• تعمیر لوازم خانگی با تعمیر کار گروپ

  برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

تعمیر یخچال هاردستون

چکیده محتوا این صفحه

تعمیر یخچال هاردستون

مرکز تعمیراتی گروپ ارائه دهنده خدمات تخصصی تعمیر یخچال هاردستون در کرج است. مهم نیست یخچال شما از چه برندی می‌باشد یا آن را از کجا تهیه نموده‌اید. مهم این خواهد بود وقتی مشکلی در کارآیی آن دیدید با خیالی آسوده با یک نمایندگی و یا مرکز تعمیر لوازم خانگی چون؛ مجموعهٔ گروپ تماس گرفته و مشکلات به وجود آمده را مطرح کنید. ما در طول این نوشتار از خود، شما را با مجموعهٔ گروپ آشنا نموده و علاوه بر معرفی ویژگی‌های این مرکز برای تعمیر یخچال هاردستون‌تان، ایراداتی که امکان دارد در یخچال شما رُخ دهد و عملکرد دستگاه را با اختلال روبه‌رو سازد را، معرفی خواهیم کرد. شما با مطالعه این متن می‌توانید عیب دستگاه خود را گزارش نموده و نهایتاً برای تعمیر یخچال‌تان تعمیرکارانِ حرفه‌ای به محل موردنظر شما اعزام شود.

مهم‌ترین ویژگی‌های مجموعهٔ گروپ برای تعمیر یخچال هاردستون در کرج

 • اگر خودِ شما بخواهید این وسیله سنگین را حمل و نقل نموده نیز در کارگاه‌های مختلف تعمیر کنید، امکان دارد محتمل خسارت و خستگی بشوید. حال مجموعه ما این مشکل را رفع نموده و می‌تواند دستگاه شما را در محل موردنظرتان عیب‌یابی و تعمیر کند.
 • حال مورد بعدی، اعتماد به تعمیرکارانی است که به محل موردنظر شما می‌آیند. همانطور که شما هم مستحضر هستید، هر فردی را نمی‌توان در خانه راه داد. قطعاً مشکل بسیاری از ما به هنگام تعمیر یخچال هاردستون در کرج و محل زندگی همین مسئله است.
 • وجودِ مرکزی که بتواند فعالیت تعمیرکارانِ خود را ضمانت کند و یا به هنگام انجام تعمیرات یخچال هاردستون بتواند عواقب کار را ضمانت نماید، مورد توجه همه ماست! ما در مجموعهٔ گروپ خدمات ارائه شده از جانب خود را ضمانت کرده و در صورت تکرار شدن آن می‌توانید به مرکز ما اطلاع بدهید.
 • تا آنجا که دستگاه شما به تعمیرات احتیاج دارد، تعمیرکارانِ ما اقدام به تعمیر خواهند کرد. حال چنانچه که نیاز به تعویض قطعه باشد این فرآیند با قطعات اورجینال و دارای گارانتی انجام خواهد شد.

مشکلات متداول در تعمیر یخچال هاردستون

به هنگام مصرف نادرست و یا عدم نگهداری صحیح از وسیله‌ها، مشکلاتی ایجاد می‌شود که طی بیشتر موارد در تماس با مراکز تعمیر یخچال بسیاری از این مشکلات متداول هستند. پیش از هرچیزی لازم به ذکر است که برند هاردستون در دو دسته ساید بای ساید و یخچال فریزر جدا از هم‌دیگر اقدام به تولید نموده و برای ساخت هریک از به روزترین فناوری‌ها بهره‌گیری کرده است. هنگام تعمیر یخچال هاردستون در کرج به این نکته بسیار مهم توجه داشته باشید که از یک مرکز معتبر چون گروپ، تعمیرکار طلب کنید. چرا که در ساخت این دستگاه‌ها از تجهیزات پیشرفته استفاده شده و اگرچه طرز کار یخچال‌ها به صورت یکسان است ولی برای تعمیرات یخچال هاردستون بایستی از علم روز دیجیتال و غیر دیجیتال بهره گرفت.

· برفک زدن یخچال هاردستون از نوع نوفراست

یخچال‌ نوفراست نسل جدید یخچال‌ فریزر و ساید بای سایدها می‌باشند که برفک نمی‌زنند. شیوه عملکرد این قبیل از یخچال‌ها به نسبت یخچال‌ قدیمی عدم وجودِ برفک است که چنانچه این یخچال‌ها دچار برفک‌زدگی گردند، بایستی به عملکرد درست آن‌ها شک نمود و جهتِ تعمیر یخچال هاردستون در کرج اقدام کرد. دلیل برفک زدن چنین یخچال‌هایی می‌تواند مسائل کوچکی باشد که با عمل بدان‌ها و برطرف کردن‌شان مشکل برطرف می‌شود. در غیر از این حالات باید برای تعمیر یخچال هاردستون به صورت تخصصی‌تر از تعمیرکارانِ متبحر کمک دریافت کنید.

چنانچه که غذاهایی داغ درون یخچال قرار می‌دهید، اگر که دور درب یخچال دچار پارگی و یا خرابی گردیده می‌تواند عامل چنین اتفاقاتی باشد. اگر فاصله موردنیاز از یخچال تا دیوار رعایت نشود و یا غذاهایی به بخش انتهایی یخچال‌ بچسبد چنین مشکلاتی را موجب می‌شود. در مواردی تخصصی‌تر می‌توان به خرابی ترموستات که مسئولیت کنترل و تنظیم دما را برعهده خود دارد، اشاره نمود.

·افتادگی درب یخچال هاردستون

چنانچه که درب یخچال فریزر یا ساید بای ساید هاردستون شما به خوبی چِفت نمی‌شود و یا اگر آن را بسته و ولی مجدداً باز می‌شود، در صورتی که درب جدا گردیده است و لولا دچار شکستگی و ایرادات شده، باید بدانید که؛ این مشکلات می‌تواند براثر استهلاک و فرسودگی یخچال شما باشد! در چنین مواقعی بایستی شما در راستای تعمیر یخچال هاردستون در کرج اقدام بنمایید. ولی اگر یخچال شما نو است باید بدانید امکان دارد در درب آن اجسام سنگین بسیاری را جای داده‌اید. در چنین شرایطی فشار بسیاری به درب وارد شده و لولای درب شما قدرتِ تحمل وزن زیاد را نداشته و امکان دارد در صورت عدم تعمیرات یخچال درب یا لولا دچار شکستگی شود.

به هنگامی که لولاهای درب دچار خوردگی شده یا دچار شکستگی شود یا باید اقدام به تعویض قطعات بنمایید و یا با جوش‌دهی مناسب مشکل به وجود آمده را رفع کنید.‌

·به گوش رسیدن صداهایی عجیب و غریب از یخچال هاردستون

در شرایط عادی صداهای طبیعی براثر کار نمودن یخچال به گوش برخورد می‌کند. این صداها از کمپرسور یخچال، روشن خاموش شدن دستگاه و اتومات شدن آن است. ولی اگر صدا بلند بالا باشد بایستی فن دستگاه را به واسطهٔ تعمیرکارانِ ماهر بررسی بنمایید، کمپرسور را بررسی کرده یا فاصله یخچال را از دیوار ارزیابی کنید. چنانچه که به موقع در راستای تعمیر یخچال هاردستون در کرج اقدام نکنید یا از تکنسین مجرب در راستای تعمیرات کمک نگیرید، امکان دارد متحمل خسارات بسیاری شوید.

·تجمع آب در کَفِ یخچال هاردستون

به گونه‌ای کلّی در صورت عملکرد طبیعی یخچال آب براثر عمل دیفراست یخچال، از یخچال و بخش مجاری معین دفع خواهد شد. حال اگر که این مجاری و یا عملکرد دیفراست یخچال دچار مشکلات شود این آب به خوبی تخلیه نمی‌شود و در داخل یخچال جاری خواهد شد. در صورتی که در قسمت جا میوه‌ای یخچال یا بخش کَفِ آن یا در طبقات دستگاه آب غیرطبیعی دیدید، مسئله را ارزیابی کنید‌. این مورد را پشت گوش ننداخته و بدانید جمع شدن آب در یخچال از جمله مواردی است که هشدار می‌دهد!

اگر که یخچال شما تراز نیست نیز این اتفاق رُخ خواهد داد و یا چنانچه در کارآیی دیفراست یخچال‌ اختلالی ایجاد شود آب به خوبی تخلیه نخواهد شد. بنابراین در راستای تعمیر یخچال هاردستون در کرج اقدام نموده و با ما تماس بگیرید!

·خُنک نشدن یخچال هاردستون

یخچال فریزر یا ساید بای ساید چنانچه که خُنک نباشد منجر به فاسد شدن مواد خوراکی و خراب شدن و نهایتاً مسمومیت ما و اعضای خانواده خواهد شد. به گونه‌ای معمول دمای یخچال شما باید میان یک تا پنج درجه سانتی‌گراد باشد تا به حالت متعادل و مناسب مواد خوراکی را سرد کند. در ارتباط با فریزر بایستی بدانید دمای داخل آن باید میان منفی هفده درجه و یا منفی بیست درجه سانتی‌گراد باشد. چنانچه که دمای یخچال فریزر شما بیش از این میزان باشد یعنی یخچال و فریزر گرم بوده و به اصطلاح یخچال‌ شما دچار اُفت سرما گردیده است. در چنین شرایطی شما باید در راستای تعمیر یخچال هاردستون در کرج اقدام کرده و با ما تماس بگیرید.

جهتِ بررسی باید از چِفت بودن درب یخچال و فریزر اطمینان خاطر کسب کنید. در صورتی که لاستیک دور درب دچار پارگی و خرابی باشد بهتر است برای تعمیرات موردنیاز اقدام کنید. حال اگر که از این موارد نبود تعمیرکارانِ ما گردش هوای مناسب در یخچال هاردستون را چک کرده و کمپرسور و رله کمپرسور را مورد بررسی قرار خواهند داد.

در صورتی که مواد غذایی در یخچال شما به مقدار زیاد باشد و فاصله موردنیاز را با یک‌دیگر نداشته باشد، هوای مناسب از بینابین آن‌ها عبور نموده و مواد غذایی را خُنک خواهد کرد.

·کار نمودن بدون وقفه یخچال هاردستون

چنانچه که این مشکل برای وسیله شما به وجود آید، تعمیرکارانِ گروپ سیم پیچ‌های کندانسور‌ را مورد بررسی قرار می‌دهند. البته ممکن است تعمیرکاران درب یخچال و چِفت بودن صحیح لاستیک آن را مورد بررسی قرار دهند.

·خاموش شدن پی‌درپی یخچال هاردستون

یخچال فریزر به گونه‌ای کلّی در فواصل زمانی مشخص روشن و خاموش گردیده و به حالت اتومات کار می‌نماید. در صورتی که شما حس کردید در فواصل بسیار کوتاه یخچال شما روشن و خاموش می‌شود، بهتر است بدانید تعمیر یخچال هاردستون در کرج و بررسی عملکرد آن به واسطهٔ تعمیرکارانِ ما لازم خواهد بود.

چنانچه که سیم پیچ‌های پشت دستگاه کثیف باشد و یا در فن کندانسور‌ یا موتور، کمپرسور دستگاه ایرادی وجود داشته باشد خودش را بدین حالت نمایان می‌سازد. در چنین مواردی باید به واسطهٔ تعمیرکارانِ ماهر یخچال شما بررسی شده و برای تعمیرات اقدامات موردنیاز انجام شود.

·یک‌سره کار نمودن دستگاه

اگر که حالت اتوماتیک دستگاه دچار برخی از مشکلات بشود و دستگاه به صورت یک‌سره کار نماید و اتومات نکند، بایستی بدانید در قسمت کمپرسور دستگاه و یا ترموستات آن ایرادی به وجود آمده است. بنابراین این نواحی باید توسط تعمیرکارانِ بررسی شده و تعمیر یخچال هاردستون در کرج صورت پذیرد.

·روشن نشدن دستگاه

اگر که جریان برق موردنیاز در صورت قطع بودن برق و یا اشکال در قسمت الکتریکی دستگاه به یخچال‌ نرسد یا مشکلاتی در کمپرسور دستگاه وجود داشته باشد، یخچال‌ روشن نخواهد شد. در چنین حالاتی عملکرد یخچال‌ متوقف خواهد شد!

شیوهٔ استفاده درست و نگهداری مطلوب از یخچال هاردستون

برای آن‌که وسیله الکتریکی شما چون یخچال‌ و فریزر نیز ساید بای ساید که وسیله مهمی در خانه‌ها است دچار خرابی نشده! حال به تعمیرات یخچال هاردستون نیاز پیدا نکنید، بهتر است در شیوه مصرف خود تجدید نظر نموده و به برخی از موارد دقّت نمایید.

 • وجودِ فاصله موردنیاز میان یخچال‌ و دیوار پشتی آن را جدی بگیرید. این فاصله لااقل باید بیست سانتی‌متر باشد و امکان عبور و مرور هوا میان دستگاه و یخچال‌ وجود داشته باشد.
 • در تمیز نمودن و برفک‌زدایی یخچال‌ دقّت کنید و بایستی حداکثر هر شش ماه یک مرتبه و حداقل دو مرتبه در سال یخچال‌ و فریزر را برفک‌زدایی بنمایید. در غیر از این حالات به تعمیر یخچال هاردستون در کرج نیاز پیدا خواهید کرد.
 • یخچال را از وسیله‌های گرم کننده چون بخشی که اجاق گاز در آن قرار دارد، دورتر نصب بنمایید. حال سماور برقی، آب‌گرم کُن را نزدیک به یخچال و فریزر قرار ندهید.
 • به فرزندان خود بیاموزید درب یخچال و فریزر را به مدّت زمان طولانی باز نگذاشته و به حالت پی‌درپی درب را باز و بسته نکنند.
 • از ترانس یا محافظ برای جریان برق یخچال فریزر خود بهره گیرید. این‌چنین در صورت قطع و وصل شدن برق یخچال فریزر شما نخواهد سوخت. این موضوع را همیشه مدّنظر قرار دهید تا دچار مشکل تعمیر یخچال هاردستون در کرج نشوید.
 • کندانسور یخچال‌ را لااقل دو مرتبه در سال تمیز نمایید. این‌گونه گردش هوا در یخچال به درستی انجام شده و به خوبی کار خواهد کرد.

هزینه تعمیر یخچال هاردستون در کرج

اگر که هر خللی در وسیله برقی شما به وجود آید از ترس هزینه‌ها مشکل را به امان خود نگذارید، می‌توانید با یکی از نمایندگی‌ها یا مجموعهٔ گروپ تماس بگیرید. مشکل خود را مطرح نموده و هزینه تعمیر یخچال هاردستون در کرج را پرس و جو کنید. اطمینان خاطر داشته باشید که در صورت وجودِ هرگونه مشکل در عملکرد یخچال، سرویس و تعمیر آن در صورت نیاز، بسیار ضروری خواهد بود. بنابراین به منظور پیش‌گیری از تعویض قطعات و سرایت نمودن آن به دیگر بخش‌ها باید هرچه زودتر مشکل خود را به واسطهٔ تعمیرکارانِ ماهر برطرف کنید. هزینه‌ها با توجه به نرخ مصوب اتحادیه تنظیم گردیده و هزینه قطعات براساس قیمت روز بازار می‌باشد.

صحبت آخر

دوستان عزیز ما در طول این مطلب از خود سعی نمودیم شما را با جوانب گوناگون تعمیر یخچال هاردستون در کرج آشنا بنماییم. حال این شما می‌باشید که باید با توجه به نوع مشکل به وجود آمده تلفن خود را برداشته و با توضیحات لازم به مجموعهٔ گروپ خواستار اعزام تعمیرکارانِ متخصص به محل موردنظر خود شوید. امیدواریم که اطلاعات ارائه شده از جانب ما برای شما مفید بوده باشد.

درخواست آنلاین تعمیر لوازم خانگی
تکنسین های ما در سریع ترین زمان با شما در تماس خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *