• تعمیر لوازم خانگی با تعمیر کار گروپ

    برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

تعمیر ماشین لباسشویی

چکیده محتوا این صفحه

تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی

درباره تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی یکی از چالش‌های دردسرساز می‌باشد که چنانچه به موقع انجام نشود ملزم می‌شوید، زَحمت شست‌وشوی لباس‌ها را با دَستان خود پیش ببرید! تعمیرات ماشین لباسشویی زمانی‌‌که دستگاه دچار مشکل شده‌ است، مسئله‌ای غیرقابل چَشم پوشی می‌باشد. ولی برای سرویس ماشین لباسشویی چه مواقعی باید اقدام نماییم؟ آیا ماشین لباسشویی شما پای خود را دریک کفش کرده و روشن نمی‌شود؟ گاهی هم ممکن است لباس‌های شما درون ماشین لباسشویی از شدّت صدا و لرزشِ دستگاه رقص بَندری به پا کنند! گاهاً لباس‌های شما شُسته شده‌اند امّا درب ماشین لباسشویی باز نمی‌شود! این مسائل امکان دارد در هر مواقعی منجر به بروز دردسر گردد. منتها در تعمیر نمودن ماشین لباسشویی از چه تعمیرکار و سرویس‌کاری کمک دریافت کنیم؟ در واقع تعمیرکار می‌تواند سخنِ اوّل و آخر را در تضمینِ سلامتِ دستگاه شما به عمل آورد.

ما در تعمیر ماشین لباسشویی به کمکِ شما آمده‌ایم!

ما نیز در طولِ این نوشتار از خود می‌خواهیم راه‌حل‌هایی جهتِ نگهداری از ماشین لباسشویی و معرفی یک تعمیرکارِ حرفه‌ای لوازم خانگی را در پیش گیریم! اگر که ماشین لباسشویی شما دچار برخی از مشکلات شده و چنین احساسی دارید که می‌توانید خود آن را برطرف کنید، تا به انتهای مطلب با ما همراه باشید‌. حال چنانچه که نیازمند عیب‌یابی ماشین لباسشویی خود هستید با شماره‌های موجود در این وب‌سایت تماس حاصل فرمایید. ما می‌‌توانیم طی کوتاه‌ترین زمانِ ممکن در کنار شما بوده و بهترین‌ها را برایتان رقم بزنیم.

با کد خطای ماشین لباسشویی کمی بیشتر آشنا شوید!

با توجه به سِیل پرسش‌هایی که از ما پاسخِ آن را درباره کد خطای ماشین لباسشویی می‌خواهید، باید بگوییم تمامی این کدها که در دستگاهِ شما ظاهر می‌شود بنابر استانداردهای مورد تأیید کلّیهٔ شرکت‌های سازندهٔ ماشین لباسشویی ایجاد می‌گردد. بنابراین تفاوتی ندارد ماشین لباسشویی سامسونگ این خطا را از خود نشان بدهد و یا ماشین لباسشویی اِل‌جی، در صورتی‌که کدها یکی باشد پس حتماً یک مشکل واحد برای ماشین لباسشویی‌ها رُخ داده است. شما در فهرستِ ذیل شاهد رایج‌ترین کدهای خطای موجود در بطن ماشین لباسشویی خواهید بود که بیان کرده‌ایم؛
  • ارور E01 خطایی مربوط به درب ماشین لباسشویی شما می‌باشد.
  • ارور FOD برای تولید کَف به مقدار زیاد است که باید جهتِ تعمیر آن با ما تماس بگیرید.‌
  • ارور F04 در ماشین لباسشویی سامسونگ به دلیل مشکل در هیدروستات می‌باشد. باید جهتِ تعمیر ماشین لباسشویی با تعمیرکارانِ گروپ تماس حاصل فرمایید.
  • ارور F2 برای ماشین لباسشویی به دلیل مشکل در تخلیه آب نشان داده می‌شود. بدین هنگام لازم است شما پمپ تخلیه را عوض کنید که این کار هم باید توسطِ تعمیرکارانِ متخصص انجام شود.

به چه هنگام در راستای تعمیر ماشین لباسشویی خود اقدام کنیم!

قطعاً شما هم می‌دانید که ماشین لباسشویی جزئی از وسیله‌های ضروری هر خانه‌ای است که بنابر دلایل متعددی ممکن است خراب شده و شما را نااُمید کند! گاهاً خرابی ماشین لباسشویی به قدری است که ما نیاز داریم از یک تعمیرکار متخصص و حرفه‌ای جهتِ تعمیر ماشین لباسشویی کمک دریافت کنیم. ما در ادامهٔ این مطلبِ از خود به برخی از مهم‌ترین مواردی که لازم است به هنگام رویارویی با آن‌ها به تعمیرکارانِ ماهر مراجعه کرده و خواستار کمک شوید، اشاره خواهیم کرد؛

متداول‌ترین موارد درخواستِ تعمیر ماشین لباسشویی در تعمیرکار گروپ!

عیب‌یابی و تعمیر ماشین لباسشویی در بسیاری از موارد نیازمند بررسی دستگاه به واسطهٔ نیروی مجرب است. با این وجود، افراد غالباً بعد از مواجه شدن با چنین مشکلاتی با ما تماس گرفته و خواستارِ حضورِ یک تعمیرکار می‌شوند؛

مقاله پیشنهادی: تعمیر یخچال فريزر

عدمِ تخلیه آب ماشین لباسشویی

خالی نشدن آب درون ماشین لباسشویی یکی از مشکلاتِ متداولی است که هرچند وقت یک‌بار گریبان افراد را می‌گیرد! دلیل اصلی ماندن آب در ماشین لباسشویی، ورودِ صدمه به المان‌های مربوط به تخلیه چون؛ پمپ ماشین لباسشویی است. اغلب انواعِ گوناگون پمپ دستگاه پس از گذشت ده سال نیاز به تعویض پیدا می‌کنند. پمپ ماشین لباسشویی یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین قطعات به شمار می‌رود که تنها یک نیروی کارآزموده می‌تواند اِشکالات آن را پیدا کرده و از بین ببرد. شما از طریق برقراری تماس با کارشناسان ما در تعمیرکار گروپ می‌توانید مشکلاتی چون عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی را برطرف و از دستگاه خود برای مدّت زمانی طولانی استفاده کنید. ایرادات منوط بر پمپ و تخلیه آب در سِری جدید ماشین لباسشویی با اکتفاء به یک کد خطا برروی صفحه نمایشگر به نمایش درمی‌آید. به عنوان مثال؛ کد خطای F18 که در صدر فهرستِ تعمیر ماشین لباسشویی بوش جای گرفته، با پمپ دستگاه ارتباط دارد! علاوه بر این‌ها با برخورد ارور E20 در ماشین لباسشویی آاگ، کد خطای OE در ماشین لباسشویی اِل‌جی، به وجودِ اِشکال در کارکرد پمپ پی می‌برید. البته هنگامی‌که آب ماشین لباسشویی تخلیه نمی‌گردد، پیش از هرچیز مسیر خروجی و شلنگ فاضلاب را چِک کنید. اگر که شلنگ ماشین لباسشویی دچارِ خَم شدگی یا گرفتگی بشود، قطعاً آب نمی‌تواند تخلیه شود!

باقی ماندن پودر ماشین لباسشویی درون دستگاه

گاهاً امکان دارد که آب وارد ماشین لباسشویی شما نشده و پودر ماشین لباسشویی درونِ مخزن باقی ماند. در چنین حالاتی در مرحلهٔ نخست بایستی از بسته شدن دربِ دستگاه اطمینان کسب کنید. اگر که درب ماشین لباسشویی قفل نشود، مشکل از آب‌گیری دستگاه نبوده و ایراد را بایستی در المان‌های آغاز به کار، عناصر امنیتی و کارکرد بُردها جویا شد. ولی در غیر از این حالات، به احتمالِ بسیار، مشکلِ به وجود آمده از شیر برقی نشأت می‌گیرد. شیر برقی یکی از قطعات مهم و اصلی لباسشویی می‌باشد که از یک عدد فنر، یک میلهٔ استوانه‌ای شکل، یک مخزن پلاستیکی و دیافراگ‌های لرزه‌ای تشکیل می‌شود. شیر برقی ماشین لباسشویی در مدل‌ها و برندهایی متنوع با همدیگر تفاوت دارد. به عنوان نمونه؛ در لباسشویی برند اِل‌جی و سامسونگ شیر برقی‌های دوقلو مورد استفاده و در لباسشویی‌هایی چون برند آاگ از قطعاتی سه قلو و کیت‌دار استفاده کرده‌اند. البته که در نسل جدید لباسشویی‌ها، شیرهای برقی جای خود را با آکواستپ عوض کرده‌اند. حال بهتر است این‌گونه بگوییم که ایرادات و اِشکالات عملکرد شیر برقی و یا آکواستپ‌ها می‌باید به واسطهٔ متخصص تعمیر لباسشویی برطرف شود.‌

تعمیر ماشین لباسشویی که روشن نمی‌شود!

در خوشبینانه‌ترین و بهترین حالات، دلیل روشن نشدن ماشین لباسشویی می‌تواند قطعی پریز برق، قطعی در ناحیهٔ سیم یا وجودِ مشکل در اتصالات داخلی باشد. ولو در بیشتر موارد، روشن نشدن ماشین لباسشویی ریشه در سوختن بُرد اصلی ماشین لباسشویی دارد. بُرد دستگاه در نقش مغز متفکر ماشین لباسشویی است که بروز هرگونه اختلال در این قسمت، منجر به وقوعِ مشکلاتِ متعددی در ماشین لباسشویی می‌شود‌. طی موارد محدود و بسیار نادر امکان دارد بُرد ماشین لباسشویی سالم بوده و عدم نمایش برنامه‌ها به علّت سوختن صفحه نمایش باشد. به هرحال، یک تعمیرکار مجرب و کارآزموده می‌تواند مشکل به وجود آمده برای دستگاه را به سرعت تشخیص بدهد. البته که شما می‌توانید از طریق تماس با تعمیرکار گروپ مشکل به وجود آمده را در کوتاه‌ترین زمانِ ممکن برطرف کنید.

سیاه شدن لاستیک دورِ درب ماشین لباسشویی

سیاه و کِدر شدن لاستیک دور درب ماشین لباسشویی اغلب با بوی بسیار زننده‌ای همراه است که محیط خانه و آشپزخانه را فرامی‌گیرد. علاوه بر این‌ها مشکل سیاه شدن لاستیک دور درب ماشین لباسشویی می‌تواند در طولانی مدّت صدمات بسیار جدی را به دستگاه وارد نماید. جهتِ پیش‌گیری از بروزِ چنین مشکلاتی به دو مورد بیان شده در قسمت ذیل توجه کنید؛
  • پس از اتمام سیکل شست‌وشوی، درب ماشین لباسشویی را برای مدّت زمانی باز بگذارید.
  • سطح لاستیک دور درب ماشین لباسشویی را با استفاده از یک پارچهٔ نرم و خُشک، تمیز کنید.
جهتِ پیش‌گیری از انتشار بیش از اندازه سیاهی لاستیک، هردوماه یک‌بار با پودر مخصوصِ این کار، آن را جرم‌گیری نمایید. در صورتی‌که عمق و حجم سیاهی بیش از اندازه باشد، بایستی در راستای تعویض لاستیک دور درب اقدام کنید.

صدای برخواسته از ماشین لباسشویی سرسام‌آور است!

جهتِ درخواست تعمیر ماشین لباسشویی به علّت صدای بالای دستگاه، بایستی بدانید که صدا از کدام قسمتِ ماشین لباسشویی متساعد می‌شود! در چه مرحله‌ای از شست‌وشوی این صدا به گوش می‌رسد؟ به عنوان نمونه؛ اگر که آبکش ماشین لباسشویی کار نمی‌کند، لذا صدایی بسیار بلند به گوش‌تان می‌رسد، مشکل را بایستی در پمپ لباسشویی جویا شوید. همچنین تولید صدا همراه با لرزش بیش از اندازه در زمانِ خُشک کردن البسه ناشی از وجودِ مشکل در قسمتِ کمک فنرها است. در چنین حالاتی احتمالاً، کمک فنر، بلبرینگ و یا بخش‌های داخلی موتور نیاز به تعمیر و گاهاً تعویض داشته باشد. برای پیدا کردن محلِ ایراد به وجود آمده می‌توانید تسمه ماشین لباسشویی را برداشته، مخزن و موتور را به حالتِ جداگانه با کمکِ دست بچرخانید. اکنون صدای هر قسمت را بررسی نمایید. البته ما توصیه می‌کنیم جهتِ تعمیر ماشین لباسشویی حتماً از تعمیرکارانِ ما در مجموعه گروپ کمک بگیرید.

لرزش غیرطبیعی ماشین لباسشویی

درست است که لرزش ماشین لباسشویی یکی از متداول‌ترین علل درخواست جهتِ تعمیر ماشین لباسشویی است، ولی این مشکل در نخستین حالت به تراز نبودن پایه‌ها بازمی‌گردد. شما در راستای تنظیم نمودن پایه‌های ماشین لباسشویی بایستی از آچار مخصوص ریگلاژ بهره گیرید. پیش از درخواست تعمیرکار برای تعمیر لباسشویی، دو پایهٔ جلویی ماشین لباسشویی را بالا و یا پایین آورید تا دستگاه در جای خود نلغزد. اگر که ماشین لباسشویی به درستی در جای خود قرار گرفته است، ولی بازهم لرزش بیش از حد آن را تحمل می‌کنید، به احتمال بسیار کمک فنر دستگاه نیازمند تعویض باشد! کمک فنر یک قطعه‌ای فلزی با طولی برابر با دوازده الی بیست‌و‌پنج سانتی‌متر است که به ناحیهٔ تحتانی مخزن ماشین لباسشویی متصل می‌گردد. همچنین علاوه بر وجودِ ایراد در کمک فنر، در مواردی هم احتمال می‌رود لرزش بسیار ماشین لباسشویی به علّت گرفتگی فیلترهای داخلی دستگاه رُخ دهد. از آن سوی که تعمیر لباسشویی در رابطه با لرزش دستگاه چندان هم ساده نیست، استفاده از خدماتِ مربوط به تعمیر ماشین لباسشویی را در وب‌سایت گروپ به شما توصیه می‌کنیم.

نَشتی آب از دستگاه

امکان دارد ماشین لباسشویی بنابر دلایل متنوعی منجر به نَشتی آب بشود. ورودِ صدمه به شلنگ ورودی یا خروجی آب، خرطومی جاپودری به مخزن ماشین لباسشویی، خرطومی مخزن فیلتر، خرطومی مخزن به تخلیه علاوه بر این‌ها مخزن ماشین لباسشویی برخی از این علل است. در بطن ماشین لباسشویی‌های نوین، آبریزش یک کد اِرور یا کد خطا به خود اختصاص داده است. به عنوان نمونه؛ کد خطای F23 در ماشین لباسشویی بوش! با استناد به این مسئله که علّت نَشتی آب در ماشین لباسشویی می‌تواند متنوع باشد، توصیه می‌کنیم پیش از انجام هرگونه اقدامی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بروزِ شکستگی درب ماشین لباسشویی و باز نشدن آن!

تا به هنگامی‌که ماشین لباسشویی شما در حال انجام فرآیند شست‌وشو است، میکروسوئیچ یا همان سنسور امنیتی درب فعال خواهد بود و شما نمی‌توانید درب را باز کنید! در چنین حالاتی اگر که شما اقدام به باز نمودن درب نمایید، قطعاً دستگیره خواهد شِکست‌. جهتِ تعویض درب ماشین لباسشویی نیاز به تجهیزات مخصوصی است. پس شما لازم است این کار را به یک تعمیرکار زبردست سپرده و خود به هیچ عنوان وارد عمل نشوید!

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی

همانطور که مطالعه نمودید ایراد به وجود آمده در ماشین لباسشویی می‌تواند متنوع بوده و بخش‌هایی مختلف از دستگاه را می‌تواند دربرگیرد. شما دوستانِ عزیز می‌توانید جهتِ کسبِ اطلاعاتِ بیشتر از هزینه تعمیر ماشین لباسشویی با ما در تعمیرکار گروپ تماس بگیرید و با شرحِ مدل و مشکل به وجود آمده از هزینهٔ تقریبی مطلع شوید.

تعمیر و نگهداری منظم از ماشین لباسشویی

درست است که ماشین لباسشویی‌های مدرن می‌توانند برای چندین دهه به فعالیت خود ادامه دهند. ولی برخی از قطعات آن‌ها نیاز به تعمیر و تعویض دوره‌ای خواهد داشت. پس شما به تعمیر ماشین لباسشویی خود حتی در صورت عدم خرابی نیاز دارید! اگر که شما نمی‌خواهید خود، سلامتِ قطعات دستگاه را چِک کنید از یک تعمیرکار بخواهید این کار را برای شما انجام دهد. همچنین به این موضوع توجه داشته باشید که اگر ماشین لباسشویی شما در جایی با دمایی پایین قرار دارد، در روزهای سردِ سال شلنگ‌ها را از شیر آب خارج نمایید. سپس آب داخل شلنگ‌ها را تخلیه کنید تا دچار یخ‌زدگی نشود!
صحبت آخر
شما شاهد بودید که ما چگونه به برخی از مهم‌ترین مشکلاتی که ممکن است با بروز در ماشین لباسشویی نگران‌تان کند، پرداختیم! مشکلاتی که می‌تواند شما را دلواپس کرده و مضطرب نماید. نترسید نیاز به تعویض ماشین لباسشویی نیست. ما می‌‌توانیم با تعمیر ماشین لباسشویی آن را چون روز اوّل خود کرده و در اختیارتان قرار دهیم. تنها کافی است گوشی خود را برداشته و با شماره تلفن موجود در این وب‌سایت تماس بگیرید.

درخواست آنلاین تعمیر لوازم خانگی
تکنسین های ما در سریع ترین زمان با شما در تماس خواهند بود.

درخواست آنلاین تعمیر لوازم خانگی
تکنسین های ما در سریع ترین زمان با شما در تماس خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *