• تعمیر لوازم خانگی با تعمیر کار گروپ

  برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

آشنایی با معنی کلمات روی لباسشویی ال جی

چکیده محتوا این صفحه

آشنایی با معنی کلمات روی لباسشویی ال جی

اگر که شما یک دستگاه لباسشویی ال جی تهیه کرده اید ، قطعاً باید با معنی کلمات روی لباسشویی‌ ال جی آشنا شوید . چرا که در صورت فشردن اشتباه دکمه ها به این وسیله ارزشمند صدمه رسانده و حتی ممکن است ، آن را با برخی از مشکلات غیرقابل جبران مواجه کنید ‌.

پس با ما همراه باشید ، تا شما را با معانی کلمات موجود برروی لباسشویی‌ برند ال جی آشنا کرده و بسیاری از مشکلات شما را رفع کنیم .

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر لوازم خانگی سامسونگ

چگونه از ماشین لباسشویی ال جی استفاده کنیم ؟

اکنون شما یک ماشین لباسشویی از برند ال جی تهیه کرده و آن را نصب نموده اید . آنچه که پس از نصب دستگاه مطرح می شود ، روش استفاده است ! ولی بسیاری از افراد هستند ، که معنی کلمات روی لباسشویی‌ ال جی را نمی دانند و روش استفاده درست از آن را فرا نگرفته اند .

مثلاً با انتخاب برنامه ی نامناسب شست و شوی برای لباس های سفید و مشکی خود ، آن ها را دچار تغییر رنگ می کنند ! بعضی دیگر از افراد هم هستند ، که لباس هایی بسیار درون دیگ دستگاه قرار داده و ماشین لباسشویی را با برخی از اختلالات رو به رو می می نمایند .

پس ابتدا روش کار درست با لباسشویی ال جی را بررسی کرده سپس شما را با معنای کلمات به کار رفته برروی آن آشنا خواهیم نمود .

 1. اوّلین چیزی که لازم است ، شما در استفاده از ماشین لباسشویی مدّنظر قرار بدهید ، توجه به ظرفیت دستگاه می باشد . پس مقدار مشخصی از لباس های خود را داخل مخزن لباسشویی قرار داده و درب آن را آهسته ببندید .
 2. قدم بعدی استفاده از پودر شوینده یا جایگزین مناسب است . پس مقدار مشخصی از پودر شوینده را داخل محفظه جاپودری بریزید .
 3. شما باید با توجه به نوعِ لباس های خود برنامه شست و شوی مناسب را انتخاب بنمایید .
 4. نهایتاً با انتخاب دکمه شروع Start روند شست و شوی از سَر گرفته می شود .

در این هنگام است ، که آشنایی با معنی کلمات روی لباسشویی‌ ال جی اهمیت پیدا می کند .

چگونه از ماشین لباسشویی ال جی استفاده کنیم ؟

 

معنی پنج دکمه موجود برروی ماشین لباسشویی ال جی

اکنون که شما به صورت کلی با طرز استفاده از لباس شویی های ال جی آشنا شده اید ، به سمت موضوع اصلی خودمان رهسپار می شویم .

اگر که شما معنی کلمات روی لباسشویی‌ ال جی را بدانید ، طرز استفاده از دکمه ها را فرا گیرید ، به خوبی از دستگاه استفاده کرده و هیچ مشکلی برای لباس شویی شما به وجود نمی آید .

 1. دکمه پاور

چنانچه که شما دکمه پاور  ( power )را بفشارید ، ماشین لباسشویی روشن یا خاموش خواهد شد ‌.

بیشتر بخوانید: عیب‌ یابی یخچال ساید بای ساید

 1. دکمه شروع یا ایست ماشین لباسشویی ال جی

شما با فشردن این دو دکمه ( start / pause ) امکان شروع یا توقف ماشین لباسشویی ال جی را فراهم می کنید . چنانچه که شما دکمه ایست را فشار بدهید ، چند دقیقه ای درب دستگاه باز نخواهد شد .

 1. پنل نمایشی لباس شویی الجی

برروی پنل نمایشی لباسشویی مواردی چون ؛ تنظیمات ، مدّت زمان باقی مانده ، قابلیت دلخواه و پیام شرایط لباس شویی دیده می شود . در زمان آشنایی با معنی کلمات روی لباسشویی‌ ال جی این مسئله را در نظر بگیرید ، که با آغاز کار دستگاه ، تنظیمات پیش فرض برروی پنل نمایشی نشان داده می شود .

 1. برنامه های شست و شوی

برنامه هایی متنوع بنابر جنس و کیفیت لباس های شما وجود دارد . پس شما می توانید ، با استفاده از ولوم چرخشی تعبیه شده برروی دستگاه ، یکی را انتخاب بنمایید . با انتخاب هریک از برنامه ها ، لامپ مربوط برنامه روشن خواهد شد .

برنامه های شست و شوی

 1. تنظیمات مدّنظر خود

شما می توانید ، با استفاده از این کلیدهای به کار رفته برروی دستگاه تنظیمات مورد نظر خود را بعد از انتخاب برنامه اصلی مربوط به شست و شوی انتخاب نمایید .

سایر کلمات موجود برروی بدنه ماشین لباسشویی ال جی

ما در این قسمت دیگر کلمات تعبیه شده برروی دستگاه را معنا خواهیم کرد . پس شما می توانید جهتِ آشنایی با معنی کلمات روی لباسشویی‌ ال جی با ما در ادامه متن همراه باشید ؛

 1. عملیات آب کشی

Rinse به معنی آبکشی است . شما می توانید ، از این برنامه برای آبکشی لباس های خود استفاده نمایید . اغلب مدّت زمان این برنامه کوتاه بوده و با توجه به مدل لباس شویی شما متغییر است .

 1. سرعت چرخش دیگ

Spin Speed سرعت چرخش دیگ را تعیین می کند . پس شما می توانید ، جهتِ تنظیم سرعت عمل چرخش دیگ لباس شویی از این دکمه استفاده کنید .

 1. خشک کُن دستگاه

Dry Level به معنی خشک کُن است . پس از اتمام فرآیند شست و شوی این برنامه خواهد بود ، که لباس های شما را بدون ذره ای آب تحویل می دهد .

 1. پیش شست و شوی لباس ها

Pre Wash یکی دیگر از مواردی است ، که در معنی کلمات روی لباسشویی‌ ال جی مورد توجه قرار می دهیم . شما می توانید ، بدون استفاده از پودر این برنامه شست و شوی را فعال کنید ‌. برنامه پیش شست و شوی لباس ها ، برای لباس های بسیار کثیف مورد استفاده قرار می گیرد .

 1. تأخیر در شست و شوی

Delay End به معنی تأخیر در زمان شست و شوی لباس ها است .

 

تأخیر در شست و شوی

 1. درجه حرارت آب

برای تنظیم حرارت آب و دمای آن می توانید ، از دکمه Temp استفاده کنید .

 1. آبکشی لباس ها و خشک کُن

Rinse & Spin به معنی آبکشی لباس ها و خشک کُن است . شما می توانید ، در پایان کار دستگاه از این برنامه استفاده بنمایید .

 1. آبکشی نهایی لباس ها

Medic Rinse به معنای آبکشی نهایی لباس ها می باشد . این آبکشی در دمای چهل درجه سانتیگراد صورت می گیرد .

 1. برنامه شست و شوی لباس های کثیف

یکی دیگر از برنامه های موجود در لباسشویی ال جی Intensive است . این برنامه برای شست و شوی لباس های چِرک و مملوء از لکه مورد استفاده قرار می گیرد . این نیز تنها یکی از معنی کلمات روی لباسشویی‌ ال جی است .

بیشتر بخوانید: عیب‌یابی اجاق گاز و فر

 1. اتوکشی آسان لباس ها

این برنامه یعنی Crease Care برای اتوکشی آسان و از بین بردن چروک های موجود برروی لباس های حساس مورد استفاده قرار می گیرد . شما می توانید ، از این برنامه در انتهای فرآیند شست و شوی لباس ها استفاده نمایید .

 1. برنامه شست و شوی اقتصادی

شما می توانید ، برای شست و شوی اقتصادی لباس ها از برنامه Eco استفاده بنمایید . در برنامه های بسیار سنگین نباید از این قابلیت استفاده نمایید .

معنی کلمات روی لباسشویی‌ ال جی

 1. قفل کودک

یکی از معنی کلمات روی لباسشویی‌ ال جی در قفل کودک Child Lock خلاصه می شود . شما از این دکمه می توانید ، جهتِ قفل نمودن عملکرد دیگر دکمه ها استفاده کنید .

 1. قابلیت نیمه بار

برنامه Half Load درون لباسشویی ال جی باعث خواهد شد ، تا در صورت کم بودن حجم لباس ها مقدار آب کمی هم مصرف شود .‌

 1. قابلیت بازگشت به برنامه پیش فرض

شما با استفاده از قابلیت Reset به برنامه های پیش فرض باز خواهید گشت . گاهاً در صورت بروز ارور توسطِ ماشین لباسشویی ال جی ، این برنامه به شما جهتِ درست کردن دستگاه خود هم کمک می کند .

 1. چگونگی تمیز کردن دیگ ماشین لباسشویی

Drum Clean جزئی از معنی کلمات روی لباسشویی‌ ال جی است . شما می توانید ، جهتِ شست و شوی دیگ دستگاه از این برنامه کاربردی استفاده کنید .

سخن آخر

ما می توانیم ، از معنی کلمات روی لباسشویی‌ ال جی به چنین نتیجه ای برسیم ، که ؛

برنامه ها و دکمه های به کار رفته شده برروی ماشین لباسشویی ال جی بسیار است . پس شما می توانید ، جهتِ حفظ کیفیت لباس های خود از این برنامه ها با دقّت عمل فراوان استفاده نمایید . البته لازم است ، برای حفظ سلامتی دستگاه خود نیز معنی این کلمات را هم فرا گیرید .

نگران نباشید ، اگر که شما به ماشین لباسشویی خود زیر سایه استفاده از این دکمه ها صدمه رسانیده اید . ما کنارتان هستیم ، تا تمامی مشکلات شما را در این زمینه برطرف کنیم . امیدواریم که اطلاعات ارائه شده از جانب ما در طول این مطلب از خود مفید بوده باشد .

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر لوازم خانگی سامسونگ

درخواست آنلاین تعمیر لوازم خانگی
تکنسین های ما در سریع ترین زمان با شما در تماس خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *