• تعمیر لوازم خانگی با تعمیر کار گروپ

  برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

تعمیر یخچال سینجر

چکیده محتوا این صفحه

تعمیر یخچال سینجر

قلبِ تپندهٔ هر خانه‌ای آشپزخانه است! آن قسمتی که آدم‌ها برای رفع اساسی‌ترین نیازهای خود، بدان‌جا پناه می‌برند. گاهاً تا به ساعت‌ها از کارهای خانه را به آن اختصاص می‌دهند. یکی از حیاتی‌ترین وسایل آشپزخانه یخچال و فریزر آن است. گرچه تهیهٔ بهترین برند و استفاده‌ای درست از آن، موجب به تعویق انداختن زمانِ تعمیر یخچال فریزر می‌شود. ولی گاهی اوقات با تلاش‌های بسیار از جانبِ ما و بهره‌گیری درست از وسیله‌های آشپزخانه، یخچال‌ فریزر دچار خرابی و نقص در عملکرد خود می‌شود. در چنین شرایطی، تنها گزینهٔ موجود پیش‌روی شما تماس با تعمیرکارانِ متخصص جهتِ تعمیر یخچال سینجر در کرج خواهد بود. در صورتی که شما هم در این قبیل از شرایط، دغدغه پیدا کردن تعمیرکارِ یخچال فریزر با تجربه را دارید، نگران نباشید چرا که ما در مجموعهٔ گروپ همراه شما هستیم تا مشکلات‌تان را رفع کنیم.

وجودِ تخصص کافی برای تعمیر یخچال سینجر در کرج

احتمال دارد شما هم با برخی از مشکلات در یخچال و فریزر خود روبه‌رو شوید. حال برای این‌که بتوانید یک تعمیرکارِ بسیار خوب پیدا کرده و از وی کمک بگیرید، از دورواطراف خود پرس‌وجو کرده‌اید. گاهی اوقات به نزدیک‌ترین تعمیراتی محل خود رفته و از حولِ بسیار از آن‌ها کمک خواسته‌اید. در حالی که حتی مطمئن نیستید آن فرد در زمینه تعمیر یخچال سینجر در کرج و مشکلاتِ به وجود آمده تخصص دارد و یا خیر!

تعمیرکارانِ یخچال افرادی می‌باشند که با توجه به تخصص خود برای رفعِ مشکل در برندهای متنوع یخچال و فریزر «چون سینجر» و جهتِ حل چالش‌های به وجود آمده پیش‌قدم می‌شوند. پس به خاطر داشته باشید که یکی از پررنگ‌ترین فاکتورها در تعمیر یخچال فریزر سینجر، تعمیرکار خواهد بود. تعمیرکارانِ باید ماهر و کاربلد باشند. لازم است چنین افرادی با نمونه‌های مختلف یخچال و فریزر آشنا باشند و علمِ خود را جهتِ تعمیر مدل‌های جدید، به‌روز نگه‌دارند. متخصصان مجموعهٔ گروپ در این زمینه آموزش دیده و با برندهای مختلف آشنایی دارند. به یاد داشته باشید که متخصص در نخستین اقدام دستگاه شما را عیب‌جویی نموده و سپس با استفاده از تجهیزات مدرن جهتِ تعمیر وارد عمل می‌شود.

تعمیر یخچال و فریزر سینجر در خانه‌های شما!

یخچال و فریزر یکی از سنگین‌ترین وسایل موجود در خانه‌هایتان است. جابه‌جایی آن دغدغه اصلی بسیاری از خانواده‌هاست! پس به هنگام خراب شدن، شما نمی‌توانید به آسانی آن را به تعمیرگاه حمل کنید. جابه‌جایی این وسیله بسیار سخت بوده و گذشته از سختی‌ها هزینه‌بر هم می‌باشد. لذا بهترین راه‌کار تعمیر یخچال فریزر سینجر در کرج دریافت کمک از تعمیرکارانِ ماهر یخچال در محل است.

در مجموعهٔ گروپ تعمیراتِ انواعِ گوناگون یخچال که دربرگیرنده؛ یخچال معمولی، ساید بای ساید، دوقلو یا صنعتی می‌شود، در محل موردنظر شما صورت می‌گیرد. امکان دارد برای شما رُخ دهد که گاهی اوقات با خرابی یخچال و فریزر، به اجبار با چندین تعمیرکار تماس حاصل فرمایید. ولی نهایتاً نتیجه‌ای کسب نکنید! در مجموعهٔ گروپ شما با چنین مشکلاتی مواجه نخواهید شد. چرا که تیم اعزامی از جانب ما صلاحیت فنی و اخلاقی را دارا هستند و تمامی متخصصان کارآزموده می‌باشند.

قیمت تعمیر یخچال سینجر در کرج

تعرفه و قیمت تعمیر یخچال سینجر در کرج براساس قیمت‌های مصوب است. تعرفه‌های ما دربرگیرندهٔ تعمیر، تعویض قطعات و سرویس یخچال فریزر سینجر می‌باشد‌. اگر که شما در ارتباط با برخی از قیمت‌ها ابهام داشتید می‌توانید با ما در مجموعهٔ گروپ به صورت تلفنی ارتباط برقرار کنید.

عوامل تأثیرگذار برروی قیمت تعمیر یخچال سینجر در کرج

به همان شکل که اشاره نمودیم تمامی تعرفه‌های ما شفاف و واضح است. امکان دارد گاهاً این تعرفه‌ها با افزایش یا کاهش روبه‌رو شوند. دلایل بسیاری در این زمینه نقش دارند که می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم؛

 •    نوسانات بازار

هنگامی‌ که تعمیر به همراه تعویض یکی از قطعات باشد، قطعاً قیمت آن قطعه نیز بر دستمزد تعمیرکار اضافه می‌شود. به علّت نوسانات بازار امکان دارد قیمت قطعات متغییر باشد. البته تعمیرکارانِ ما با ارائه فاکتور معتبر که دربرگیرنده نامِ قطعه و برند و قیمت می‌باشد به گونه‌ای کامل در اختیار کارفرما قرار می‌دهند.

 •   تعمیرات جانبی

امکان دارد تعمیر یک قطعه نیازمند تعمیر گاهاً سرویس قطعات دیگر باشد. در چنین مواقعی اجرت تعمیرات جانبی و سرویس‌ها بر هزینهٔ تعمیر اصلی افزوده می‌شود.‌

عیب‌یابی و مشکلات اصلی در تعمیر یخچال سینجر

پیش نیاز تعمیر درست و اصولی یک وسیله در مرحله مقدماتی عیب‌یابی و یافتن مشکلات آن می‌باشد. اگر که تشخیص مشکلات دستگاه به خوبی انجام شود، تعمیرات بی‌نقص و کامل صورت می‌گیرد. این موضوع متکی به علم و تبحر تعمیرکاران است. تعمیرکارانِ کاربلد و متخصص با توجه به دانش و تجربیات فنی خود در عیب‌یابی یخچال و فریزر مهارت کافی دارند. آن‌ها بنابر تجربه خود مشکلات متداول دستگاه را به خوبی شناسایی نموده و تعمیر می‌نمایند.

یکی از دستگاه‌های بسیار پرکاربرد و پراهمیت که امکان دارد نیاز به تعمیر پیدا کند، یخچال می‌باشد! این وسیله مهم بنابر ماهیت و سیستم برودتی خود، امکان دارد دچار برخی از ایرادات شود. ما مواردی از عیب‌یابی و تعمیر یخچال سینجر در کرج را بیان داشتیم. قابل ذکر است که تعمیر یخچال سینجر به صورت کاملاً تخصصی از جانبِ تعمیرکارانِ ما صورت می‌گیرد.

تعمیر نشتی آب یخچال‌ سینجر

علل گوناگونی امکان دارد باعث نشتی آب از یخچال بشود.‌ چون؛

 •  مسدود بودن لوله‌های ورودی آب یا لوله تخلیه یخچال!

یکی از مشکلات متداول در یخچال نسل جدید نشتی آب از دستگاه می‌باشد.‌ البته چنین مشکلاتی بیشتر در ارتباط با یخچال‌هایی که مجهز به سیستم یخ‌ساز می‌باشند، رُخ می‌دهد. در چنین یخچال‌هایی یک لوله آب به یخچال وصل است که آب آشامیدنی و آب برای یخ‌سازی را تأمین می‌نماید و یک لوله که به هنگام یخ‌زدایی آب اضافی را به سوی سینی تخلیه سرازیر می‌کند.

هنگامی که یکی از این لوله‌ها مسدود بشود، منجر به نشتی خواهد شد. دلیل مسدود شدن این لوله‌ها می‌تواند حاصل از رسوبات آب در درون آن‌ها و یا قطع گردیدن و یخ‌زدن آن‌ها باشد. یکی از نشانه‌های مسدود شدن لوله ورودی آب یخچال کاهشِ میزان یخ‌های تولید شده است. اگر که شما جدیداً شاهد کم شدن مقدار حجم یخ‌های خود بوده‌اید این مشکل می‌‌تواند بیانگر مسدود بودن شیر آب باشد. جهتِ حل این مشکل می‌توانید به مدّت زمانِ چهار الی پنج ساعت یخچال را خاموش و یخ‌زدایی کنید. اگر که مشکل برطرف نشد امکان دارد از پارگی شیلنگ آب باشد. شما می‌توانید در چنین شرایطی برای تعمیر یخچال سینجر در کرج با ما در تعمیرکارِ گروپ تماس حاصل فرمایید.

 •    یخ‌زدگی اواپراتور یخچال سینجر

امکان دارد در کنارهٔ مشکل نشتی آب متوجه صدایی چون؛ وِز وِز از یخچال بشوید. در چنین حالاتی به احتمال بسیار اواپراتور یخچال دچار یخ‌زدگی شده است و روند یخ‌زدایی هیچ‌گونه کمکی بدان نمی‌کند. در چنین شرایطی بایستی اواپراتور و کمپرسور یخچال مورد بررسی قرار بگیرد. تکنسین‌های مجرب ما می‌توانند در چنین مواردی کمک حال شما بوده و در راستای تعمیر یخچال سینجر در کرج اقدام کنند.

 •    انسداد فیلتر یخچال

فیلتر یخچال یکی از مهم‌ترین بخش‌های این دستگاه است که بایستی در فواصل زمانی مناسب تمیز گردد. چنانچه که این کار به حالت مرتب انجام نشود منجر به گرفتگی و انسداد آن خواهد شد و می‌تواند مشکلاتی چون نشتی آب از یخچال را به وجود آورد. در صورتی که فیلتر یخچال شما انسداد دارد می‌توانید با خارج نمودن و تمیز کردن آن چنین مشکلاتی را برطرف کنید. ولی در صورتی که فیلتر دچار پوسیدگی شود، تعمیرکارانِ گروپ بایستی در راستای تعمیر یخچال سینجر در کرج اقدام نموده و مشکلات شما را رفع کنند.

تعمیر تجمع یخ و برفک در فریزر سینجر

انباشت یخ و برفک در فریزر‌ یکی از مشکلات رایجی است که در تعمیر یخچال سینجر در کرج مطرح می‌شود. این مسئله می‌تواند منجر به بالا رفتن دمای دستگاه گردیده و سیستم برودتی را با اختلال روبه‌رو کند. علاوه بر این‌ها موجب فاسد شدن مواد غذایی و ایجاد بوی ناخوشایند در درون یخچال گردد. چند پیشنهاد ساده می‌تواند چالش برفک فریزر شما را برطرف کند؛ کاهش تعداد دفعات باز و بستن درب، کاهشِ زمانِ باز گذاشتن درب، رعایت حجم مواد غذایی موجود درون فریزر! شما باید حجم مواد غذایی را در درون فریزر به حالت متعادل نگاه دارید.

در صورتی که حجم مواد غذایی موجود داخل فریزر کم باشد، هوای بیشتری در درون آن جریان پیدا خواهد کرد و برفک در داخل فریزر ایجاد می‌شود. ولی نکته بسیار مهم دیگری که در ارتباط با تجمع یخ و برفک در فریزر بایستی مدّنظر قرار بدهید؛ عدم پارگی و آسیب‌دیدگی لاستیک دورِ درب است. پس مطمئن شوید که لاستیک دورِ درب به خوبی منجر به بسته شدن درب یخچال و فریزر می‌شود.‌ چراکه هرگونه مشکل در این قسمت، می‌تواند موجب ورود هوای گرم به دوران فریزر شده و سیستم برودتی را با مشکل مواجه کند. پس در صورت وجود چنین مشکلی در راستای تعمیر یخچال سینجر در کرج اقدام نموده و لاستیک دورِ درب را عوض کنید.

رفعِ مشکل کار نکردن آب سرد کُن یخچال

آب سرد کُن از جمله قطعاتی است که طی چند سال اخیر به یکی از ملزومات اصلی یخچال مبدل گردیده است. لذّت نوش جان کردن آبی گوارا و خُنک که همیشه در اختیارتان است نیاز و علاقه جهتِ استفاده از چنین سیستم‌هایی را دو چندان نموده است. ولی ممکن است بنابر دلایل گوناگونی این قطعه دچار نقص گردد. چند عامل می‌تواند در کار ننمودن آب سرد کُن یخچال‌ مؤثر باشد. آن‌ها عبارتند از؛

 • وجودِ ایراد در ترموستات
 • خرابی در شاسی آب سرد کُن
 • نقص کارآیی برد کنترلی یخچال‌
 • عدمِ وجودِ آب کافی در آب سرد کُن
 • خرابی و یا انسداد لوله‌های ورودی آب

هریک از موارد نام برده شده منجر می‌شود که آب سرد کُن به خوبی کار نکند. پس بهتر است در ابتدا مقدار آب موجود در مخزن آب سرد کُن و یا انسداد لولهٔ آب را مورد بررسی قرار بدهید. اگر که این قسمت‌ها هیچ‌گونه مشکلاتی نداشت، می‌توانید جهتِ تعمیر یخچال سینجر در کرج با ما تماس حاصل فرمایید.

تعمیر صدای بیش‌ از اندازه یخچال‌

اغلب اوقات زمانی که صداهایی بلندبالا از یخچال به گوش می‌رسد، بیان کننده بار اضافی یکی از قطعات است. هنگامی که قطعه‌ای به علّت نقص عملکرد تحت فشار دوچندان باشد غالباً صدایی سرسام‌آور تولید می‌کند. در این قبیل از حالات نوعِ صداهایی که تولید می‌شود می‌تواند در عیب‌یابی دستگاه تأثیرگذار باشد.

معمولاً تعمیرکارانِ مجرب می‌توانند با توجه به نوع صدا تشخیص بدهند که کدام یک از قطعات دچار عیب شده است. صدایی چون؛ شُرشُر آب، صدایی چون؛ زوزه کشیدن، صدایی چون؛ تَق تَق در قسمت موتور، هریک از این‌ها می‌تواند به علّت خرابی یا شُل شدن یکی از قطعات رُخ دهد. پس بهتر است در این راستا از تعمیرکارانِ ماهر جهتِ تعمیر یخچال سینجر در کرج کمک دریافت کنید.

رفع مشکل مصرف زیاد برق توسطِ یخچال

مقدار مصرف انرژی یخچال اعم از انواعِ ساید بای ساید و… میان ۲۵۰ الی ۴۷۰ کیلووات ساعت در نوسان می‌باشد. از این جهت بالاتر رفتن مقدار مصرف برق یخچال نشانه‌ای از چرخه معیوب عملکرد یخچال می‌باشد. حتماً صدای خاموش و روشن شدن یخچال به گوش شما برخورد کرده است. در واقع هنگامی که میزان برودت یخچال‌ به حد تنظیم از جانب کاربر رسد، کمپرسور به گونه‌ای موقت خاموش خواهد شد. هنگامی که دمای درون یخچال بالا رود دوباره کمپرسور آغاز به خُنک نمودن هوای داخلی می‌نماید. چنانچه که سیم‌پیچی کمپرسور یا شیر انبساط دستگاه مسدود گردیده باشد، عملکرد کمپرسور دچار برخی از مشکلات خواهد شد.

بدین هنگام امکان دارد کمپرسور به گونه‌ای مداوم کار نموده و مقدار مصرف انرژی یخچال‌ بالا برود. هنگامی که با مصرف انرژی بسیار برق یخچال روبه‌رو شدید، بهتر است از یک تعمیرکار متخصص چون تعمیرکارانِ گروپ بخواهید سالم بودن کمپرسور و دیگر قطعات موتور یخچال را بررسی نمایند. سپس راه‌کارهایی را جهتِ کاهش مقدار مصرف انرژی برگزینید. ما در تعمیرکار گروپ می‌توانیم جهتِ تعمیر یخچال سینجر در کرج اقدام نموده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن در محل موردنظر شما حاضر شویم.

صحبت آخر

دوستان عزیز امیدواریم که شما با مطالعهٔ این نوشتار از ما به یک دیدگاه کلّی دست پیدا کنید. ما در طول این متن از خود ضمن معرفی کوتاه و مختصری از تعمیرکارانِ گروپ شما را با برخی از مهم‌ترین مشکلاتی که امکان دارد در یخچال سینجر شما نمایان شود، آشنا نمودیم. اکنون شما می‌توانید با اطمینان خاطر از تجربیات ما با شماره‌های درج شده در این وب‌سایت تماس گرفته و از خدمات ما در راستای تعمیر یخچال سینجر در کرج بهره‌مند شوید.

درخواست آنلاین تعمیر لوازم خانگی
تکنسین های ما در سریع ترین زمان با شما در تماس خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *