• تعمیر لوازم خانگی با تعمیر کار گروپ

  برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

تعمیر یخچال در کلیه نقاط کرج

چکیده محتوا این صفحه

تعمیر یخچال در کلیه نقاط کرج

آیا شما به دنبال تعمیر یخچال در کلیه نقاط کرج هستید! نگران باشید، ما در تعمیرکار گروپ همراه شما خواهیم بود. به عبارتی یخچال و فریزر یک عضو جدای ناپذیر از آشپزخانه ها می باشد. اگر که این دستگاه خراب شود، مواد غذایی شما را هم تحت تأثیر قرار می دهد و باید سریعاً به دنبال یک تعمیرکارِ خوب بگردید.

گاهاً شما می توانید، با عیب یابی یخچال ایرادات به وجود آمده در دِل این دستگاه ارزشمند را کشف بنمایید. حتی برخی از مواقع می توانید، خودتان مشکلات به وجود آمده را برطرف کنید. ولی گاهی اوقات شما به یک تعمیرکارِ متخصص و باتجربه نیاز پیدا می کنید. ما این مطلب از خود را به عیب یابی کلی یخچال و پیدا کردنِ تعمیرکار مجرب در تهران اختصاص داده ایم. لطفاً با ما در ادامه این نوشتار همراه باشید!

به دستورالعمل تعمیر یخچال توجه کنید

ابتدا باید به این نکته توجه کنید، که کارخانه سازنده یخچال درباره تعمیر چه ها گفته است. اغلب شما می توانید، خطاهای رایج مربوط به یخچال را درون دستورالعمل کارخانه ببینید و به تعمیر یخچال در کلیه نقاط کرج نیاز پیدا نکنید.

در صورتی که دفترچه راهنمای مربوط به این دستگاه از دسترس شما خارج است، به وب سایت برندِ یخچال و فریزر مراجعه بنمایید. سپس فایل PDF دستورالعمل را دانلود نموده و مطالعه کنید.

به دستورالعمل تعمیر یخچال توجه کنید

چرا یخچال ما خراب شده است

قبل از ورود به موضوع عیب یابی و تعمیر یخچال در کلیه نقاط کرج بهتر است، درباره متداول ترین علل خرابی این دستگاه ارزشمند با همدیگر صحبت کنیم. با توجه به آنچه که متقاضیان با ما در تعمیرکار گروپ عنوان کرده اند، رایج ترین مشکلاتی که در یخچال به وجود می آید، از قرار زیر است؛

 • آیا یخچال روشن نمی شود؟
 • یخچال به صورت غیر عادی می لرزد و با صدایی بلندبالا کار می کند.
 • برفک زدنِ داخل فریزر و پخش شدن برفک ها درون قسمت یخچال شما.
 • سرد نشدنِ درون یخچال با وجود این موضوع که برای مدّت زمانی طولانی فعالیت داشته است.
 • قسمت های گوناگون یخچال چون؛ بدنه برق دار می شود و امکان دست زدن به آنجا وجود ندارد.

قبل از آن که با شما درباره تعمیر یخچال در کلیه نقاط کرج صحبت کنیم، هریک از این مشکلات را به اختصار بررسی خواهیم کرد.

1.      تعمیر یخچال وقتی که روشن نمی شود

آیا یخچال شما روشن نمی شود! نخست سیستم برق رسانی را بررسی کنید.

 • پریز برق مشکلی ندارد؟
 • ولتاژ لازم به یخچال شما دسترسی دارد!
 • برق در ساختمان وجود دارد! کلید مینیاتوری جریان برق را با مشکل رو به رو نکرده است!
 • سه راهی را چک کنید. گاهاً سه راهی از نظر شکل ظاهری کاملاً سالم می باشد، ولی درون آن دچار مشکل شده است.

با بررسی هریک از موارد فوقانی متوجه شدیم، که برق به یخچال شما دسترسی دارد. ولی موتور دستگاه به هیچ وجه روشن نمی شود! اکنون باید بررسی کنید، که برق به موتور می رسد، یا خیر! بعضی از این دستگاه ها به محافظ جان تجهیز گردیده است.

پیش از بهره مندی از خدمات تعمیر یخچال در کلیه نقاط کرج باید این مسئله را روشن کنید. چنانچه که این دستگاه ها بنابر هر علّتی جریان بیش از اندازه را مورد استفاده قرار دهد، به حالت خودکار محافظ جان درونی دستگاه فعال می شود. در پایان جریان را قبل از دسترسی به موتور و بُرد داخلی محصول قطع خواهد کرد. برای تعمیر یخچال خود در خانه باید ابتدا محل برخواستن مشکل را بیابید! البته مراقب باشید. شما می توانید، برای تعمیر تخصصی و با خیالی آسوده از خدمات ما یعنی تعمیر یخچال در کلیه نقاط کرج بهره مند شوید.

اگر که برق به موتور دستگاه رسیده و موتور آن روشن می گردد، یعنی آن که کابل و سیستم برق رسانی به یخچال هیچ مشکلی ندارد. در این هنگام اگر که موتور روشن شده و به زودی خاموش بشود، یعنی ایراد از خودِ موتور سرچشمه می گیرد. پس شما باید موتور را تعمیر کرده و یا برای تعویض آن اقدام کنید.

یکی دیگر از مواردی که باید در تعمیر تخصصی یخچال بررسی بشود، کثیف نبودنِ کندانسور و رادیاتور می باشد. در اغلب یخچال ها کندانسور در قسمتی باز تعبیه شده تا بتواند، حرارت تولیدی را رفع بنماید. همین موضوع منجر به نشستن گرد و خاک برروی کندانسور شده و عملیات کاهش دما را به درستی انجام نمی دهد. در این حالت می توانید، کندانسور را خودتان تمیز کرده یا از خدمات ما یعنی تعمیر یخچال در کلیه نقاط کرج بهره مند شوید.

   تعمیر یخچال وقتی که روشن نمی شود

2.      چرا یخچال می لرزد و صدای برخواسته از موتور زیاد است

اغلب یخچال ها با صدای موتور آرام و بدون آزار فعالیت می کند. ولی گاهاً به علّت خراب شدنِ دستگاه صدایی گوش خراش و آزاردهنده ذهنمان را مخدوش می نماید. صدای حاصل از موتور می تواند، برخی از موارد را دربرگیرد. این موارد عبارت است، از؛

 • زمانی که بلبرینگ خراب شده است.
 • اگر که کمپرسور یخچال دچار ایراد شده باشد.
 • هنگامی که تسمه فن با مشکل رو به رو شده است.
 • گاهاً هم سیم شُل شده و اتصال کوتاه برروی موتور ایجاد می شود.

در چنین حالاتی قبل از گسترش و غیر قابل رفع شدنِ مشکل باید از خدمات ما یعنی تعمیر یخچال در کلیه نقاط کرج بهره مند شوید. به این نکته بسیار مهم توجه داشته باشید، که عملیات تعمیر باید در اولویت باشد. زیرا در صورت سهل انگاری از جانب شما امکانِ سوختن برخی از قطعات وجود دارد. در این هنگام برای تعویض آن ها باید هزینه ای جداگانه صرف کنید.

البته شما می توانید، پیش از آمدنِ تعمیرکاران گروپ به محلِ مورد نظرتان موارد زیر را چک کنید؛

یخچال شما باید برروی یک سطح تراز قرار گرفته باشد. در صورتی که یکی از پایه ها دارای ارتفاع متفاوتی نسبت به دیگر پایه ها باشد، موجبِ لرزش شدید یخچال خواهد شد. در مرحله بعد کمپرسور را بررسی کنید. این قطعه باید در جای خود بوده و تکان نخورده باشد. چنانچه که بعد از خاموش شدنِ موتور همچنان لرزه و صداهایی عجیب و غریب تولید شود، عادی خواهد بود.

البته باید یخچال شما به صورت تخصصی از جانب تعمیرکاران ما بررسی شود. ما خدمات تعمیر یخچال در کلیه نقاط کرج را ارائه می کنیم، تا با خیالی آسوده از خدمات ما بهره مند گردید.

تعمیر یخچال در کلیه نقاط تهران

3.      سرایت برفک از داخل فریزر به قسمت یخچال

اگر که درون یخچال شما برفک می زند، (حتی زمانی که یخچال شما دارای تکنولوژی بدون برفک است.) به تهویه اطراف یخچال توجه کنید. در صورتی که حدفاصل یخچال و دیوار پشت و کناری خود کم باشد، احتمال برفک زدن وجود خواهد داشت.

سپس تایمر برفک زدایی دستگاه را بررسی کنید. آیا این قطعه سالم است؟ این تایمر در دِل یخچال ها مسئولیت تنظیم مدّت زمان حذف برفک را دارد. پس از آن برای جلوگیری از دریافت خدمات تعمیر یخچال در کلیه نقاط کرج هیتر دیفراست را بررسی کنید. این قطعه مسئولیت افزایش دمای درون فریزر را دارد. پس با توجه به زمان اعلامی از جانب تایمر روشن و برفک را از بین می برد.

چنانچه که این قطعه روشن شده ولی بسیار زود خاموش بشود، اشکال موجود از ترموستات خواهد بود. اگر که مشکل از این قطعات سرچشمه بگیرد، باید با قطعه ای جدید جایگزین شوند. ما با ارائه خدمات تعمیر یخچال در کلیه نقاط کرج آن ها را تهیه و یخچال شما را تعمیر خواهیم کرد.

4.      زمانی که فضای داخلی یخچال به اندازه کافی سرد نمی شود

علل مختلفی برای این مشکل وجود دارد. ابتدا باید ترموستات را بررسی کنید. آیا خیلی بالا نرفته یا خیلی پایین نیامده است؟ اگر که زیاد بالا رفته باشد، کمپرسور مدام کار کرده و زودتر خراب خواهد شد. اگر که ترموستات خیلی پایین آمده باشد، به احتمال بسیار فضای داخلی یخچال به قدر کافی سرد نشود.

البته علل دیگری هم در این راستا وجود دارد، که باید به کمک تعمیرکاران گروپ و تعمیر یخچال در کلیه نقاط کرج برطرف شوند. تعمیرکاران حرفه ای در ابتدا قطعات را از نظر سلامت بررسی نموده و کارِ تعمیر را شروع خواهند کرد.

بیشتر بخوانید: ارور E8 لباسشویی سامسونگ

5.      هنگامی که بدنه یخچال برق دارد

شاید برای شما هم این اتفاق بی افتد! دست خود را به بدنه یخچال بزنید! آیا یک شوک الکتریکی ناچیز و کوتاه به دست شما وارد شد؟ شما نباید از این خرابی مربوط به یخچال به سرعت عبور کنید. ابتدا دستگاه را از برق جدا کنید. سپس مراحل گفته شده در قسمت زیر را پشت سر بگذارید؛

 • یکی از سیم های یخچال زخم برداشته و به بدنه اصلی یخچال برخورد دارد. این سیم ها هم می توانند، در داخل یخچال و هم در خارج یخچال باشند. فرقی ندارند، کاری که باید از جانب شما انجام بشود، تعمیر یا تعویض سیم ها خواهد بود.
 • گاهاً بدنه یخچال نم دارد! حال آب موجود با قسمت های برق دار ارتباط برقرار می کند. پس محلی که خیس شده با دقّت پاک کنید.

البته شما می توانید، از خدمات ما یعنی تعمیر یخچال در کلیه نقاط کرج بهره مند شوید.

از خدمات ما برای تعمیر یخچال بهره مند شوید

تفاوتی ندارد، که شما در شمال تهران یا قسمت جنوبی آن هستید! یا غرب و شرق تهران. ما خدمات خود را برای تمامی نقاط استان تهران در نظر گرفته ایم. بنابراین شما می توانید، برای تعمیر یخچال در کلیه نقاط کرج با ما تماس بگیرید. تعمیرکاران حرفه ای ما در تعمیرکار گروپ در کوتاه ترین زمان ممکن به محل مورد نظر شما خواهند آمد.

قطعات معیوب موجود در دِل یخچال شما با انواع اورجینال عوض خواهند شد. بعد از تعمیر هم ضمانت نامه ای از جانب تعمیرکاران ما ارائه می شود. چرا که ما از خدمات ارائه شده خود اطمینان خاطر داریم.

تعمیر یخچال در کلیه نقاط تهران

سخن آخر

ما در طول این مطلب از خود در تعمیرکار گروپ با شما درباره موضوع تعمیر یخچال در کلیه نقاط کرج سخن گفتیم. برخی از مشکلات عدیده ای که امکان دارد، با آن رو به رو شوید، بیان کردیم. نگران نباشید، در صورت نیاز شما عزیزان ما در کوتاه ترین زمان ممکن کنارتان خواهیم بود. پس با تعمیرکاران ما تماس بگیرید.

درخواست آنلاین تعمیر لوازم خانگی
تکنسین های ما در سریع ترین زمان با شما در تماس خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *