• تعمیر لوازم خانگی با تعمیر کار گروپ

    برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

0 تا 100 ارورهای ماشین ظرفشویی ال جی

چکیده محتوا این صفحه

0 تا 100 ارورهای ماشین ظرفشویی ال جی

زمانی که کاربران با ارورهای ماشین ظرفشویی ال جی ، روبرو شوند در واقع این پیام را دریافت می کنند ، که ماشین ظرفشویی آن ها دچار مشکل شده است ، احتیاج به بررسی و رسیدگی دارد . تکنولوژی نمایش خطا یا ارور ، امروزه در اغلب لوازم خانگی قابل مشاهده است .

قابلیت نمایش ارور یا خطا باعث می شود ، که کاربران و تعمیرکاران مشکلات تعمیر و عیب یابی ، را ساده تر تشخیص بدهند.

بیشتر بخوانید: ارورهای کولر گازی ال جی

رفع ارورهای ماشین ظرفشویی ال جی

ارورهای ماشین ظرفشویی ال جی ، طیف وسیعی از خطا ها و اشکالات را در بر می گیرد . بعضی از خطاهایی که ، در ماشین های ظرفشویی ال جی وجود دارد ، بر اثر بروز یک مشکل بسیار سطحی اتفاق می افتد .

  • ارور 2H ماشین ظرفشویی ال جی

دلیل این ارور در ماشین ظرفشویی ال جی ، به این مفهوم است ، که مدت زمان معین تا پایان برنامه ی شستشو را تخمین می زند . مفهوم این ارور به این معنا است ، که تا پایان چرخه شستشو کمتر از دو ساعت زمان باقی مانده است . زمانی که این بازه زمانی ، از 99 دقیقه کمتر شود ، تا رسیدن به پایان برنامه شستشو شمارش معکوس را مشاهده خواهید کرد .

در صورتی که قصد دارید ، در منزل این ارور را برطرف کنید ، نیازی نیست به خدمات تکنسین و کارشناس نخواهید داشت ، به این دلیل که کد مربوطه خطا به شمار نمی رود ، مشکل خود به خود حل خواهد شد .

  • ارور AE ماشین ظرفشویی ال جی

یکی از شایع ترین ارورهای ماشین ظرفشویی ال جی ، مشاهده ی کد خطای AE می باشد . زمانی که کاربران با این ارور مواجه شدند ، باید بدانند که ، به وسیله سنسور کف ماشین ظرفشویی ، نشتی آب تشخیص داده شده است . نصب کردن غیر تخصصی می تواند ، به عنوان عامل این نشتی به شمار رود .

در برخی موارد نیز مشکل در شلنگ تخلیه ، پرکردن بیش از حد این دستگاه ، باعث بروز این نوع ارور می شود .

برای برطرف کردن این نوع ، ارورهای ماشین ظرفشویی ال جی ، لازم است کف ناشی از مواد شوینده را مورد بررسی قرار دهید ، در صورتی که ماده شوینده استفاده شده کف زیادی کرده ، لازم است که آن را عوض کرده و از یک ماده شوینده استاندارد استفاده کنید . برای اطمینان بیشتر شلنگ را مورد بررسی قرار داده ، تا فاقد پیچ خوردگی ، گرفتگی باشد .

 

ارور AE ماشین ظرفشویی ال جی

  • ارور CE ماشین ظرفشویی ال جی

یکی دیگر از انواع ارورهای ماشین ظرفشویی ال جی ، ارور CE می باشد . این خطا مربوط به موتور دستگاه است . زمانی که این خطا را مشاهده کردید ، لازم است بخش هایی مثل موتور ماشین ظرفشویی ، مهار سیم کشی که قسمت موتور را ، به برد کنترل مربوط می شود ، مورد بررسی قرار بگیرد .

برای از بین بردن این خطا می توانید ، نخست به سراغ دکمه پاور دستگاه بروید ، سپس آن را خاموش کنید . پس از آن به سراغ قطع کننده مدار رفته ، دکمه OFF را فعال کرده به مدت ده ثانیه دست نگه دارید . برای از بین بردن ارورهای ماشین ظرفشویی ال جی ، در نوع CE دوباره قطع کننده مدار را به حالت فعال یا ON بازگردانید .

در انتها به سراغ آیکون پاور رفته ، آن را فشار دهید ، از روشن بودن ماشین ظرفشویی اطمینان حاصل کنید ، سپس یک برنامه شستشوی جدید به آن بدهید .

بیشتر بخوانید: تعمیر کولر گازی

  • ارور CR ماشین ظرفشویی ال جی

در ادامه ارورهای ماشین ظرفشویی ال جی ، به خطای CR خواهیم پرداخت . در این موقعیت دستگاه مدام حالت تست را به نمایش می گذارد . نکته قابل توجه این است ، که در هنگام مشاهده این ارور،  باید از یک تکنسین متخصص و حرفه ای کمک بخواهید .

تکنیکی که برای رفع این خطا استفاده می شود ، فشردن همزمان سه آیکون ماشین ظرفشویی می باشد .

برای رفع ارور های ماشین ظرفشویی ال جی ، نوع CR می توانید دکمه پاور را فشار دهید ، دستگاه را برای چند لحظه خاموش نگه دارید ، سپس آن را روشن کرده در صورت مشاهده مجدد خطا ، به تعمیرکار مراجعه کنید .

  • ارور BE ماشین ظرفشویی ال جی

یکی دیگر از رایج ترین ارورهای ماشین ظرفشویی ال جی ، BE می باشد بروز این خطا ، بر اثر استفاده از مواد شوینده نامناسب و عدم تراز بودن ماشین ظرفشویی است .

برای از بین بردن این اشکال ، نخست ماده شوینده را مورد بررسی قرار دهید . فراموش نکنید بهترین گزینه شوینده هایی هستند ، که به شکل اختصاصی برای ماشین ظرفشویی طراحی شده اند . در ادامه زیر دستگاه را کاملا به صورت تراز قرار دهید ، تا از تخلیه مناسب ، عدم وجود نقص ، خرابی مطمئن شوید .

در انتها برای اینکه کف های جمع شده کف ماشین ، را از بین ببرید ، برای این امر مقداری شیر را در ظرفی برزید و ظرف شیر را در قسمت و طبقه بالای دستگاه قرار دهید و پس از آن دستگاه را روشن نموده و حالت AUTO فعال نمایید .

 

ارور BE ماشین ظرفشویی ال جی

سخن پایانی

در ابتدا به شکل مختصر ارورهای ماشین ظرفشویی ال جی ، مورد بررسی قرار دادیم ، آشنایی با این موارد باعث می شود ، در صورت بروز خطا آن را تشخیص داده و دفع کنید . این امر موجب می شود ماشین ظرفشویی شما عمر طولانی تری داشته باشد .

نکته دیگری که در ارتباط با ارورهای ماشین ظرفشویی ال جی ، وجود دارد این است ، که در صورت مشاهده مکرر خطا به تعمیرکار معتبر مراجعه کنید .

گروه تعمیرکار گروپ متشکل از ، کارشناسان و تکنسین های مجرب ، آماده خدمت رسانی به شما می باشد . مراجعه به تعمیرکار متخصص و حرفه ای ، موجب می شود که علاوه بر تعمیر دستگاه در هزینه ها نیز صرفه جویی کنید . در صورت نیاز به تعویض قطعات باید ، از قطعه های اورجینال و اصلی استفاده شود . استفاده از قطعات فیک و تقلبی باعث تحمیل هزینه های اضافی می شود .

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی

درخواست آنلاین تعمیر لوازم خانگی
تکنسین های ما در سریع ترین زمان با شما در تماس خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *