• تعمیر لوازم خانگی با تعمیر کار گروپ

  برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

آشنایی با انواع روش های ریست کردن لباسشویی بوش

چکیده محتوا این صفحه

آشنایی با انواع روش های ریست کردن لباسشویی بوش

آشنایی با انواع روش های ریست کردن لباسشویی بوش موضوع مورد بحث در مقاله پیش رو است . اگر ماشین لباسشویی بوش هنگ کرده یا به هر دلیلی احساس می کنید ، که لباسشویی نیاز به ریست دارد ، در این مقاله با ما باشید ، تا اصول درست و روش های مختلف ریست کردن این دستگاه را یاد بگیرید .

شرایط ریست کردن ماشین لباسشویی بوش

در نخستین بخش از مقاله آشنایی با انواع روش های ریست کردن لباسشویی بوش ، در مورد شرایط اضطراری ری استارت کردن این دستگاه صحبت می کنیم .

در هنگام کار با ماشین لباسشویی گاهی اوقات شرایطی پیش می آید ، که مجبور به ری استارت کردن دستگاه هستیم . این شرایط عبارتند از ؛

 • زمانی که جریان الکتریکی ارسال شده برای دستگاه ، بیش از حد مجاز شود ، در فعالیت آن اختلال ایجاد می کند ، که با راه اندازی مجدد لباسشویی این مشکل حل می شود .
 • زمانی که کلید های کنترل پنل کار نمی کند ، می توان با ری استارت کردن دستگاه این مورد را برطرف نمود .
 • زمانی که در زمان فعالیت دستگاه ، با ارور مواجه می شوید ، بهترین راه ری استارت کردن دستگاه است .

حال که با شرایط ریست کردن لباسشویی بوش آشنا شدید ، باید این نکته را اضافه کرد ، در صورتی که مشکلات لباسشویی بوش با ری استارت همچنان پا برجاست ، حتما از تعمیرکاران حرفه ای و ماهر ماشین لباسشویی بوش برای رفع ایراد کمک بگیرید .

در ادامه مقاله آشنایی با انواع روش های ریست کردن لباسشویی بوش با ما باشید ، تا راه های مختلف راه اندازی مجدد این دستگاه را برای شما شرح دهیم .

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر لوازم خانگی سامسونگ

روش ساده و آسان ریست کردن لباسشویی بوش

در این قسمت از مقاله آشنایی با انواع روش های ریست کردن لباسشویی بوش شما را با یک راه ساده و راحت ری استارت کردن این دستگاه آشنا می کنیم . برای انجام این روش مراحل زیر را دنبال کنید ؛

 • نخست سیم دستگاه را به مدت پنج دقیقه از پریز برق جدا کنید .
 • پس از طی زمان گفته شده ، کلید Start / Pause را حدود چند ثانیه نگه دارید .
 • در این مرحله دوباره سیم دستگاه را به برق وصل نموده نموده و دوباره دکمه Start / Pause را فشار دهید .
 • در پایان این بحث از مقاله روش های ریست کردن ماشین لباسشویی بوش ، باید گفت که خوشبختانه عملیات ریست کردن ماشین لباسشویی بوش موفقیت آمیز است . برای اینکه مطمئن شوید ، دستگاه ایرادی ندارد ، یک برنامه شستشو به آن دهید .

 

ریست کردن ماشین لباسشویی بوش با دکمه

در این قسمت از مقاله آشنایی با انواع روش های ریست کردن لباسشویی بوش ، در مورد نحوه ریست کردن دستگاه هایی که مجهز به کلید ری استارت هستند ، صحبت خواهیم کرد . برای راه اندازی مجدد لباسشویی بوش با دکمه ری استارت مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید ؛

 • اولین کار جدا نمودن سیم لباسشویی حدود پنج دقیقه از پریز برق است ، حالا مجددا دستگاه را به برق متصل کنید .
 • حال دکمه Cotton را فشار دهید ، یا سوئیچ را به سمت این گزینه بچرخانید .
 • پس از انتخاب گزینه Cotton ، باید دکمه Start / Pause را فشار دهید ، تا دستگاه روشن شود .
 • به محض روشن شدن لباسشویی بوش ، دکمه Speed Spin یا Temp را بفشارید .
 • در مرحله بعد کلید Level Water یا Function را انتخاب کرده و باید تا جایی این عملیات را ادامه دهید ، که روی صفحه نمایش ماشین ، عبارت T01 رویت شود .
 • بلافاصله پس از نمایش دادن عبارت T01 ، باید عبارت T02 ظاهر شود .
 • با ملاحظه عبارت T02 ، باید فورا کلید Start / Pause را نگه دارید . در این مرحله عبارت ELT روی صفحه نمایش مشاهده می شود .
 • پس از مشاهده عبارت ELT ، نوبت به فشردن دکمه ری استارت می رسد ، این کار را باید بدون هیچ گونه معطلی و وقفه ای انجام دهید .
 • در آخر حدود پنج ثانیه ، کلید Temp را نگه دارید ، تا خطای ماشین لباسشویی بوش برطرف شود . با رفع خطای دستگاه ، با عبارتEOD مواجه خواهید شد ، که تاییدی بر انجام درست مراحل ریست کردن دستگاه است .

در ادامه این بحث از مقاله آشنایی با انواع روش های ریست کردن لباسشویی بوش باید افزود ، در صورتی که با راه اندازی مجدد لباسشویی بوش ، همچنان خطا می دهد ، باید از یک تعمیر کار کمک بگیرید ، تا با بررسی برد دستگاه ، سوئیچ درب ، لاستیک درب ، تایمر ، شیلنگ تخلیه آب و … علت را پیدا و مشکل را برطرف کند .

ریست کردن ماشین لباسشویی بوش با دکمه

ریست کردن ماشین لباسشویی بوش بدون کلید ریست

تا به اینجای مقاله آشنایی با انواع روش های ریست کردن لباسشویی بوش ، با دو روش ری استارت کردن این دستگاه آشنا شدیم . حال اگر لباسشویی شما فاقد دکمه ای به نام ریست است ، چه باید کرد ؟ نگران نباشید ، در این بخش از مقاله ما یک راه ساده را برای راه اندازی مجدد این دستگاه ها و رفع ارورهای آن بیان خواهیم کرد .

برای ری استارت کردن این دستگاه ، اول باید آن را حدود یک دقیقه از پریز برق جدا کنید . حال دو شاخه دستگاه را دوباره به برق وصل کنید ، دکمه Start / Pause را فشار دهید ، تا ماشین روشن شود .

با این عملیات ساده دستگاه شما مجددا راه اندازی می شود . در آخر برای چک کردن کارکرد ماشین لباسشویی یک برنامه شستشو برای آن انتخاب کنید .‌ در بخش پایانی مقاله با ما باشید ، تا با ریست کردن لباسشویی بوش قابل برنامه ریزی هم آشنا شوید .

ریست کردن ماشین لباسشویی بوش بدون کلید ریست

ریست کردن لباسشویی بوش با قابلیت برنامه ریزی

در آخرین بخش از مقاله آشنایی با انواع روش های ریست کردن لباسشویی بوش ، روش ریست کردن مدل ماشین لباسشویی بوش با قابلیت برنامه ریزی را به شما یاد خواهیم داد .‌

برای ریست کردن این مدل از لباسشویی ، مراحل زیر را با دقت و به ترتیب انجام دهید ؛

 • در نخستین مرحله باید کلید کنترل ماشین لباسشویی را روی وضعیتOFF بگذارید .
 • در این مرحله درب دستگاه باید بسته باشد ، سپس کلید کنترل دستگاه را در جهت عقربه های ساعت چرخانده ، تا حالتی شبیه به ساعت 6 به خود بگیرد .
 • حال سه ثانیه مکث کنید و پس از آن دکمه Spin را فشار دهید .
 • در این مرحله باید کلید کنترل را به حالت ساعت 7 بچرخانید و دو ثانیه روی این وضعیت بمانید .
 • در نهایت در آخرین مبحث از این مقاله ، باید افزود که کلید Spin را آزاد کنید ، کلید کنترل را در به حالت خاموش بچرخانید . با انجام این عملیات این مدل از لباسشویی بوش ری استارت شده و برای بررسی یک برنامه شستشو به آن بدهید .

ریست کردن لباسشویی بوش با قابلیت برنامه ریزی

سخن پایانی

مقاله آشنایی با انواع روش های ریست کردن لباسشویی بوش توسط تعمیرکاران شرکت تعمیر کار گروپ نوشته شده است .

اگر در لوازم برقی خانه خود به هر مشکلی بر خوردید ، از تیم تعمیر کار گروپ کمک بگیرید ، تا وسایل برقی شما را به صورت حرفه ای و تخصصی در منزل تان با کمترین هزینه تعمیر کنند ‌. برای دریافت مشاوره به سایت تعمیر کار گروپ مراجعه نمایید .

بیشتر بخوانید: نحوه ریست کردن لباسشویی ال جی

درخواست آنلاین تعمیر لوازم خانگی
تکنسین های ما در سریع ترین زمان با شما در تماس خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *