• تعمیر لوازم خانگی با تعمیر کار گروپ

  برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

تعمیر یخچال پارس

چکیده محتوا این صفحه

تعمیر یخچال پارس

در بینابین لوازم خانگی، یخچال جزئی از دوست‌داشتنی‌ترین و پرکاربردترین وسیله‌هایی است که در آشپزخانه به وفور مورد استفاده قرار می‌گیرد. از آن سوی که یخچال‌های امروزی با قابلیت‌های متعددی ساخته و روانه بازار می‌شوند‌، طرفداران بسیاری را به خود جذب نموده‌اند. این یخچال‌ها با امکانات بسیار، برای راحتی و آسودگی خاطر مشتریان تهیه و در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرند. به همین دلیل وجودِ تعمیرگاهِ مجاز در زمینهٔ تعمیر یخچال پارس در کرج چون؛ گروپ الزامی است. این مرکز با کمکِ متخصصان خود توانسته خدمات باکیفیت‌ و مطلوبی را برای رفاه و رضایت مشتریان عرضه نماید.

تعمیر یخچال پارس در کرج

تعمیر یخچال فریزر پارس در محل و خانهٔ شما توسطِ متخصصان نمایندگی مجاز و حرفه‌ای چون خدمات ارائه شده از مجموعه گروپ است. این مجموعه با دارا بودن تعمیرکارانِ زبردست و باتجربه، عیب‌یابی و تعمیراتِ یخچال فریزر پارس در مدل‌های متنوع را با تضمین کیفیت و با نرخِ اتحادیه عرضه می‌نماید. اعزام تعمیرکارانِ سیار به محل موردنظرتان در کوتاه‌ترین زمان ممکن، بهره‌گیری از قطعات اصلی، عرضهٔ فاکتور بعد از تعمیر حائز اهمیت‌ترین ویژگی‌های منحصر به فرد این گروه است.

تعمیر یخچال دوقلو پارس

خدمات تعمیر یخچال دوقلو پارس در محل موردنظرِ شما به واسطهٔ تعمیرگاهِ حرفه‌ای و زبردست مجموعهٔ گروپ ارائه می‌شود. تعمیرکارانِ متخصص و مجرب گروپ تعمیر قطعات را بر تعویض آن‌ها در اولویت قرار خواهند داد و شرایطی را مهیا می‌سازند تا هزینه عیب‌یابی یخچال‌ دوقلو شما تا جای امکان کاهش یابد. قابل ذکر است که ما می‌توانیم تکنسین‌های خود را برای تعمیر یخچال فریزر پارس در کرج به هریک از نقاط اعلامی شما «در شهر کرج» اعزام نماییم. خدمات عرضه شده در گروپ توسطِ متخصصان نمایندگی مجاز پارس و با نرخ اتحادیه صورت می‌گیرد و دارای تضمین کیفیت و ضمانت می‌باشند‌.‌

تعمیر یخچال قدیمی پارس

تعمیر یخچال‌های قدیمی برند پارس به دلیل عدم دسترسی به قطعات اصلی با چالش‌های بسیاری مواجه می‌شود و ما در مجموعه گروپ آن را در کوتاه‌ترین زمانِ ممکن و در محل موردنظرتان برای شما انجام خواهیم داد. عیب‌یابی و تعمیر یخچال قدیمی پارس در نمونه‌ها و مدل‌هایی متنوع در این گروه با قطعات اصلی با نرخ مصوب شرکت پارس صورت می‌پذیرد. حال در صورت خرابی مجدد در بازهٔ زمانی تعیین شده، به صورت رایگان توسطِ تعمیرکارانِ سیار ما، تعمیرات انجام خواهد شد. برای تعمیر یخچال پارس در کرج تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا تعمیرکارانِ قابل اعتماد خود را به محل تعیین شده شما اعزام کنیم.

عیب‌یابی و تعمیر یخچال پارس

ما در ادامهٔ این نوشتار از خود مایل هستیم با شما در ارتباط با عیب‌یابی و تعمیر یخچال پارس سخن بگوییم. شما می‌توانید برای کسبِ اطلاعاتِ بیشتر با ما در ادامهٔ این مطلب همراه باشید.

بررسی علّت هماهنگ نبودن دما در یخچال

 •    عدم تنظیم درست درجه دما یخچال

یخچال فریزر را در دمایی درست تنظیم ننموده‌اید! شما باید در روزهای زمستانی و تابستانی دمای متفاوتی را برای یخچال و فریزر خود انتخاب کنید. حتماً به این مسئله توجه داشته باشید.

 •     وجودِ مواد غذایی بیش از اندازه در درون یخچال

این مورد می‌تواند مشکلات بسیاری برای یخچال و فریزر به همراه داشته باشد. ابتدا آن‌که مقدار هوایی کمتر درون یخچال و فریزر تولید خواهد شد و هر مرتبه با باز و بسته گردیدن درب یخچال و فریزر این مقدار نیز خارج می‌شود. حال از سویی بعضی از مواد غذایی امکان دارد سرما سازهای یخچال و فریزر را ببندند. بنابراین بسته‌هایی بزرگ را در قسمتِ انتهایی یخچال‌ و فریزر قرار ندهید.

 •  خرابی لاستیک دورِ درب یخچال و فریزر

چنانچه که درب یخچال فریزر شما به خوبی بسته نشده باشد، به مرور زمان برودت از میان می‌رود و نهایتاً سرمای مناسبی نخواهد داشت. چنانچه که مشکلی در لاستیک دورِ درب یخچال و فریزر وجود داشته باشد، درب به خوبی محکم نمی‌شود. پس اگر که در تعمیر یخچال پارس در کرج با مشکل سرد نشدن یخچال‌ و فریزر روبه‌رو شدید، حتماً لاستیک دور درب را چک کنید.

 •   معیوب بودن کمپرسور و رله یخچال پارس

کمپرسور یخچال و فریزر پارس با تبدیل گاز به مایع و پمپاژ نمودن آن به اواپراتور منجر به خُنک شدن یخچال‌ خواهد شد. در صورتی‌که کمپرسور یا رله آن بنابر هر دلیلی صدمه ببیند، روند خُنک نمودن یخچال‌ فریزر پارس صورت نمی‌گیرد. علاوه بر این‌ها اگر رله کمپرسور یخچال خراب باشد، موتور یخچال پارس توانایی شروع به کار را نخواهد داشت. نهایتاً با مشکل عدم سرمای یخچال‌ فریزر پارس روبه‌رو می‌شوید.

 •    عدم کارکرد فن اواپراتور یخچال پارس

مسئولیت اصلی موتور فن اواپراتور همگن نمودن هوای موجود درون دستگاه و به گردش واداشتن سرمای تولید شده به واسطهٔ اواپراتور به محیط درونی دستگاه است. به هنگام عدم کارکرد این قطعه سرمای تولیدی در اواپراتور به فضا منتقل نمی‌شود و موجب گرم گردیدن دستگاه خواهد شد.

 •   کمبود گاز یخچال پارس

چنانچه که گاز یخچال پارس کم باشد، منجر به برودت کم در یخچال خواهد شد. همچنین این موضوع را در نظر داشته باشید که گاز کم منجر به یک‌سره کار نمودن کمپرسور یخچال خواهد شد. نهایتاً موجب سوختن کمپرسور و تعمیر یخچال پارس در کرج خواهد شد.

تعمیر و تعویض موتور یخچال پارس

تعمیر و تعویض موتور بایستی بعد از شست‌وشوی کامل لوله‌های دستگاه که دارای روغن و ذرات معلق حاصل از سوختن کمپرسور است، صورت گیرد. ابتدا بایستی گاز درون دستگاه با رعایت نکات ایمنی و تخصصی خارج گردیده و تمامی لوله‌ها را با مواد مخصوص شست‌وشوی بدهید. سپس موتور جدید را جایگزین و لوله‌ها را به دقّت جوشکاری بنمایید، در پایان دستگاه را وکیوم و شارژ گاز کنید.

 •   وکیوم و شارژ گاز یخچال پارس

شارژ گاز بایستی بعد از وکیوم کامل که منجر به ایجاد خلأ در سیستم می‌شود، انجام بشود. چرا که هوای موجود در لوله‌های داخل و بیرون دستگاه تخلیه نشود این هوا با گاز مبرد ترکیب می‌شود و موجب پیش‌گیری از تولید برودت خواهد شد. پس برای شارژ گاز به صورت تخصصی حتماً بایستی در ابتدا دستگاه وکیوم کامل بررسی گردد و بعد از این فرآیند میزان دقیق گاز مشخص شده توسطِ کارخانه را به دستگاه تزریق نمود.

 •     سوختن یا از فشار اُفتادن موتور یخچال

موتور یا کمپرسور مسئولیت کمپرس یعنی فشرده نمودن گاز مبرد برای تولید برودت را دارد که میزان این عمل به توانِ کمپرسور بستگی دارد. به هنگام از فشار اُفتادن موتور از مقدار توانِ آن کم می‌شود و در صورتی دیگر امکان دارد سیم پیچ الکتریکی آن دچار صدمه بشود. در هر دو صورت منجر به گرم شدن دستگاه گردیده و تنها راه اقدام به تعویض موتور و تعمیر یخچال پارس در کرج خواهد بود.

 •     وجودِ روغن در لوله‌های یخچال‌ پارس

گاز مبرد تنها زمانی خواهد توانست منجر به عملیات تبرید و سرد گردیدن دستگاه بشود که تمامی لوله‌های داخلی و خارجی دستگاه بدون هرگونه روغن و چربی باشد. چرا که گاز مبرد برروی دیواره داخلی لوله‌های اواپراتور تولید برودت می‌نماید که وجود روغن برروی این دیواره‌ها موجب پیش‌گیری از چنین عملیاتی خواهد شد.

 •  خرابی فیلتر درایر گاز یخچال پارس

داخل فیلتر درایر گاز دانه‌های ریزی وجود دارد که ویژگی جذب رطوبت و ریزگردها را دارد. زیرا در محیطی که رطوبت وجود داشته باشد، گاز مبرد خواص شیمیایی خود را از دست خواهد داد و دیگر توانایی تولید برودت را نخواهد داشت.

 •    مسدود شدن لولهٔ موئین یخچال پارس

گاز مبرد بعد از آن‌که تحت کمپرس قرار گرفت به هنگام گذر از لوله‌ موئین فشار بالایی پیدا خواهد کرد که توانایی تولید برودت را پیدا کند. به علّت قطر داخلی بسیار کم لوله موئین این قطعه استعداد بالایی در مسدود گردیدن توسطِ عوامل محیطی چون ذرات معلق را داراست.

 •   خرابی شیر برقی گاز یخچال پارس

شیر برقی گاز مسئولیت تعیین مسیر چرخش گاز مبرد میان قسمت یخچال فریزر را برعهده خود دارد. خرابی این قطعه حالت‌های مختلفی را در برمی‌گیرد و منجر به ایجاد یکی از حالات؛ هردو مسیر وصل، هردو مسیر قطع، تنها یکی از مسیرها وصل و دیگری قطع، می‌گردد. لازم به ذکر است که تشخیص معیوب بودن و خرابی این قطعه نیازمند حضور تعمیرکارانِ متخصص و تعمیر یخچال پارس در کرج خواهد بود.

شارژ گاز یخچال پارس

شارژ گاز یخچال پارس به دلیل‌های متفاوتی می‌تواند موردنیاز باشد. به عنوان نمونه؛ صدمه دیدن لولهٔ انتقال سرمای یخچال‌ پارس می‌تواند منجر به تخلیه گاز یخچال گردد. پس از آن شما به شارژ گاز یخچال پارس خود نیاز پیدا می‌کنید. گاز یخچال خطرناک بوده و حتماً بایستی توسطِ تعمیرکارانِ مجاز ماهر و آموزش‌دیده صورت بپذیرد. پس ما توصیه می‌کنیم تعمیر یخچال پارس در کرج را به ما بسپارید.

روش‌هایی در راستای نشت‌یابی و انجام عملیات شارژ گاز یخچال پارس

 • نشت‌یابی گاز یخچال و فریزر پارس با استفاده از مشعل هالید.
 • نشت‌یابی گاز یخچال فریزر با استفاده از نشت‌یابی الکترونیکی.
 • نشت‌یابی گاز یخچال فریزر پارس با استفاده از محلول کف صابون.

دوباره تکرار می‌کنیم که نشت‌یابی درست و اصولی بسیار مهم است و منجر می‌شود که از اضافه‌کاری بپرهیزید. چنانچه که شما به درستی نشت‌یابی نموده و براساس استاندارد یخچال فریزر را شارژ گاز بنمایید، به حفظ دستگاه خود کمک خواهید کرد. پیش از بریدن لوله‌های کندانسور‌، به کلّیهٔ اتصالات کمپرسور، کندانسور‌ و اواپراتور کف و صابون زنید. چنانچه که شما حباب مانند دیدید، در آن بخش نشتی گاز وجود دارد و حتماً بایستی آن قسمت را ترمیم و جهتِ ادامهٔ کار، تعمیر یخچال پارس در کرج به تعمیرکارانِ ما اعتماد کنید.

دلیل برفک زدن یخچال پارس

از دلایل برفک زدن یخچال پارس می‌توانیم به موارد ذیل اشاره نماییم؛

ابتدایی‌ترین دلیلی که بسیار هم رایج است این می‌باشد که چنانچه هوای خُنک با هوای گرم و یا مرطوب که از بیرون یخچال و فریزر وارد می‌گردد، تلفیق شود! در نقاط اختلاط این دو جریان با یک‌دیگر، برفک به وجود خواهد آمد. توجه داشته باشید که نهایتاً آن مسئله یخ زدن یخچال و فریزر رُخ خواهد داد. البته که یخ زدن درون یخچال و فریزر می‌تواند به صورت مستقیم از یخ زدن آب یا… اتفاق اُفتد.

دوّمین علّتی که برفک زدن را منجر می‌شود خرابی سیستم برفک‌زدا است. این سیستم دربرگیرنده چند قطعه است که هماهنگ با یک‌دیگر با هدف از میان بردن برفک‌های موجود در اواپراتور فعالیت می‌نمایند. اگر که هریک از قطعات دچار صدمه شوند باعث می‌شود که در سیستم برفک‌زدا خلل ایجاد نموده و موجب برفک زدن می‌شود.

حال سوّمین دلیلی که می‌توانیم برای برفک زدن یخچال فریزر پارس نام ببریم خرابی لاستیک دور درب یخچال و فریزر می‌باشد. چنانچه که لاستیک در قسمتی دچار شُل شدگی، پارگی و یا سایش گردد، به گونه‌ای که امکان ورود هوا و رطوبت محیط به داخل یخچال باشد، احتمال برفک زدن بسیار خواهد بود. بدین هنگام باید اقدام به تعمیر یخچال پارس در کرج نموده و از ما برای تعویض لاستیک دور درب کمک بگیرید.

تعمیر برد یخچال‌ پارس

به هنگام خرابی برد در پروسه عیب‌یابی و تعمیر یخچال پارس در کرج، واحد متخصص گروپ به صورت کاملاً علمی دستگاه شما را تعمیر نموده تا علاوه بر حفظ کارآیی دستگاه به حالت فابریک، به نسبت خرید برد جدید هزینه‌ای بسیار کمتر صرف کنید.

 •   تعمیر برد نمایشگر یخچال‌ پارس

برد نمایشگر مسئولیت انتقال اطلاعات و دستورات کاربر را با بهره‌گیری از کلیدهای موجود که برروی برد نمایشگر وجود دارد را برعهده دارد. علاوه بر این‌ها اطلاعاتی از شیوهٔ عملکرد دستگاه را برروی صفحه نمایشگر نشان می‌دهد.

 •     تعمیر برد تغذیه و فرمان یخچال‌ پارس

برد تغذیه و فرمان مسئولیت کنترل عملکرد تمامی قطعات را برعهدهٔ خود دارد به گونه‌ای که با بهره‌گیری از اطلاعات سنسورها دمای آن بخش را شناسایی نموده و با برنامه‌ای که توسطِ شرکت برروی آی‌سی ریخته شده مطابقت می‌دهد. بدین اساس عملکرد هریک از این قطعات را کنترل می‌کند.

 •     تعمیر برد اینورتر یخچال پارس

برد اینورتر نیز مسئولیت راه‌اندازی و کنترل توانِ کمپرسور اینورتر را برعهده دارد. این قبیل از کمپرسورها با مصرف مقدار کم انرژی و عملکرد بسیار بالا برای عملکرد خود به برد اینورتر نیازمند خواهند بود.

صحبت آخر

دوستان عزیز ما در طول این مطلب از خود سعی نمودیم شما را با جوانب گوناگون عیب‌یابی و تعمیر یخچال پارس در کرج آشنا نماییم. امیدواریم که شما با مطالعه این نوشتار بتوانید دستگاه‌ خود را به خوبی عیب‌یابی کرده و مشکلاتِ جزئی را برطرف کنید. حال ما بر این مسئله تأکید می‌کنیم که بهتر است در صورت بروز هرگونه ایراد با ما در مجموعه گروپ تماس حاصل فرمایید. ما بهترین پاسخ‌گو به تمامی پرسش‌های شما خواهیم بود.

درخواست آنلاین تعمیر لوازم خانگی
تکنسین های ما در سریع ترین زمان با شما در تماس خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *