• تعمیر لوازم خانگی با تعمیر کار گروپ

    برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

۵ علت تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی پاکشوما چیست ؟

چکیده محتوا این صفحه

۵ علت تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی پاکشوما چیست ؟

مشکل دیگری که ، ممکن است ماشین لباسشویی پاکشوما با آن روبرو شود عدم تخلیه آب می‌باشد . به همین دلیل در نظر داریم تا ، در این مطلب به آن بپردازیم . با ما همراه باشید تا به پاسخی برای ۵ علت تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی پاکشوما چیست ؟ برسیم .

ماشین‌های لباسشویی پاکشوما ممکن است دچار مشکلات و خرابی‌های متعددی شوند . خاموشی ناگهانی ، عدم چرخش دیگ درون لباسشویی و یا عدم خروج آب برخی از این گونه مشکلات ماشین لباسشویی پاکشوما هستند و ممکن است برخی از ماشین های لباسشویی پاکشوما با هر کدام از این مشکلات روبرو شوند .

بیشتر بخوانید: بررسی نحوه عملکرد جاروبرقی مرکزی و ویژگی های آن

عملکرد سیستم تخلیه آب لباسشویی پاکشوما

 

در اولین قسمت از مبحث ۵ علت تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی پاکشوما چیست ؟ به بررسی عملکرد سیستم تخلیه آب ماشین لباسشویی پاکشوما خواهیم پرداخت . هر ماشین لباسشویی پاکشوما یک پمپ برای تخلیه آب وجود دارد . این پمپ به شیلنگ خروجی آب وصل شده است .

عملکرد سیستم خروج آب درون ماشین های لباسشویی به گونه ای طراحی شده است تا ، چند وقت یکبار عمل تخلیه آب صورت بگیرد . پمپ پشت لباسشویی پاکشوما آب اضافی را ، به درون شیلنگ تخلیه میفرستد تا ، عمل تخلیه آب انجام گیرد .

در ادامه مبحث ۵ علت تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی پاکشوما چیست ؟ به ذکر یک نکته خواهیم پرداخت . درون ماشین‌های لباسشویی قبل از پمپ نوعی فیلتر وجود دارد . این فیلتر از ورود اشیا اضافی مانند قطعات و پرزهای مخصوص لباس به درون پمپ آب جلوگیری می‌ کند .

بهتر است تا ، فیلتر ماشبن لباسشویی پاکشوما را ، مرتب و به شکل دوره ای خارج کرده و شستشو دهید . سپس به جای خود بازگردانید . به این ترتیب ، پمپ آب پشت ماشین لباسشویی دچار مشکل نخواهد شد .

 

عیب یابی مشکل عدم تخلیه آب لباسشویی پاکشوما

 

در ادامه مطلب ۵ علت تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی پاکشوما چیست ؟ به ارائه راه حلی برای این مشکل می پردازیم . اولین قدم در صورت مواجه شدن با عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی پاکشوما ، خارج کردن ماشین لباسشویی از برق می باشد . به این ترتیب ، آسیبی به شما و ماشین وارد نخواهد شد .

شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی را ، پایین تر از سطح معمول بگیرید تا ، کلیه آب درون ماشین لباسشویی تخلیه شود . سپس اقدام به خارج کردن و تمیز نمودن فیلتر ماشین لباسشویی پاکشوما نمائید . پیشنهاد می شود فیلتر را ، کاملا شسته و پس از خشک شدن به سر جای خود نصب کنید .

در صورت انباشته شدن هر گونه آلودگی و یا گیر کردن اجسام پشت فیلتر آن ها را ، خارج کنید . این قسمت را ، کاملا تمیز کنید . شستشوی فیلتر را ، در سایر اوقات و به طور مرتب انجام دهید . اگر اشیايی در پشت فیلتر مانند سکه گیر کرده بود آن را ، خارج کنید .

 

دلایل عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی پاکشوما

 

در این بخش از مبحث ۵ علت تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی پاکشوما چیست ؟ به بررسی دلایل عدم تخلیه آب از ماشین لباسشویی پاکشوما خواهیم پرداخت . دلایل متعددی برای این امر وجود دارد و باید به صورت ریشه‌ای بررسی و عیب‌یابی شوند . برخی از این دلایل ، به شرح زیر هستند ؛

 

  1. خراب شدن برد و یا تایمر ماشین لباسشویی : به اولین دلیل از مبحث ۵ علت تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی پاکشوما چیست ؟ می پردازیم . درون ماشین لباسشویی پاکشوما قطعه‌ای مانند تخته وجود دارد . به این قطعه برد و یا تایمر گفته می‌شود .

در صورتی که ، این برد و یا تایمر ماشین لباسشویی پاکشوما خراب شود ، مشکلات متعددی از جمله عدم تخلیه آب به وجود می آید . در این قورت حتما باید به تعمیر کار مراجعه نمائید .

  1. انسداد شیلنگ تخلیه لباسشویی : پشت ماشین لباسشویی پاکشوما نوعی شیلنگ برای تخلیه نصب شده است . در برخی مواقع این شیلنگ مستقیم به درون فاضلاب راه دارد و در برخی مواقع زیر سینک ظرفشویی نصب می شود . اگر این شیلنگ دچار انسداد شود ، آب درون ماشین لباسشویی تخلیه نخواهد شد .
  2. انسداد فیلتر پمپ تخلیه لباسشویی : در ادامه دلایل تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی پاکشوما به سومین علت از دلایل عدم تخلیه لباسشویی پاکشوما اشاره می کنیم . ممکن است فیلتر پمپ پشت فیلتر مسدود شده باشد .
  3. خرابی میکروسوئیچ درب لباسشویی : از دیگر دلایل عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی پاکشوما ، خراب شدن میکروسوئیچ درب لباسشویی است . برای اطمینان از سالم بودن این سوئیچ ، درب ماشین لباسشویی را ، باز نمائید و با فشردن این کلید از سالم بودن آن مطمئن شوید .
  4. خراب شدن هیدروستات ماشین لباسشویی : در این قسمت از مبحث دلایل تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی پاکشوما به بیان آخرین دلیل می پردازیم . در صورت از کار افتادن هیدروستات لباسشویی پاکشوما ، آب درون ماشین لباسشویی تخلیه نخواهد شد .

دلایل عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی پاکشوما

 

اقدامات مهم در صورت خراب شدن ماشین لباسشویی پاکشوما

 

در آخرین بخش از مطلب ۵ علت تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی پاکشوما چیست ؟ به بررسی اقدامات مهم در صورت خرابی این ماشین لباسشویی می پردازیم . اولین قدم خارج کردن ماشین از برق است . سپس اقدام به چک کردن فیلتر و پمپ شوید تا ، از سلامت آن ها مطمئن گردید .

بهتر است تا ، برای تعمیر ، عیب یابی و رفع کلیه این مشکلات مربوط به ماشین های لباسشویی پاکشوما ، از یک تعمیر کار متخصص کمک بگیرید . یک تعمیر کار با مهارت بالا در مدت زمانی اندک ، قادر به عیب یابی ماشین لباسشویی شما خواهد بود .

همچنین ، مراجعه به یک تعمیرکار مجهز می تواند در اسرع وقت مشکل ماشین لباسشویی شما را ، حل کند . زیرا ، در صورت نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات ، این امر در سریع ترین زمان ممکن صورت خواهد گرفت . تعمیر کار گروپ یکی از گروه های معتبر در این زمینه است .

 

اقدامات مهم در صورت خراب شدن ماشین لباسشویی پاکشوما

 

کلام پایانی

 

در این مطلب به پاسخ مختصری برای سوال ۵ علت تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی پاکشوما چیست ؟ دست یافتیم . در صورت مواجه شدن با هر کدام از این مشکلات برای ماشین لباسشویی برند پاکشوما ، می توانید به تعمیرکار گروپ مراجعه کنید .

این گروه در اسرع وقت جهت عیب یابی ماشین لباسشویی شما مراجعه می کنند . در صورت نیاز به تعویض و یا تعمیر قطعات شما را ، صادقانه در جریان مراحل تعمیر قرار می دهند . جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت تعمیرکار گروپ مراجعه نمائید .

بیشتر بخوانید: رفع مشکل نشت آب در ماشین لباسشویی

درخواست آنلاین تعمیر لوازم خانگی
تکنسین های ما در سریع ترین زمان با شما در تماس خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *