• تعمیر لوازم خانگی با تعمیر کار گروپ

    برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

جامع ترین مقاله معانی ارورهای پکیج بوتان

چکیده محتوا این صفحه

جامع ترین مقاله معانی ارورهای پکیج بوتان

پکیج های بوتان یکی از پایه های اساسی و ثابت هر منزلی هستند. این پکیج ها وظیفه گرما بخشیدن به محیط خانه و همچنین، گرم نمودن آب در فضای خانه را، ایفا می کنند. اهمیت پکیج های بوتان را، می توان به ویژه در فصول سرد سال بیشتر درک نمود. بعضی مواقع پکیج های دیجیتال بوتان کدهای خطایی را، بر روی نمایشگر خود نمایان می سازند. به کمک این کدها می توان پکیج بوتان را، عیب یابی نمود. معانی ارورهای پکیج بوتان بسیار متنوع بوده و با اطلاع از هر کد خطا می توان به مشکل این پکیج پی برد.

پکیج های برند بوتان

برند بوتان پکیج های گرمایشی خود را، به دو صورت دیجیتال و آنالوگ عرضه می نماید. نوعی صفحه نمایش بر روی پکیج بوتان، نوع دیجیتال تعبیه شده است که، به هنگام مواجه شدن با مشکل، این صفحه نمایشگر کدهای خطایی را، نمایش می دهد. معانی ارورهای پکیج بوتان از اهمیت خاصی برخوردار هستند.

این کدهای خطا معمولا توسط سیستم هوش مصنوعی و تلفیق آن با صنعت لوازم خانگی تولید می شوند تا، کاربر به راحتی قادر به تشخیص نقص فنی در لوازم خانگی گردد. پکیج های بوتان از قطعات فنی گوناگونی ساخته شده اند و به مرور زمان همانند هر وسیله دیگری ممکن است یک یا چند قطعه از این پکیج دچار خرابی شود.

در صورتی که، یک یا چند قطعه از قطعات تشکیل دهنده پکیج بوتان دچار فرسایش و از کار افتادگی شود، این اتفاق از طریق اعلان نوعی کد بر روی صفحه نمایش پکیج اطلاع داده می شود. به همین منظور، اطلاع از معانی ارورهای پکیج بوتان برای رفع مشکل امری ضروری است.

پکیج های برند بوتان

کدهای خطا و ارورهای پکیج بوتان

معانی ارورهای پکیج بوتان بسته به مشکل رخ داده درون پکیج بسیار گسترده و متعدد هستند. هر چند که، محصولات تولید شده توسط این برند بسیار متنوع و فراوان می باشند، ولیکن می توان گفت که، تقریبا اکثر ترورها در پکیج بوتان دارای یک معنی هستند.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران

·        کد خطای A01

گاهی اوقات هنگام باز کردن شیر آب گرم، مشعل و یا شعله در پکیج بوتان روشن نمی شود. نتیجه این امر گرم نشدن آب و سرد باقی ماندن آن است. هنگامی که، این کد بر روی صفحه نمایش گر پکیج نمایان شود دو معنی متفاوت را، به همراه دارد. اطلاع از معانی ارورهای پکیج بوتان در اینجا به کمک شما می آید.

با بروز این کد خطا در پکیج، می توان پی برد که، شعله پکیج روشن نمی شود و یا پس از مدتی خاموش می شود. هنگام روبرو شدن با این مشکل می توانید برخی از موارد را، بررسی نمایید. در اولین گام جرقه زن پکیج را، کنترل نمایید و از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید.

ممکن است مشکل در اثر خراب شدن شیر گاز و یا کاهش فشار گاز پیش بیاید. آخرین قدم چک کردن سنسور شعله است. در صورتی که، تمامی این موارد را، کنترل کرده و قادر به رفع مشکل نباشید حتما به یک تعمیر کار متخصص مراجعه کنید.

·        کد خطای A01

یکی دیگر از معانی ارورهای پکیج بوتان مربوط به بروز این کد خطا و یا ارور می باشد. با ظاهر شدن این کد بر روی صفحه نمایشگر پکیج بوتان باید از صحت کلید حرارتی دستگاه اطمینان حاصل کنید. در غیر این صورت بهتر است موارد زیر را، کنترل نمایید؛

 

  • از متصل بودن کابل به مدار حرارتی پکیج مطمئن شوید.
  • پمپ حرارتی پکیج را، کنترل کنید که سالم باشد.
  • ممکن است مقداری رسوب در شوفتژها و یا مبدل های حرارتی تجمع کرده باشد.
  • ممکن است شیر موتور به طور صحیح عمل نکند.
  • صافی برگشت را، نیز کنترل کنید. این صافی حتما باید سالم بوده باشد تا، پکیج به درستی کار کند.

·        کد خطای A03

کد خطای A03 از جمله دیگر خطاهای رایج در پکیج بوتان است و با اطلاع از معانی ارورهای پکیج بوتان می توان علت رخ دادن این مشکل را، فهمید. این ارور هنگامی بر روی صفحه نمایشگر نشان داده می شود که، پکیج قادر به دفع دودهای تولید شده به خارج از دستگاه نباشد.

در این مواقع گام اول در کنترل وضعیت پکیج های بوتان، کنترل کلید ایمنی دود پکیج است. همچنین، ممکن است ترموستات نصب شده درون پکیج دچار خرابی و از کار افتادگی شده باشد. در صورتی که، دودکش پکیج مسدود نشده باشد باید سایر اجزای فن را، نیز بررسی کنید.

  کد خطای A03

·        کد خطای A04

در برخی از حالت ها شاهد این کد خطا بر روی پکیج های بوتان هستیم. در برخی موارد که، کلید فشار مینیمم پکیج دچار خرابی شده باشد و همچنین، میزان آب ورودی به پکیج کم تر از حد معمول و استاندارد باشد این کد بر روی پکیج نمایش داده می شود.

برای رفع این مشکل در ابتدا عقربه فشار سنج را، کنترل کنید. ممکن است این عقربه گیر کرده باشد و منجر به نمایش این کد گردیده است. گام بعدی برای اطمینان از علت این مشکل، کنترل نمودن شیر پر کن تجهیز است. در صورت سالم بودن هر دو مورد بهتر است به بررسی بیشتری بپردازید.

در آخرین مورد ممکن است این کد در اثر رسوب گرفتن فشار سنج رخ داده باشد. یک متخصص خبره و کار بلد با اطلاع از کلیه معانی ارورهای پکیج بوتان به راحتی پس از عیب یابی قادر به رفع مشکل پکیج در کم ترین مدت زمان می باشد.

·        کد خطای A06

با ظاهر شدن ارور A06 بر روی صفحه نمایشگر پکیج های بوتان و به شرط اطلاع از تمامی معانی ارورهای پکیج بوتان، می توان دریافت که، پکیج قادر به گرم نمودن آب نمی باشد. در این حالت ممکن است مشکل از حسگر NTC و عدم سلامت این قطعه باشد.

از آنجایی که، این حسگر وظیفه گرم نمودن و مدیریت آب گرم پکیج را، ایفا می نماید با از کار افتادن و یا خراب شدن آن شاهد عدم گرم شدن آب درون پکیج خواهیم بود. برای رفع این مشکل باید از سالم بودن حسگر آن تی سی اطمینان حاصل شود.

در غیر این صورت باید این قطعه توسط یک متخصص و تکنسین با تجربه تعمیر و یا در صورت نیاز تعویض گردد تا، پکیج قدرت گرم نمودن آب را، مجددا به دست آورد.

کلام پایانی

معانی ارورهای پکیج بوتان بسیار گسترده و فراوان‌ هستند و به همین دلیل اطلاع از تمامی این کدها امری ممکن نیست. بهتر است برای عیب یابی و رفع مشکلات پکیج های بوتان به یک متخصص آگاه و با دانش در زمینه تعمیر لوازم خانگی مراجعه نمود.

گروه تعمیر کار گروپ یک گروه متخصص در حوزه عیب یابی و تعمیر انواع لوازم خانگی و به خصوص پکیج های بوتان است. این گروه کلیه امور مربوط به پکیج های بوتان از جمله تعمیر و رفع نقص فنی را، به بهترین شکل انجام می دهند.

درخواست آنلاین تعمیر لوازم خانگی
تکنسین های ما در سریع ترین زمان با شما در تماس خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *