• تعمیر لوازم خانگی با تعمیر کار گروپ

    برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ

چکیده محتوا این صفحه

ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ

ماشین های لباسشویی در طول عمر خود ممکن است دچار مشکلاتی شوند. شرکت های تولیدی برای نمایش مشکلات ماشین های لباسشویی از کدهایی ویژه استفاده می نمایند. هنگام بروز هر یک از مشکلات ماشین لباسشویی سامسونگ، یک کد ویژه بر روی صفحه نمایش آن ظاهر می گردد. این کد نمایانگر یک خطا و یا ارور درون ماشین لباسشویی سامسونگ است. به این ترتیب، تعمیرکاران به راحتی و با مشاهده این کد پی به ایراد ماشین لباسشویی سامسونگ می برند و اقدام به تعمیر و رفع مشکل آن می نمایند. با ما همراه باشید تا، با برخی از این کدها و ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ آشنا شوید.

بررسی خطاهای احتمالی در ماشین لباسشویی سامسونگ

گاهی اوقات بروز برخی مشکلات منجر به ایجاد ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ می گردد. کارخانه های سازنده ماشین های لباسشویی برند سامسونگ به منظور سهولت در امر عیب یابی و رفع نواقص فنی این ماشین ها کدهایی را، در نظر گرفته و وارد برنامه ماشین های لباسشویی نموده اند.

به این ترتیب و با ظاهر شدن هر یک از این ارورها بر روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی سامسونگ، فرد تعمیر کار به راحتی پی به مشکل ماشین لباسشویی می برد. به وسیله کد ارور بر روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی سامسونگ می توان در صدد رفع مشکل بر آمد.

لازم به ذکر است که، ماشین های لباسشویی قدیمی برند سامسونگ دارای کدهای ارور متفاوتی نسبت به ماشین های لباسشویی جدید همان برند می باشند. یک تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی خبره بایستی از تمامی این کدهای خطا اطلاع کافی را، داشته باشد.

تنها در صورت آشنایی با تمامی این کدها و ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ، یک تکنسین تعمیراتی قادر به عیب یابی و رفع نواقص فنی در این گونه ماشین های لباسشویی باشد. بنابراین، در صورت روبرو شدن با مشکلاتی برای ماشین لباسشویی سامسونگ به یک تعمیر کار فنی مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید: فهرست کامل راهنمای ارور های یخچال سامسونگ

برخی از ارورها و خطاهای ماشین لباسشویی سامسونگ مدل جدید

همان گونه که، پیش از این نیز ذکر شد، ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ در مدل های جدید متفاوت از ماشین های با مدل قدیمی می باشند. به همین دلیل، در ابتدا به معرفی و توضیح چندین کد خطا مربوط به ماشین های لباسشویی جدید می پردازیم. برخی از این کدها به شرح زیر هستند؛

 

·         خطای 5E SE ND: این خطا بیانگر وجود مشکل و یا نقص در بخش تخلیه ماشین لباسشویی سامسونگ است.

·         خطای EA EB 8B 3E 3E1 3E2 3E3 3E4: این کد ارور ممکن است به دلیل وجود مشکل در موتور ماشین لباسشویی پیش آید. از دیگر دلایل به وقوع پیوستن این ارور عدم عملکرد سنسور دوران ماشین لباسشویی سامسونگ است.

  • خطای PE 2E 9P1 9E2: یکی دیگر از ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ است و مربوط به خراب بودن پاور ماشین لباسشویی سامسونگ می باشد.
  • خطای AE 13 E: دلیل رخ دادن این ارور قطع ارتباط مابین دو قطعه اصلی ماشین لباسشویی سامسونگ است. در صورت عدم اتصال اطلاعات بورد و ساب ماشین لباسشویی سامسونگ شما این کد خطا را، بر روی صفحه نمایشگر مشاهده خواهید کرد.
  • خطای 8E: هر گاه خطای 8E را، بر روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی سامسونگ مشاهده نمودید، به معنی از کار افتادن یکی از سنسورهای ماشین لباسشویی است.
  • خطای 18E BE3 SR: این خطا پس از مستهلک شدن رله ماشین لباسشویی سامسونگ پیش می آید. دلیل از کار افتادن رله، نوسانات داخلی درون ماشین لباسشویی سامسونگ است.
  • خطای DE DE1 DE2: در صورت باز بودن درب ماشین لباسشویی سامسونگ شما این پیام را، بر روی صفحه نمایش آن مشاهده می نمایید.
  • خطای CE: ماشین لباسشویی تا، یک دمای مشخص آب را، گرم می نماید. در صورتی که، این خطا را، مشاهده می کنید به معنی افزایش بیش از حد دمای ماشین لباسشویی می‌ باشد.
  • خطای FE: از دیگر ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ خطای FE می باشد. این خطا مربوط به از کار افتادن و یا ایجاد نقص فنی درون فن ماشین لباسشویی سامسونگ است.

برخی از ارورها و خطاهای ماشین لباسشویی سامسونگ مدل جدید

 

برخی از ارورها و خطاهای ماشین لباسشویی سامسونگ مدل قدیمی

ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ مدل قدیمی کمی متفاوت تر از ماشین های لباسشویی جدید این برند می باشند. بسیاری از خانوارها از ماشین های مدل قدیمی برند سامسونگ استفاده می نمایند و در صورت خراب شدن، نیازمند یک متخصص حرفه ای خواهند شد. پیشنهاد می شود با این خطاها نیز آشنایی لازم را، داشته باشید؛

 

·         خطای E1: عدم انجام عمل آب گیری در زمان مناسب باعث ظاهر شدن این کد ارور می شود. در صورتی که، سینی مواد شوینده و شیر ورودی مشکلی نداشته باشند ممکن است مشکل مربوط به ولتاژ بورد ماشین لباسشویی سامسونگ باشد.

·         خطای E2: این خطا به دلیل عدم تخلیه کامل آب ماشین لباسشویی پیش می آید. از تا نخوردن شیلنگ تخلیه اطمینان حاصل نمایید. پمپ آب را، چک کنید. اگر هر دو سالم بودند احتمالا مشکل از برد الکتریکی است.

·         خطای E3: اگر آب درون ماشین لباسشویی سامسونگ سر ریز گردد شما با این پیغام خطا مواجه خواهید شد. در این صورت نیاز است تا، سیستم هیدروستات و بورد الکترونیکی چک و کنترل گردند.

·         خطای E4: از ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ این خطا می باشد. سعی کنید لباس ها را، به طور متعادل و یک دست درون دیگ ماشین لباسشویی قرار دهید تا، با این خطا مواجه نشوید.

·         خطای E5: این کد نمایانگر مشکل درون هیتر ماشین لباسشویی سامسونگ می باشد. هر گاه با این پیغام خطا روبرو شدید به معنی گرم شدن بیش از حد آب و یا گرم نشدن آب است.

·         خطای E6: این خطا نیز، مشابه همان خطای قبلی بوده و مربوط به عملکرد هیتر ماشین لباسشویی سامسونگ است.

·         خطای E7: خطای E7 از ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ است و بسیار رایج می باشد. این پیغام به دلیل مشکل درون هیدروستات ماشین لباسشویی سامسونگ بوده و نیازمند رفع مشکل توسط یک تکنسین است.

نکات مهم برای افزایش طول عمر ماشین های لباسشویی سامسونگ

به منظور پیشگیری از روبرو شدن با ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ پیشنهاد می شود در هنگام نصب این وسیله کاربردی نکات لازم را، رعایت نمایید. حتما پایه و محل نصب ماشین لباسشویی محکم ثابت و حتی الامکان بر روی زمین باشد.

از استفاده های طولانی، مکرر و بی رویه پرهیز نمایید. از دیگر نکات بسیار حایز اهمیت در افزایش سلامت یک ماشین لباسشویی برند سامسونگ، استفاده از مواد شوینده با کیفیت است. پس از هر بار استفاده از ماشین لباسشویی سعی نمایید تا، شیر آب آن را، تا مصرف بعدی کاملا ببندید.

نکات مهم برای افزایش طول عمر ماشین های لباسشویی سامسونگ

کلام پایانی

آشنایی و اطلاع از ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ باعث سهولت در عیب یابی این وسیله می گردد. شما با اطلاع از این کدهای خطا می توانید به راحتی تکنسین های تعمیراتی را، در جریان مشکل ماشین لباسشویی خود قرار دهید تا، در اسرع وقت این مشکل رفع شود.

در صورت نیاز به یک گروه تعمیراتی خبره و با سابقه جهت تعمیر ماشین لباسشویی برند سامسونگ خود می توانید به تعمیر کار گروپ مراجعه نمایید. داشتن افراد خبره و با سابقه با تخصص و دانش کافی در زمینه تعمیر و عیب یابی اصولی انواع ماشین های لباسشویی جزو تخصص این گروه تعمیراتی است.

درخواست آنلاین تعمیر لوازم خانگی
تکنسین های ما در سریع ترین زمان با شما در تماس خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *