• تعمیر لوازم خانگی با تعمیر کار گروپ

  برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

تعمیر لباسشویی ایران شرق

چکیده محتوا این صفحه

تعمیر لباسشویی ایران شرق

به هر هنگام که شما دوستان عزیز شاهدِ ایرادی در عملکرد ماشین لباسشویی خود بودید، بهتر است که وقت را از دست نداده و این نواقص را هم نادیده نگیرید! بی‌توجهی نکنید و فوراً با نمایندگی تعمیر لباسشویی ایران شرق در کرج و مجموعهٔ گروپ تماس بگیرید. اگر که این نواقص برای مدّت زمانی طولانی با دستگاه شما همراه ماند، احتمال دارد که به نواحی دیگر دستگاه هم صدمه رساند و احتمالاً دیگر با تعمیرات جواب نگیرید. به هنگام نصب دستگاه توجه داشته باشید که تمامی موارد مرتبط با نصب ماشین لباسشویی با دقّت و به خوبی پیش رود. چرا که هرگونه خطا منجر به عواقب خطر آفرینی در آینده برای کارآیی دستگاه شما خواهد بود و احتمال این‌که خرابی‌ها وسعت پیدا کند، زیاد است. مجموعهٔ گروپ خدمات گوناگونی را ارائه می‌دارد که تعمیر لباسشویی ایران شرق یکی از خدمات این نمایندگی است!

تعمیر لباسشویی ایران شرق در کرج

هر زمان که شما بوی سوختگی را از ماشین لباسشویی خود متوجه شدید این مسئله را بایستی جدی گرفته و از جمله مشکلات تلقّی کنید. اگر که شما نسبت به این موضوع بی‌توجهی کنید امکان دارد در آینده‌ای نه چندان دور با هزینه‌های بسیار تعمیرات مواجه شوید. در مرحلهٔ نخست با مشاهده این‌گونه مشکلات بایستی سریعاً دستگاه ماشین لباسشویی خود را از برق بکشید سپس با متخصصان مجموعهٔ گروپ تماس حاصل فرمایید. تکنسین‌های مجرب ما نه تنها این مشکل بلکه تمامی ایراداتی که امکان دارد در دستگاه شما بروز پیدا کند را برطرف می‌کنند. تنها کافیست به ما اعتماد نموده و با مرکز تعمیر لباسشویی ایران شرق در کرج تماس حاصل فرمایید.

هزینهٔ تعمیر لباسشویی ایران شرق

هر زمان که لوازم برقی شما چون ماشین لباسشویی با خرابی مواجه گردد بعد از بررسی عیوب به وجود آمده، قطعات آسیب دیده شناسایی شده و اقدامات نخستین برای رفع ایراد به وجود آمده انجام خواهد شد. هزینه‌ها با توجه به تعمیر یا تعویض قطعات و قرار دادن قطعهٔ جدید در دِل ماشین لباسشویی مشخص می‌شود. اگر که شما در شهر کرج زندگی می‌کنید و با مشکلاتی در ماشین لباسشویی ایران شرق روبه‌رو شده‌اید، می‌توانید با اطمینان خاطر از مقرون به صرفه بودن هزینهٔ لباسشویی ایران شرق در مجموعهٔ گروپ با ما تماس بگیرید.

تعمیر لباسشویی ایران شرق در محل

یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتی که در شهرهای بزرگ چون؛ کرج وجود دارد، شلوغی خیابان‌ها، نمایندگی و مشغله روزانه مردم است. چنانچه که ماشین لباسشویی شما دچار خرابی و مشکل گردد، شما باید آن را در یک ماشین باری جای داده و به سمت تعمیرگاه روانه شوید. بعد از آن چند روزی را منتظر بمانید تا کار تعمیرات به اتمام رسد نیز مجدداً با یک ماشین باری به سمت تعمیرگاه رفته تا ماشین لباسشویی را به خانهٔ خود آورید. نمایندگی تعمیر لباسشویی ایران شرق در کرج چنین مشکلاتی را برطرف نموده است. دیگر نیازی نیست که این همه رنج کشیده و خودتان را اذیت کنید. در واقع ما با در نظر گرفتن خدماتی چون؛ تعمیر لباسشویی ایران شرق در کرج این مشکلات را برطرف نموده‌ایم.

عیب‌یابی و تعمیر ماشین لباسشویی ایران شرق

امکان دارد شما با مشکلات متعددی در دستگاه خود مواجه بشوید. در این هنگام لازم است با نمایندگی تعمیر لباسشویی ایران شرق در کرج تماس حاصل فرمایید. لذا ما جهتِ کسبِ اطلاعاتِ بیشتر شما در زمینه مشکلات متداولی که امکان دارد در دستگاه خود با آن روبه‌رو شوید، این قسمت از مطلب خود را به عیب‌یابی لباسشویی ایران شرق اختصاص داده‌ایم. پس شما می‌توانید برای کسبِ اطلاعاتِ هرچه بیشتر در این زمینه، ما را در ادامهٔ این مطلب از خود همراهی کنید.

عیب‌یابی و تعمیر روشن نشدن ماشین لباسشویی ایران شرق

روشن نشدن ماشین لباسشویی ایران شرق یکی از متداول‌ترین مشکلاتی است که غالباً رُخ می‌دهد. در چنین شرایطی ابتدا بررسی کنید که دوشاخه در پریز برق قرار گرفته است. چرا که امکان دارد دوشاخه از پریز برق جدا شده باشد و اتصال به خوبی برقرار نشود. چنانچه که دوشاخه به پریز وصل می‌باشد، به کمک یک عدد فازمتر، پریز را بررسی نمایید، گاهی اوقات امکان دارد که سیستم برق کشی ساختمان خراب شده باشد!

در صورتی که پریز برق سالم بود، ممکن است که دوشاخه و یا کابل دچار برخی از مشکلات شده باشد؛ بنابراین بهتر است آن را عوض کنید. حتی امکان دارد که برق از پارازیت گیر وارد مجموعهٔ کلید نشده باشد، جهتِ بررسی چنین حالاتی دوشاخه را از پریز جدا نموده و به کمک یک اهم متر بررسی کنید که اتصال سیم‌های داخلی برقرار می‌باشد!

حال گاهاً امکان دارد که مجموعهٔ کلید خراب شده باشد، قفل ایمنی درب با برخی از مشکلات روبه‌رو شده باشد! درب ماشین لباسشویی ایران شرق به درستی بسته نشده باشد، میکروسوئیچ درب با برخی از مشکلات روبه‌رو شده باشد، بروز ایراد در بُرد الکترونیکی دستگاه، وجود بعضی از مشکلات در موتور ماشین لباسشویی ایران شرق می‌تواند از جمله دلایل روشن نشدن ماشین لباسشویی باشد. در چنین حالاتی شما عزیزان می‌توانید جهتِ سهولت کار با مرکز تعمیر لباسشویی ایران شرق در کرج تماس حاصل فرمایید. ما در مجموعهٔ گروپ طی کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکلات به وجود آمده را برطرف خواهیم کرد.

عیب‌یابی و تعمیر روشن نشدن لباسشویی ایران شرق با چرخاندن ولوم تایمر دستگاه

در بعضی از شرایط امکان دارد بعد از چرخاندن ولوم تایمر، ماشین لباسشویی ایران شرق هیچ‌گونه واکنشی را از خود نشان ندهد! به گونه‌ای که ماشین لباسشویی روشن نشده و حتی لامپ آن نیز خاموش بماند. در چنین حالتی امکان دارد که پریز برق نداشته باشد و یا کابل و دوشاخه خراب شده باشد! جهتِ رفع چنین مشکلاتی هنگامی که دوشاخه به پریز متصل می‌باشد، رسیدن برق به ترمینال ماشین لباسشویی ایران شرق را به کمک یک ولت‌متر چک کنید. در صورتی که برق از پریز به لباسشویی ایران شرق نمی‌رسد، در ابتدا دوشاخه را باز نمایید، چنانچه که اتصالات در دوشاخه مشکلی نداشت، کابل رابط دستگاه را عوض نمایید.

گاهی اوقات ممکن است که کلید لباسشویی ایران شرق خراب شده باشد، جهتِ رفع چنین مشکلاتی به کمک نقشه تایمر لباسشویی‌ ایران شرق، کنتاکت‌های کلید دستگاه را مشخص کنید. در ادامه کار به کمک اهم متر هریک از قطب‌های کلید ماشین لباسشویی را چک نمایید. چنانچه که کلید دستگاه خراب باشد، بایستی صفحه کنتاکت تایمر لباسشویی را باز نموده و بعد از برطرف کردن ایراد و تعمیر آن، دوباره تایمر ماشین لباسشویی ایران شرق را به حالت نخستین خود بازگردانید.

گاهاً امکان دارد که برق از ترمینال وارد کلید اصلی نشده باشد، برای برطرف نمودن این مشکل ابتدا دوشاخه ماشین لباسشویی ایران شرق را از برق بکشید. به کمک یک اهم متر، ارتباط میان سیم‌ها را از ترمینال تا کلید اصلی تایمر ماشین لباسشویی ایران شرق را ارزیابی کنید. یکی از عمده عللی که باعث می‌شود لباسشویی ایران شرق روشن نشود، قطع شدن سیم‌های دستگاه است.

حال چنانچه که مشکل روشن نشدن لباسشویی ایران شرق پس از چرخاندن ولوم تایمر علل فوقانی نباشد، احتمالاً میکروسوئیچ دچار ایراد شده است. در این هنگام شما می‌توانید جهتِ تعمیر لباسشویی ایران شرق در کرج با ما تماس بگیرید. گاهی اوقات هم هیدرواستات ماشین لباسشویی ایران شرق باعث عدم روشن شدن دستگاه می‌شود.  هیدرواستات در ماشین لباسشویی قطعه‌ای است که مسئولیت اصلی آن کنترل مقدار آب ورودی به دستگاه با باز و بستن دریچه شیر ورودی است. خرابی و وجودِ ایراد در این قطعه می‌تواند یکی از علل کار نکردن ولوم تایمر در ماشین لباسشویی باشد. جهتِ رفع مشکلات مربوط به هیدرواستات ماشین لباسشویی ایران شرق حتماً باید یک تکنسین‌ متخصص در محل موردنظر شما حضور پیدا کند. چرا که به این هنگام تعمیر لباسشویی ایران شرق حالتی تخصصی به خود گرفته و شما خودتان نمی‌توانید اقدامات موردنیاز را انجام بدهید.

عیب‌یابی و تعمیر آب‌گیری نکردن ماشین لباسشویی ایران شرق یا نیامدن آب داخل مخزن

در بعضی از شرایط ماشین لباسشویی ایران شرق روشن شده و عملیات نیز نوعِ شست‌وشوی را انتخاب می‌کنید، ولی آب داخل مخزن ماشین لباسشویی نمی‌آید. آب‌گیری کردن یا آب‌گیری نکردن دستگاه علل گوناگونی دارد. برای رفع چنین مشکلاتی بهتر است که موارد زیر را بررسی بنمایید و سپس اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی ایران شرق کنید.

 • امکان دارد که سیم‌های رابط میان کلید تایمر ماشین لباسشویی ایران شرق، میکروسوئیچ، هیدرواستات و شیر قطع شده باشد.
 • گاهاً ممکن است که شیر ورودی خراب شده باشد.
 • امکان دارد بُرد الکتریکی دستگاه خراب شود.
 • گاهی اوقات درب ماشین لباسشویی باز مانده است.
 • ممکن است پمپ ماشین لباسشویی ایران شرق خراب باشد.
 • نهایتاً برخی از مواقع هم ترموستات دستگاه خراب شده است.

بنابراین در تعمیر لباسشویی ایران شرق در کرج هریک از موارد فوقانی برای رفع مشکل به وجود آمده بررسی خواهد شد.

عیب‌یابی و تعمیر آب‌گیری کردن ماشین لباسشویی ایران شرق در شرایطی که دستگاه خاموش است!

گاهی اوقات ماشین لباسشویی ایران شرق خاموش بوده ولی با باز شدن شیر آب، لباسشویی ایران شرق عملیات آب‌گیری را شروع می‌کند. جهتِ رفع چنین مشکلاتی ابتدا باید شیلنگ دستگاه را از شیر جدا نمایید و به صورت جداگانه بررسی کنید. به هنگام خرابی یا وجودِ ایراد در شیلنگ آن را عوض کنید! از عمده عللی که امکان دارد این اتفاق در ماشین لباسشویی ایران شرق رُخ دهد، خرابی شیر برقی است. حال گاهی اوقات هم امکان دارد مشکل از قسمت تایمر ماشین لباسشویی نشأت گیرد!

عیب‌یابی و تعمیر انجام ندادن عملیات بعدی توسط ماشین لباسشویی ایران شرق

در بعضی از مواقع امکان دارد که ماشین لباسشویی ایران شرق عملیات آب‌گیری را به اتمام رساند، ولی شروع به انجام مراحل بعدی نکند. در چنین حالتی ممکن است که هیدرواستات ماشین لباسشویی ایران شرق خراب شده باشد و جهتِ رفع و تعمیر لباسشویی ایران شرق در کرج بایستی بعد از پایان عملیات آب‌گیری و بالا آمدن دیافراگم داخل هیدرواستات، باید کنتاکت مشترک شمارهٔ یازده به سیزده که به موتور لباسشویی متصل است، وصل گردیده باشد. به کمک اهم متر هنگامی که برق دستگاه را قطع نموده‌اید، ارتباط میان کنتاکت‌های نام برده شده را چک کنید. اگر که هیچ‌گونه ارتباطی وجود نداشت، باید ترموستات عوض شود، چرا که این قطعه قابل تعمیر نخواهد بود.

حال اگر که مشکل از موارد فوقانی نبود، امکان دارد که تایمر لباسشویی‌ ایران شرق سوخته باشد، که برای رفع این مشکل باید سیم‌های میان موتور تایمر دستگاه ایران شرق را از دیگر بخش‌های مدار جدا بنمایید و مستقیماً به برق دویست و بیست ولت وصل کنید. اگر در چنین مواقعی صدای چرخش چرخ‌دنده‌ها به گوش شما رسید، یعنی تایمر سالم می‌باشد در غیر از این حالات موتور تایمر را عوض کنید.

عیب‌یابی و تعمیر برق داشتن بدنهٔ ماشین لباسشویی ایران شرق

طی بعضی از موارد بدنهٔ ماشین لباسشویی ایران شرق شما برق‌دار می‌شود. این موضوع اندکی خطرناک به نظر می‌رسد، امکان دارد زمانی که آب در دستگاه وجود دارد موجب برق‌گرفتگی شود. در چنین مواردی سریعاً ماشین لباسشویی خود را از برق بکشید و در ادامهٔ کار موارد زیر را بررسی کنید.

 • بررسی کنید که سیم ارت یا سیم اتصال به زمین دستگاه به خوبی وصل شده باشد و چنانچه که این سیم اصلاً متصل نباشد و یا اگر مستقیم به لولهٔ آب وصل باشد، می‌تواند از علل برق‌دار بودن بدنهٔ لباسشویی باشد.
 • اگر که نمی‌توانید خودتان قسمت‌های مختلف لباسشویی را چک کنید از مجموعهٔ گروپ جهتِ تعمیر لباسشویی ایران شرق در کرج کمک بگیرید. در این هنگام دستگاه شما از نظر نشتی آب بررسی خواهد شد.
 • کابل برق، دوشاخه و پریز برقی که ماشین لباسشویی ایران شرق بدان متصل است را چک کنید. اگر که نشانه‌هایی چون؛ بوی سوختگی از پریز، زنگ زدگی دوشاخه، سیاه شدن پریز یا دوشاخه را دیدید، اقدام به تعمیر آن‌ها نمایید. چرا که هریک از این موارد می‌تواند موجب وجودِ برق در بدنهٔ دستگاه باشد.
 • یکی دیگر از علل برق گرفتگی بدنهٔ ماشین لباسشویی می‌تواند خرابی در قسمت موتور باشد و اتصال موتور به بدنه دچار اختلال گردیده باشد. در چنین حالتی موتور دستگاه نیم‌سوز شده است و جریان برق بسیار راحت به بدنهٔ لباسشویی ایران شرق انتقال پیدا می‌کند.
 • همچنین از علل برق‌گرفتگی می‌توان به سیم‌‌کشی الکتریکی و اتصال فیش برق لباسشویی ایران شرق اشاره نماییم. چرا که امکان دارد روکش سیم‌ها از میان رفته باشد و نیاز به تعمیر پیدا کند.

هریک از موارد فوقانی که برای دستگاه شما رُخ دهد، می‌توانید با ما در مجموعهٔ گروپ جهتِ تعمیر لباسشویی ایران شرق در کرج تماس حاصل فرمایید. تکنسین‌های ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن به محل موردنظر شما اعزام خواهند شد!

عیب‌یابی و تعمیر سوختن بُرد ماشین لباسشویی ایران شرق

یکی از مهم‌ترین و البته حیاتی‌ترین قطعات ماشین لباسشویی بُرد الکتریکی است. این بُرد از تعداد بسیاری خازن و فیوز ایجاد شده است و جزئی از قطعات الکتریکی ماشین لباسشویی ایران شرق می‌باشد. اصلی‌ترین علّتی که امکان دارد موجب سوختن بُرد الکتریکی لباسشویی ایران شرق بشود نوسان برق و یا نرسیدن برق بدین قطعه است. به هنگام سوختن بُرد الکتریکی حتماً باید آن را عوض بنمایید امّا پیش از تعویض این قطعه بهتر است دلیل سوختن آن را بررسی کنید که از بروز دوباره این مشکل پیش‌گیری نمایید.

عیب‌یابی و تعمیر نچرخیدن مخزن ماشین لباسشویی ایران شرق

نچرخیدن مخزن ماشین لباسشویی ایران شرق علل گوناگونی دارد و برای تعمیر دستگاه در هنگام بروز چنین مشکلاتی باید از یک متخصص کمک دریافت کنید. ولی عمده علل نچرخیدن مخزن ماشین لباسشویی ایران شرق می‌تواند موارد زیر باشد!

 • بروز خرابی در قسمتِ سیستم قفل درب.
 • بروز خرابی در تسمه محرک ماشین لباسشویی ایران شرق.
 • بروز ایراد در قسمت موتور و اجزای مرتبط با موتور دستگاه چون؛ کلاچ و…!

در این هنگام شما می‌توانید جهتِ تعمیر لباسشویی ایران شرق در کرج با ما تماس بگیرید. ما سعی می‌کنیم با کم‌ترین میزان هزینه، دستگاه شما را عیب‌جویی و تعمیر کنیم!

عیب‌یابی و تعمیر توقف و خاموش شدن لباسشویی ایران شرق در زمان کار

توقف ماشین لباسشویی ایران شرق در زمان کار می‌تواند علل گوناگونی داشته باشد. امکان دارد که موتور دستگاه بعد از شروع به کار متوقف بشود یا تایمر لباسشویی‌ از کار اُفتد و یا ماشین لباسشویی به علّت اتفاقات ناگهانی خاموش گردد و از کار اُفتد‌. هریک از این موارد ممکن است که منجر به از کار اُفتادن لباسشویی ایران شرق در زمان کار بشود که دلایل بروز این مشکلات متفاوت خواهد بود و عبارت است از؛

 • خراب بودن میکروسوئیچ درب.
 • بروز خرابی در زبانه و قفل درب.
 • ایراد در قسمت شیر برقی ورودی آب.
 • بروز ایراد در قسمت موتور ماشین لباسشویی.
 • وجودِ نوسانات در برق و یا خرابی دوشاخه برق.
 • خراب بودن قسمت تایمر الکترونیک ماشین لباسشویی.

در این هنگام باید هریک از موارد فوقانی به صورت تک به تک ارزیابی شده تا مشکل به وجود آمده رفع شود.

عیب‌یابی و تعمیر حل نشدن پودر در ماشین لباسشویی ایران شرق

طی برخی از موارد امکان دارد، تمامی پودری که شما در جاپودری می‌ریزید، به درون ماشین لباسشویی ایران شرق انتقال پیدا نمی‌کند و در جاپودری می‌ماند. این مشکل به دلایل زیر ممکن است که رُخ دهد؛

 • کثیفی در قسمت فیلر شیر الکتریکی؛

یکی از علل حل نشدن پودر در ماشین لباسشویی ایران شرق می‌تواند به علّت کثیفی در این فیلتر باشد، جهتِ رفع این مشکل شما باید فیلتر را از شیر جدا بنمایید و بعد از شست‌وشوی و تمیز نمودن آن دوباره در جای خود قرار بدهید.

 • کثیف بودن قسمت جاپودری؛

اغلب بعد از مدّت زمانی بهره‌گیری از ماشین لباسشویی ایران شرق جاپودری دچار رسوب و کثیفی می‌گردد و به مرور زمان پودرهای باقی مانده در جاپودری بیشتر می‌گردند و سفت‌تر ‌و از گذر راحت‌تر پودر پیش‌گیری می‌نمایند. جهتِ برطرف نمودن این مشکل باید جاپودری را از ماشین لباسشویی خود جدا بنمایید و پس از شست‌وشوی و تمیز نمودن آن دوباره در جای خود قرار دهید.

 • استفاده از پودر بی‌کیفیت یا بیش از اندازه؛

یکی از عللی که امکان دارد منجر به حل نشدن پودر در ماشین لباسشویی گردد، بی‌کیفیت بودن پودر است! ما در تعمیر لباسشویی ایران شرق در کرج این موضوع را خاطر نشان می‌شویم که اگر کیفیت پودر کم باشد و به سختی حل می‌گردد، بنابراین در انتخاب پودر مناسب حتماً دقّت بنمایید و از پودرهای مخصوص ماشین لباسشویی ایران شرق استفاده کنید.

عیب‌یابی و تعمیر خشک نشدن البسه در محله آب‌گیری

چنانچه که چرخش ماشین لباسشویی ایران شرق به اندازه‌ای نیست که البسه در عملیات آب‌گیری خشک گردند و لباس‌ها بعد از شست‌وشوی و آب‌گیری خیس می‌باشند، بهتر است که با یک متخصص مجرب مشورت بنمایید. چرا که دلیل این مشکل در ماشین لباسشویی مسائلی فنی می‌باشد و خرابی در ناحیهٔ خشک کن لباسشویی می‌تواند به علّت خرابی المنت، تسمه یا موتور دستگاه باشد. طی بعضی از موارد هیچ‌یک از قطعات دچار مشکل نبوده و دلیل خشک نشدن لباس‌ها ریختن لباس بیش از گنجایش به درون ماشین لباسشویی است.

صحبت آخر

دوستان عزیز ما در طول این نوشتار از خود سعی نمودیم شما را با جوانب گوناگون تعمیر لباسشویی ایران شرق در کرج آشنا بنماییم. حال علاوه بر ذکر ویژگی‌های خود در طول این مطلب به عیب‌یابی این دستگاه ارزشمند هم مبادرت ورزیدیم. امیدواریم که اطلاعات ارائه شده از جانب ما در طول این مطلب از تعمیرکارِ گروپ مفید بوده باشد.

درخواست آنلاین تعمیر لوازم خانگی
تکنسین های ما در سریع ترین زمان با شما در تماس خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *