• تعمیر لوازم خانگی با تعمیر کار گروپ

  برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی اسنوا

چکیده محتوا این صفحه

دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی اسنوا

محال ممکن است ، در خانه ای ماشین لباسشویی وجود نداشته باشد . این لوازم خانگی ارزشمند می تواند ، لباس های شما را در کوتاه ترین زمان ممکن بشوید . همچنین از ورود آسیب به دستان شما بَر اثر استفاده از مواد شوینده پیش گیری خواهد کرد . دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی اسنوا به شما کمک می کند ، تا به بهترین حالت امکان از آن استفاده کنید .

پس اگر که شما یک ماشین لباسشویی اسنوا تهیه کرده‌ اید و می ‌خواهید ، درباره استفاده درست از آن بدانید ، با ما در ادامه متن همراه باشید .

 

نصب لباسشویی اسنوا چگونه است ؟

شما می توانید ، برای نصب هرچه راحت‌ تر لباسشویی این برند به حالت زیر عمل کنید ؛

زمانی که ماشین لباسشویی این برند را تهیه کرده و به خانه برده اید ، به منافذ موجود در قسمت زیرین دستگاه توجه داشته باشید . به عبارتی این منافذ جهت تهویه بوده و نباید راه آن ها بسته شود ‌. شما باید ماشین لباسشویی اسنوا را در یک محلی قرار بدهید ، که حتماً پریز برق موجود باشد . از قرار دادن ، ماشین لباسشویی در محیط هایی چون ؛ تراس یا حمام بپرهیزید .

سعی کنید ، سیم دستگاه را مستقیماً به پریز برق وصل نکنید . در واقع بهتر است ، از محافظ استفاده نمایید . هنگامی که دوشاخه ماشین لباسشویی را به پریز برق متصل می کنید ، به هیچ عنوان صفحه نمایشگر لباسشویی را دستکاری نکنید . زیرا دستگاه در زمان اتصال به برق کالیبراسیون می کند ، پس با این کار به درستی راه اندازی نخواهد شد .

بیشتر بخوانید: آشنایی با انواع روش های ریست کردن لباسشویی بوش

چگونه دستگاه را تراز نماییم ؟

حال در این قسمت نحوه تراز کردن ماشین لباسشویی اسنوا را بازگو خواهیم کرد ؛

اصلاً چرا لازم است ، ماشین لباسشویی خود را تراز نماییم ! قطعاً این یکی از مهم ترین سؤالات شما به هنگام بررسی نحوه تراز کردن دستگاه است ! به عبارتی تراز نمودن ماشین لباسشویی موجب کاهش سَر و صدای برخواسته از ماشین لباسشویی خواهد شد .

پس شما مؤظف هستید ، به هنگام نصب ماشین لباسشویی خود آن را به صورت کاملاً صاف برروی زمین قرار بدهید . زمانی که هر چهار پایه ماشین لباسشویی اسنوا برروی زمین محکم قرار گرفت ، مهره های قفل آن را به جهتِ بالا و کفِ دستگاه باز گردانید .

تا به جای امکان از نصب کردن این وسیله برروی زمین چوبی و بتنی اجتناب ورزید . در صورت الزام به نصب دستگاه برروی زمین هایی بتنی ، از خُشک و صاف بودن آن مطمئن بشوید .

 

حمل و نقل لباسشویی اسنوا چگونه امکان پذیر است ؟

ممکن است ، شما بعد از خرید ماشین لباسشویی خود بخواهید ، ترک محل کرده و ندانید چگونه حمل و نقل ماشین لباسشویی اسنوا امکان پذیر است !

اوّلین قسمتی که در دِل این دستگاه باید مورد توجه قرار بدهید ، درب آن است . پس با استفاده از محافظ درب پلاستیکی آن را بپوشانید . سیم برق و شیلنگ تخلیه را با استفاده از چسب نواری به قسمت پشتی لباسشویی متصل کنید .

شما می توانید ، برای جا به جایی هرچه راحت تر این وسیله از پلاستیک حباب دار استفاده کنید . این گونه قسمت بدنه دستگاه از ورود هرگونه آسیب مصون خواهد ماند .

چگونه با صفحه نمایشگر لمسی ماشین لباسشویی کار کنیم ؟

ماشین لباسشویی اسنوا ، دارای نزدیک به پانزده برنامه برای شست و شوی هرچه راحت تر و باکیفیت تر لباسش های شماست .

 1. شست و شوی لباس های شما در مدّت زمان 14 , 34 , 44 دقیقه
 2. شست و شوی لباس های روشن و سفید و لطیف شما
 3. شست و شوی لباس ها به صورت ترکیبی
 4. شست و شوی لباس های نوزادان
 5. شست و شوی انواع لباس ها
 6. شست و شوی لباس ها به صورت دستی
 7. خُشک کن لباس ها و تخلیه آب
 8. آبکشی لباس
 9. شست و شوی لباس ظریف و ابریشمی
 10. شست و شوی لباس پشمی
 11. شست و شوی لباس ها با برنامه اقتصادی
 12. شست و شوی لباس های نخی و کِشی و کتان

چگونه با صفحه نمایشگر لمسی ماشین لباسشویی کار کنیم ؟

چگونه از قفل کودک ماشین لباسشویی استفاده کنیم ؟

آیا در خانه فرزندی دارید ؟ که نگران ورود آسیب به جان و همچنین ماشین لباسشویی خود می باشید ! پس چرا از قفل کودک ماشین لباسشویی اسنوا استفاده نمی کنید ! شما می توانید ، با فشار دارن هم زمان دکمه های temp , rinse / spin قفل کودک بر روی دستگاه اجرا می گردد ، البته برای لغو این آیتم نیز ، مجدد مراحل بالا را طی کنید .

اکنون برای فعال شدنِ قفل کودک باید دکمه – , + را به صورت همزمان و برای پنج ثانیه بفشارید . برای باری دیگر دکمه temp , spin را برای پنج ثانیه بفشارید . اکنون قفل کودک این دستگاه ارزشمند فعال شده یا غیر فعال گردیده است .

بیشتر بخوانید: معرفی قطعات جاروبرقی و عملکرد هر کدام

آیا می خواهید ، ماشین لباسشویی خود را ریست نمایید ؟

اغلب برروی ماشین لباسشویی اسنوا دکمه ریست در قسمت صفحه نمایشگر تعبیه گردیده است . با چهار الی شش ثانیه فشردن این دکمه لباسشویی به گونه ای کامل ریست خواهد شد . گاهاً در برخی از لباسشویی ها دکمه ریست وجود ندارد ، در این هنگام دستگاه را از برق کشیده و سی ثانیه صبر کنید ، سپس ماشین لباسشویی را باری دیگر به برق متصل نمایید .

شما باید برای ادامه اجرای فرآیند ریست ، یک برنامه شست و شوی به غیر از برنامه آبگیری را انتخاب بنمایید . حال اگر ماشین لباسشویی شما باری دیگر کد خطا نشان داد ، باید با یک تکنسین متخصص تماس حاصل فرمایید ‌.

 

آیا می خواهید ، ماشین لباسشویی خود را ریست نمایید ؟

مواد شوینده مناسب برای استفاده در فرآیند شست و شوی

ما در ادامه نوشتار با شما در ارتباط با برخی مواد شوینده که می توانید ، در ماشین لباسشویی اسنوا استفاده بنمایید ، صحبت می کنیم .

قطعاً شما در هر مدل از ماشین لباسشویی می توانید ، از مواد شوینده پودری استفاده بنمایید . حال از سویی شوینده هایی مایع ، موجب معطر ، لطافت و نرمی لباس ها خواهد شد . علاوه بر این ها کپسول قوی به راحتی داخل آب حل شده و از سویی به عنوان لکه بُر قوی می باشند .

چگونه می توانیم ، ماشین لباسشویی اسنوا را تمیز نماییم ؟

ما در ادامه متن به برخی از جوانب در راستای تمیز نمودن این دستگاه ارزشمند اشاره می نماییم . بنابراین بهتر است ، در امتداد متن همراه ما بوده و مفیدترین نکات را فرا گیرید .

توصیه می کنیم ، قسمت هایی از ماشین لباسشویی اسنوا چون ؛ لاستیکی که در دور درب آن وجود دارد ، را هر ماه یک بار تمیز نمایید . حال جهتِ تمیز شدن مخزن لباس ماشین لباسشویی می توانید از سه پیاله سرکه سفید استفاده کنید .

چگونه می توانیم ، ماشین لباسشویی اسنوا را تمیز نماییم ؟

رفع بوی بد دستگاه

اگر که دیگ ماشین لباسشویی شما بوی بدی می دهد ، به نکات بیان شده در قسمت زیر توجه بنمایید ؛

شما می توانید ، از یک پارچه مرطوب به همراه سرکه سفید کمک بگیرید . حتماً لاستیک دور درب دستگاه را با جزئیات کامل تمیز بنمایید . سپس با استفاده از یک پارچه تمیز و خُشک درون دیگ را پاک کنید . نهایتاً درب دستگاه را باز بگذارید ، تا هوای مطبوع درون ماشین لباسشویی اسنوا جریان پیدا کند .

سخن آخر

دوستان عزیز ما در طول این مطلب از خود سعی نمودیم ، تمامی نکات مربوط به استفاده از ماشین لباسشویی اسنوا را بیان کنیم . امیدواریم که شما با مطالعه این مطلب از ما پاسخ سؤالات خود را به دست آورید و بتوانید ، در طول سالیان از ماشین لباسشویی خود استفاده کنید .

بیشتر بخوانید: علت باقی ماندن پودر در ماشین لباسشویی

درخواست آنلاین تعمیر لوازم خانگی
تکنسین های ما در سریع ترین زمان با شما در تماس خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *