیات فشرده کردن مایع مبرد را انجام می‌دهد و نهایتاً با گذر از خود و گرداندن آن در کویل کندانسور‌، موجب خُنک شدن یخچال‌ خواهد شد. کار ننمودن کمپرسور به معنی خُنک ننمودن یخچال است. هرچند در ارتباط با یخچال بوش امکان خرابی کمپرسور پایین می‌باشد و طول عمر این قطعه در این دستگاه طولانی است، با این وجود اگر به نظر رسید که مشکل از کمپرسور است، اقدامات ذیل انجام خواهد شد؛

 • قطعات دیگر را بررسی بنمایید.
 • چنانچه که قطعات دیگر هیچ‌گونه ایرادی نداشت، بهتر است از یک تعمیرکارِ حرفه‌ای جهتِ تعمیر یخچال بوش در کرج کمک بگیرید.

 وجود اختلال در عملکرد ترمیستور

مسئولیت کنترل دمای یخچال بوش برعهده ترمیستور است. بعد از اندازه‌گیری دما، ترمیستور آن را به بُرد اصلی فرستاده و بُرد با توجه بدان، به تنظیم مقدار توانِ کمپرسور و نیز کندانسور‌ خواهد پرداخت. به هنگام خرابی ترمیستور، احتمال آن‌که کمپرسور و کندانسور‌ کار نمی‌کند، بسیار است. پس اگر که این دو قطعه عملکردی را نداشتند، به ارزیابی این قطعه نیازمند خواهید بود.

 خرابی ترموستات کنترل دما دستگاه

ثابت نگاه داشتن دمای یخچال، کار ترموستات می‌باشد. ترموستات دمای یخچال را اندازه‌گیری نموده و سپس به بُرد ارسال خواهد کرد. منظور ما بُرد کنترل دما است. برای آن‌که دمای یخچال برروی عددی که معین گردیده ثابت ماند، بُرد کنترل وظیفه دارد بعد از اندازه‌گیری دما، ولتاژ کمپرسور، فن کندانسور‌ و فن اواپراتور را قطع و وصل بنماید. اقداماتی که شما می‌توانید برای درست کار نمودن ترموستات انجام بدهید، عبارت است از؛

 • یک مرتبه دمای یخچال را برروی پایین‌ترین درجه قرار بدهید و سپس به بالاترین دمای ممکن تنظیم بنمایید. چنانچه که در این فاصله صدایی شبیه به صدای کلیک شنیدید، یعنی آن‌که ترموستات سالم بوده و نیاز به تعمیر یخچال بوش در کرج نخواهید داشت. در صورتی که هیچ‌ صدایی شنیده نشد، احتمالاً ترموستات ایراد دارد. بدین هنگام جهتِ تعویض ترموستات بهتر است از افراد متخصص کمک دریافت کنید.

مشکل در عملکرد فن کندانسور‌

فن کندانسور‌ منجر به گردش هوا برروی کویل‌ها می‌شود. در صورتی که این فن کار نکند، مبردی که درون کویل قرار دارد خُنک نشده و به گونه‌ای کلّی یخچال دیگر خُنک نمی‌کند. جهتِ بررسی وضعیت فن کندانسور‌ براساس مراحل زیر پیش روید؛

 • در ابتدا با توجه به مدل و دفترچه راهنمای یخچال‌ بوش خود، مکان فن کندانسور‌ را به طور دقیق پیدا نمایید.
 • یخچال را از برق کشیده و پره‌های فن کندانسور‌ را چک کنید. آیا سفت شده است؟ به جایی گیر نمی‌کند؟
 • اگر که پره‌ها کاملاً سالم بودند، سلامت موتور را با استفاده از یک مولتی‌متر بررسی بنمایید.
 • اگر که موتور فن دارای مشکل خاصی بود، باید در راستای تعویض و تعمیر یخچال بوش در کرج با ما تماس بگیرید.

کارآیی نادرست موتور فن اواپراتور

فن اواپراتور هوای درون یخچال را از روی کویل‌ها عبور خواهد داد تا خُنک بشود. هوای خُنک داخل یخچال به گردش درآمده و منجر به خُنک شدن مواد غذایی خواهد شد. اواپراتور قسمتی در درون یخچال است که یک فن و لوله نازک را در برمی‌گیرد. خراب شدن این قسمت منجر می‌شود هوای خُنک در درون یخچال گردش نداشته باشد. جهتِ بررسی فن اواپراتور بایستی چون حالتی که فن کندانسور‌ بررسی شد، عمل نمایید‌.

عیب‌یابی یخچال بوش که صدایی بسیار دارد!

یکی دیگر از مشکلات پرتکرار یخچال بوش که اغلب مصرف‌کنندگان با آن روبه‌رو می‌شوند، برخواستن سَر و صداهایی عجیب و غریب از یخچال است! از علل سَر و صدای یخچال بوش می‌توانیم به موارد ذیل اشاره نماییم. البته شما می‌توانید برای تعمیر یخچال بوش در کرج با ما در مجموعهٔ گروپ تماس بگیرید. ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکلات به وجود آمده را برطرف خواهیم کرد.

مشکل در دریچه ورودی آب دستگاه

چنانچه زمانی که یخ‌ساز آبگیری می‌کند، سَر و صداهایی بسیار می‌شنوید یعنی دریچه ورودی آب دچار مشکل شده است. در یک مدّت زمانی طولانی، تجمع آب برروی دریچه منجر به اختلال در کارآیی دستگاه می‌شود. جهتِ تعمیر یخچال بوش در کرج و چنین حالاتی باید شیر ورودی آب عوض بشود.

کمپرسور فشرده

گاهاً اجزای داخلی کمپرسور فرسوده می‌شود‌ و همین منجر به سَر و صدای بسیار این قطعه در زمان کار می‌شود. کمپرسور حتی با وجود صدای زیاد امکان دارد تا به مدّت‌ها بدون هیچ‌گونه مشکلاتی کار نماید. ولی جهتِ پیش‌گیری از آسیب زیاد، بهتر است هرچه زودتر تعمیر گردد. جهتِ رفع ایراد کمپرسور، شما می‌توانید با ما در گروپ تماس بگیرید.

خرابی پره فن اواپراتور یا کندانسور‌

اگر که صدای یخچال بوش شما به هنگام باز نمودن درب آن بیشتر می‌گردد، احتمالاً پره‌های فن کندانسور‌ و یا اواپراتور دچار مشکل گردیده است. جهتِ بررسی وضعیت فن‌ها مراحل ذیل را پشت سر بگذارید، البته شما می‌توانید به منظور تعمیر یخچال بوش در کرج با ما تماس بگیرید.

 • یخچال و فریزر خود را از برق بکشید.
 • مکان فن اواپراتور و کندانسور‌ را با مطالعه دفترچه راهنمای یخچال‌، پیدا نمایید.
 • حرکات پره‌ها را با چرخاندن توسطِ دست امتحان کنید. مطمئن بشوید چرخیدن پره‌ها مشکل نداشته و به صورت آزادانه حرکت می‌کنند.
 • چنانچه که پره‌ها به خوبی چرخیده و شما مانعی نمی‌بینید، بهتر است جهتِ تعمیر یخچال بوش از تعمیرکارانِ باتجربه کمک بگیرید.

علل کار نکردن آب‌سرد کُن یخچال‌ بوش

اگر که آب‌سرد کُن یخچال‌ بوش شما دچار برخی از مشکلات شده و به خوبی کار نمی‌کند، بهتر است به چند مورد دقّت نمایید‌. مواردی چون؛

یخ‌زدگی لوله آب‌سرد کُن

گاهاً لوله آب‌سرد کُن یخ می‌زند. بدین علّت که شما دمای بخش فریزر را بسیار پایین آورده‌اید. شما می‌توانید جهتِ رفع چنین مشکلاتی؛

 • درون فریزر‌ را خالی نمایید.
 • یخچال را از برق کشیده و درب فریزر را باز بگذارید.
 • پس از گذشت چند ساعت، یخچال را به برق متصل نموده و سلامت آب‌سرد کُن را چک کنید.

گرفتگی لوله‌های انتقال و یا فیلتر آب دستگاه

چنانچه که لوله‌های انتقال و یا فیلتر آب در آب‌سرد کُن مسدود گردند، این دستگاه نمی‌تواند کار نماید. توصیه می‌کنیم هر شش ماه یک‌بار فیلتر آب‌سرد کُن را عوض کنید، این کار مانع از رسوب گرفتن آن می‌گردد.

آسیب رسیدن به سوئیچ درب دستگاه

عملکرد این سوئیچ خاموش نمودن آب‌سرد کُن و یخ‌ساز، بعد از باز نمودن درب یخچال و یا فریزر است. البته اگر که آب‌سرد کُن برروی همان دری که باز گردیده، نصب باشد. اگر که سوئیچ درب از کار افتد، آب‌سرد کُن نیز کار نمی‌کند. شما می‌توانید جهتِ رفع این مشکل، از یک مولتی‌متر استفاده بنمایید. به واسطهٔ آن، سالم بودن کلید را چک کنید و به هنگام خراب بودن، آن را عوض کنید. دوستان عزیز شما می‌توانید جهتِ تعمیر یخچال بوش در کرج با ما تماس بگیرید.

مشکل در شیر ورودی آب یخچال

اغلب در یخچال بوش، آب موردنیاز آب‌سرد کُن به واسطهٔ شیر ورودی تأمین می‌گردد. چنانچه که این شیر یا حتی دریچه آن دچار ایرادی گردد، آب‌سرد کُن کار نخواهد کرد. گاهاً ممکن است دریچه شیر به علّت کم بودن فشار آب باز نشود. اگر که چنین بود، باید در شرایط دیگری نیز آب‌سرد کُن را بررسی نمایید.

در صورتی‌که فشار آب خانه شما معمول بود، یعنی دریچه یا شیر مشکل دارد. در چنین حالاتی باید شیر و یا دریچه را عوض کنید.

مشکل نشتی آب از یخچال فریزر بوش

جهتِ عیب‌یابی یخچال بوش بعضی از علل نشتی آب از یخچال بوش را با همدیگر بررسی خواهیم کرد؛

یخ‌زدگی و یا گرفتگی زه‌کش برفک‌زدایی

نخستین کاری که بایستی انجام بدهید، بررسی گرفتگی زه‌کش است. اغلب سیستم برفک‌زدایی یخچال‌ فریزر بوش، خودکار می‌باشد. حال آبی که از روند برفک‌زدایی جمع می‌گردد، به واسطهٔ لوله زه‌کش به تشت تبخیر منتقل می‌شود. اگر که لوله زه‌کش به هر طریقی یخ زند یا چیزی درون آن‌ها گیر نماید، آب سرریز می‌گردد.

شکستگی فیلتر آب یا اتصال نادرست

وجودِ ایراد در اتصال فیلتر آب یا شکستگی آن موجب نشت آب می‌شود. اگر که از قسمت بیرونی یخچال آب نشت پیدا کرده، لازم است اتصال‌ها و فیلتر را بررسی بنمایید. در صورت شکستن فیلتر بایستی آن را عوض کنید.

صحبت آخر

در این نوشتار بیشتر مشکلات یخچال‌ فریزر بوش همراه با روش‌هایی در راستای رفع مشکل را بررسی نمودیم. بهتر است مجدداً این موضوع را خاطر نشان کرد که به علّت پیچیدگی سیستم این دستگاه، اگر که توانایی لازم در راستای عیب‌یابی را ندارید، جهتِ تعمیر یخچال بوش در کرج با ما تماس بگیرید. ما در مجموعهٔ گروپ می‌توانیم بهترین خدمات با هزینه‌ای مقرون به صرفه را در اختیار شما قرار بدهیم.

درخواست آنلاین تعمیر لوازم خانگی
تکنسین های ما در سریع ترین زمان با شما در تماس خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *