• تعمیر لوازم خانگی با تعمیر کار گروپ

  برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

تعمیر کولر گازی هیوندای

چکیده محتوا این صفحه

تعمیر کولر گازی هیوندای

تعمیر کولر گازی هیوندای امری تخصصی است که روند بهبود آن وابسته به دانش و مهارت شخص تعمیر کار می باشد . از این رو شخصا جهت تعمیر و سرویس ابزارآلات برقی اقدام نکنید .

در صورتی که با ساختمان و عملکرد کولر محصول ناآشنا باشید ، حتی باز کردن یونیت نیز برایتان سخت است . تعمیر ، همواره به معنای ناکارآمدی سیستم نیست ، بلکه در بیشتر مواقع از ایجاد مشکلات جبران ناپذیر جلوگیری می کند .

در ادامه مبحث درباره چگونگی تعمیر این سیستم سرمایشی توضیح می دهیم ، با ما همراه شوید .

تعمیر کولر گازی هیوندای-وب سایت تعمیرکار

چگونگی تعمیر کولر گازی هیوندای

در مقاله تعمیر کولر گازی هیوندای به صورت مختصر درباره چگونگی تعمیر این سیستم بحث می کنیم ، تا خیال مشتریان را از بابت ایمنی و سلامت این محصول مطمئن سازیم .

کولر گازی هیوندای از محبوب ترین سیستم های سرمایشی در بازار است . این دستگاه قدرتمند ، الگویی از سیستم های خنک کننده صنعتی در سایز کوچک می باشد که بر خلاف ابزارآلات صنعتی، ظرفیت آن محدود است .

انواع این سیستم در فصول گرم سال جهت تهویه و سرمایش اماکن مسکونی ، اداری و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد . این سیستم نتیجه ادغام چندین تکنولوژی روز جهانی است . بدین خاطر جهت تبادل حرارتی در آن بر پایه تماس مستقیم یا غیر مستقیم آب و هوا انجام می شود .

با این که کولر گازی ها از شرایطی خاص پیروی می کنند ، اما باز هم کاملا در برابر عوامل آسیب زا خنثی نیستند . حتما پیش از آمدن تابستان نسبت به تعمیر کولر گازی هیوندای اقدام کنید .

تعمیر تنها به معنای خراب شدن سیستم نیست ، بلکه در بعضی اوقات در معنای بهینه سازی کولر گازی نیز استفاده می شوند . شاید این فرآیند هزینه بر باشد ، اما به بهبود سیستم می ارزد .

بنابراین از تعمیر کولر گازی هیوندای غافل نشوید . حتما پیش از استفاده با کمک کارشناسان حیطه به تعمیر و سرویس دستگاه بپردازید . بدین ترتیب در تمام طول فعالیت خود ، بدون بروز کوچک ترین اروری به سرمایش محیط می پردازد .

تعمیر، فرآیند های مختلفی را شامل می شود . اگر نسبت به تعمیرات سیستم ، بی خیال باشید . در آینده ای نه چندان دور مجبور به خرید دوباره سیستم می شوید .

در سال باید حداقل بیش از دو سه بار به تعمیر کولر گازی هیوندای بپردازید ، تا در صورت وجود مشکل در اسرع وقت نسبت به تعمیر آن اقدام نمایید .

هیچ دستگاهی نمی تواند در طولانی مدت نسبت به عوامل خوردگی بی اهمیت باشد . اگر این مشکلات فنی دستگاه به صورت جدی برطرف نشود ، در آینده مشکلات جبران ناپذیری برای مجموعه به همراه می آورد . بنابراین در صورت بروز خطا و مشکل به نمایندگی محصول یا موسسات خدماتی رجوع نمایید .

خطا های کولر گازی هیوندای

در ادامه مبحث تعمیر کولر گازی هیوندای به معرفی خطا ها و ارور های سیستم روی می آوریم . در برخی اوقات این سیستم سرمایشی هوشمند ، مشکلات خود را به صورت ارور بازگو می کند .

می توان گفت در صورتی که شما توانایی خواندن کد ارور های کولر گازی را داشته باشید ، می توانید با اقداماتی آسان مثل خاموش و روشن کردن ، تمیز کردن فیلتر و تنظیم مجدد دما قدرت و نیروی کولر را بازیابی نمایید .

تعمیر کولر گازی هیوندای شاید به نظر بسیاری از افراد بیهوده باشد ، اما در واقع این فرآیند در بهینه سازی سیستم به کمک شایانی می کند . بنابراین دیدگاه تان را نسبت به این عامل تغییر دهید .

از بروز ارور در صفحه نمایشگر کولر گازی هیوندای نترسید ، بلکه با کمک از دفترچه و سرچ در سیستم های گوگل نسبت به رفع آن اقدام کنید .

لیست کد ارور های هیوندای مرتبط با وضعیت چراغ RUN و علل بروز هر یک :

 • E0 :

در صورتی که صفحه نمایشگر کد E0 را نشان می دهد و همزمان چراغ RUN و تایمر چشمک بزند ، علت آن مربوط به ارتباط یونولیت داخلی و بیرونی است .

 • EC :

علامت آن در سیستم همانند مورد قبلی است ، با این تفاوت که علت بروز آن از ایراد ارتباط یونیت بیرونی می باشد .

 • E1 :

در صورتی که چراغ RUN هر 2 یا 8 ثانیه چشمک بزند ، نمایشگر مشکل را با کد E1 بروز می دهد و علت آن مربوط به سیستم بیرونی است .

 • E2 :

همانند مشکل قبلی ، اگر چراغ RUN هر 2 یا 8 چشمک بزند ، ترموستات با کد E2 نشان می دهد که به خاطر مشکل سنسور دمای کویلی یونیت داخلی به وجود می آید .

 • EE :

در صورتی که چراغ RUN در 8 الی 12 ثانیه چشمک بزند ، این کد در صفحه ترموستات نمایش داده می شود که علت آن مربوط به خطای EEPROM می باشد .

 • EU :

اگر چراغ RUN ، 8 الی 14 ثانیه چشمک بزند ، سیستم با کد EU آن را بروز می دهد که این مشکل مربوط به ولتاژ دستگاه است .

 • و …

لیست کد ارور های حفاظتی در کولر گازی هیوندای و علت بروز هر کدام :

 • P1 :

در صورتی که ولتاژ پایین باشد ، چراغ RUN هر 8 ثانیه یک بار چشمک می زند .

 • P4 :

دمای تخلیه در صورتی که از حد نرمال خارج شود ، چراغ RUN هر 8 ثانیه سه باز چشمک می زند .

 • P6 :

اگر در طول سرمایش محیط ، دما بیش از اندازه بالا باشد ، علاوه بر این که چراغ RUN روشن می شود بلکه در هر 6 ثانیه نیز سه بار چشمک می زند .

 • و …

تعمیر کولر گازی هیوندای لازم و ضروری است . این فرآیند شاید تخصصی و هزینه بر باشد ، اما جزو مفید و کاربردی است . بنابراین نسبت به اجرای آن حساس و سختگیر باشید .

تعمیر کولر گازی هیوندای را به چه کسانی بسپاریم؟

همانطور که در مطالب پیش نیز اشاره شد ، تعمیر کولر گازی هیوندای ، امری ضروری در نگهداری از سیستم ها می باشد . حتما در هر سال چندین مرتبه نسبت به سرویس تجهیز اقدام کنید .

سرویس و تعمیر از فرآیند های محبوب در صنعت به حساب می آید . با وجود این فرآیند ، بخش اعظمی از مشکلات سیستم رفع و رجوع می شود .

به همین خاطر می توانید تا‌ سالیانی طولانی از کیفیت و قابلیت های منحصر به فرد این سیستم بهره ببرید . تعمیر کولر گازی هیوندای را به نمایندگی محصول یا موسسات خدماتی برتر مثل تعمیرکار گروپ بسپارید .

از آن جایی که آنان مهارت و دانش کافی جهت تعمیر کولر گازی هیوندای دارند ، می توانند در کوتاه ترین بازه زمانی ، حتی سخت ترین مشکلات را از بین ببرند و قدرت سیستم را بازیابی نمایند .

تعمیر کولر گازی هیوندای-وب سایت تعمیرکار

سخن آخر

تعمیرکار گروپ از باسابقه ترین موسسات خدماتی در حوزه تعمیر تجهیزات ساختمانی مثل کولر گازی است . با مراجعه به این موسسه ، می توانید با تقبل هزینه محدودی مشکل سیستم را برطرف سازید .

مقالات پیشنهادی

تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی

درخواست آنلاین تعمیر لوازم خانگی
تکنسین های ما در سریع ترین زمان با شما در تماس خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *