• تعمیر لوازم خانگی با تعمیر کار گروپ

    برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی کنوود

چکیده محتوا این صفحه

دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی کنوود

ماشین های لباسشویی کنوود از جمله ماشین های بسیار قدرتمند بازار لوازم خانگی به شمار می روند. کنوود یک برند شناخته شده و معتبر ژاپنی به شمار می رود که، تولید کلیه محصولات لوازم خانگی را، انجام می دهد. همانند هر برند دیگری ماشین های لباسشویی کنوود با یک دفترچه راهنما همراه هستند.

دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی کنوود شامل کلیه موارد، نکات و مباحث صفر تا صد راه اندازی این ماشین لباسشویی می باشد. در صورتی که، شما نیز ماشین لباسشویی این برند را،در منزل دارید با مطالعه دفترچه راهنمای این دستگاه ، از نکات آن بهره مند شوید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال در فردیس کرج

موضوع های مهم مندرج درون دفترچه راهنمای ماشین های لباسشویی کنوود

در دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی کنوود موضوع ها و موارد مهمی اشاره شده است. موضوع حمل و نقل اولین موضوع مورد اشاره در دفترچه راهنمای ماشین های لباسشویی کنوود است. دقت داشته باشید پس از حمل و نقل این دستگاه بایستی کلیه عملیات نصب و راه اندازی آن توسط سرویس کاران مجاز صورت گیرد.

به هنگام حمل و جابجایی ماشین های لباسشویی کنوود از نوعی پیچ و مهره استفاده می شود کارایی این پیچ و مهره ها به منظور ثابت ماندن ماشین لباسشویی در حین جابجایی است. به همین دلیل بایستی پیش از استفاده از ماشین لباسشویی کنوود اقدام به باز نمودن این پیچ و مهره ها شود.

در غیر این صورت شاهد لرزش و ایجاد تکان های شدید درون این دستگاه خواهیم بود. پس از جابجا نمودن ماشین لباسشویی کنوود نوبت به تراز نمودن آن می رسد. برای این منظور بایستی نسبت به باز نمودن پایه های زیرین آن در خلاف جهت عقربه های ساعت اقدام نمایید.

روش تنظیم پایه های ماشین لباسشویی در دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی کنوود به دقت قید شده است. دقت نمایید که، پس از انجام کلیه این مراحل از تراز و هم سطح بودن ماشین لباسشویی کنوود مطمئن شوید تا، به درستی در جای خود قرار گرفته باشد.

پس از جا به جایی و نصب ماشین لباسشویی کنوود، در اولین بار پس از استفاده ممکن است بوی ناخوشایندی از خود متصاعد کند. این امر کاملا طبیعی است و به دلیل نو بودن ماشین می باشد. به منظور رفع این مشکل می توانید ماشین لباسشویی را، بدون قرار دادن لباس روشن نمایید.

پس از انجام اولین برنامه شست و شو بدون لباس ماشین لباسشویی کنوود را، خاموش نموده و مجددا استراحت دهید. به منظور سهولت در استفاده از این ماشین لباسشویی، کلیه نکات آموزشی آن در دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی کنوود قید شده است.

موضوع های مهم مندرج درون دفترچه راهنمای ماشین های لباسشویی کنوود

نکات حائز اهمیت در نصب ماشین لباسشویی کنوود

در ادامه مبحث دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی کنوود اشاره ای به نکات مهم هنگام نصب و راه اندازی این ماشین لباسشویی خواهیم داشت. محل نصب ماشین لباسشویی کنوود بایستی بر روی یک سطح پایدار و بدون شیب باشد. در غیر این صورت ماشین دچار لرزش و تکان های شدیدی می شود.

از نصب ماشین لباسشویی این برند در معرض مستقیم نور خورشید جدا خودداری کنید. دمای محیط قرار گیری ماشین لباسشویی باید متناسب باشد و از یخ زدگی آن جلوگیری به عمل آید. هنگام عرضه این محصول شیلنگ هایی جهت استفاده به همراه آن وجود دارد.

حتی الامکان از به کار گیری شیلنگ های قدیمی خودداری کنید. همچنین، از دیگر موارد ذکر شده در دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی کنوود مسأله ولتاژ و برق مصرفی این دستگاه است. کابل برق ماشین لباسشویی کنوود را، تنها به پریزهای با ولتاژ ٢٢٠ الی ٢۴٠ ولت متصل نمایید.

از محکم بودن کلیه اتصالات و پریزهای برق مورد استفاده در ماشین لباسشویی مطمئن شوید تا، از رخ دادن هر گونه حوادث غیر مترقبه ای جلوگیری به عمل آید. از دیگر موارد مهم در استفاده از ماشین لباسشویی کنوود خشک نمودن سطح خارجی آن است.

پس از هر بار استفاده از این ماشین حتما آن را، خشک نمایید تا، از ایجاد هر گونه جریان برق و یا برق گرفتگی پیشگیری شود. از جمله نکات مراقبتی قید شده در دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی کنوود دور نمودن هر گونه مواد آتش زا و قابل اشتعال از این دستگاه است.

با دور نگه داشتن این مواد از ماشین لباسشویی خطر آتش سوزی و اشتعال را، به صفر می رسانید. از دیگر موارد مهم در نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی برند کنوود رعایت فاصله مناسب این دستگاه با فضای اطراف آن به شمار می رود.

دقت به فاصله قرار گرفتن ماشین لباسشویی از محل تخلیه یک امر مهم دیگر در هنگام نیاز به نصب و راه اندازی این ماشین لباسشویی است. در دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی کنوود حداکثر فاصله مناسب ماشین لباسشویی کنوود با محل تخلیه حدود ٨۵ سانتی متر قید شده است.

لازم به ذکر است بیشترین میزان مجاز جهت نصب شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی کنوود، حدود ۶٠ سانتی متر و یا حد اکثر یک متر است. حتما در نظر داشته باشید که، شیلنگ تخلیه نباید درون آب قرار بگیرد. زیرا، این امر منجر به برگشت جریان آب به درون ماشین لباسشویی کنوود خواهد شد.

صفحه نمایشگر ماشین لباسشویی کنوود

در ادامه مبحث دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی کنوود به بررسی مشخصات و ویژگی های صفحه نمایش این ماشین لباسشویی می پردازیم. اکثر دکمه های تعبیه شده بر روی صفحه اصلی ماشین های لباسشویی مشترک هستند و دارای یک عملکرد می باشند.

دکمه آغاز عملیات شست و شو دکمه ای موسوم به start است. این دکمه همچنین، توقف موقت عملیات را، نیز بر عهده دارد. در صورتی که، قصد تغییر دمای آب ماشین لباسشویی کنوود را، داشته باشید می توانید از دکمه temp آن را، تغییر دهید.

سرعت چرخش دیگ ماشین لباسشویی کنوود توسط دکمه ای به نام speed صورت می گیرد. دکمه دیگری نیز بر روی صفحه کنترل ماشین لباسشویی کنوود به نام delay وجود دارد. این دکمه به منظور ایجاد تاخیر در عملیات شست و شو کاربرد دارد.

هنگامی که، در نظر دارید برنامه شست و شوی ماشین لباسشویی کنوود را، تغییر دهید ابتدا نسبت به خاموش نمودن این دستگاه اقدام کنید. سپس برنامه را، تغییر داده و مجددا دستگاه را، روشن کنید. در ادامه مبحث دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی کنوود به بررسی برنامه شست و شوی این ماشین می پردازیم.

بررسی و ارزیابی برنامه های شست و شوی ماشین لباسشویی کنوود

در ادامه مطلب دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی کنوود در نظر داریم تا، به بررسی و معرفی مختصری از برخی برنامه های شست و شوی ماشین لباسشویی این برند بپردازیم. هر ماشین لباسشویی دارای یک نوع برنامه شستشوی مخصوص به خود می باشد.

به منظور شست و شوی لباس های متفاوت بایستی از برنامه متناسب با جنس و تار و پود لباس ها استفاده نمایید. به این ترتیب هیچ نوع آسیبی به الیاف لباس و پارچه وارد نخواهد شد. اگر در نظر دارید که، سرعت چرخش دیگ ماشین لباسشویی و یا دمای آب را، مجددا تعویض کنید پس از شروع به کار ماشین نیز قابل انجام است.

با توجه به حساسیت و اهمیت ماشین لباسشویی کنوود نکاتی وجود دارند و با انجام این نکات می توان سلامت این دستگاه و طول عمر آن را تضمین نمود. این نکات را، در بخش بعدی از مبحث دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی کنوود فرا خواهیم گرفت.

بررسی و ارزیابی برنامه های شست و شوی ماشین لباسشویی کنوود

نکات مهم مراقبتی از ماشین لباسشویی کنوود

در این بخش از مطلب دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی کنوود نظر داریم که، اصول و نکات مراقبت از ماشین های لباسشویی برند کنوود را شرح دهیم. اولین مورد در رابطه با برق مصرفی این دستگاه است. همواره از صحت اتصالات و پریزهای برق ماشین لباسشویی مطمئن شوید.

پس از انجام هر بار عملیات شست و شو نسبت به خشک نمودن ماشین لباسشویی اقدام نمایید. در این صورت هیچ گونه جریان برقی بر روی بدنه ماشین لباسشویی ایجاد نخواهد شد. ماشین لباسشویی کنوود از مهمترین اجزای این دستگاه به شمار می رود.

پس از شست و شوی لباس ها و خارج نمودن آن ها از دستگاه، حتماً درب ماشین را نیز خشک نموده و با یک پارچه تمیز نمایید. تخلیه ماشین لباسشویی کنوود را به صورت دوره ای و مرتب تمیز کنید تا، هیچ نوع انسداد و گرفتگی در این قسمت به وجود نیاید.

در صورتی که، لوله تخلیه آب ماشین لباسشویی دچار پیچ خوردگی شده باشد منجر به ایجاد مشکلاتی در تخلیه آب می گردد. در این حالت بایستی حتما نسبت به قرار دادن این شیلنگ تخلیه در جای خود و به شیوه اصولی اقدام نمایید تا، عملیات آب گیری ماشین به درستی انجام شود.

با مطالعه دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی کنوود شما قادر خواهید بود تا، با کلیه نکات مراقبتی و اصول نگهداری این ماشین لباسشویی آشنا شوید. به این ترتیب به هنگام نگهداری و مراقبت از این ماشین لباسشویی قادر خواهید بود تا طول عمر این دستگاه را، افزایش دهید.

کلام پایانی

دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی کنوود به همراه این دستگاه عرضه می شود. با مطالعه این دفترچه شما با کلیه روش های نصب راه اندازی و نگهداری از ماشین های لباسشویی کنوود آشنایی کافی را، به دست خواهید آورد. در صورت ایجاد هرگونه مشکل در این ماشین لباسشویی می توانید به گروه تعمیرکارگروپ مراجعه کنید.

تعمیر کارگروپ یک گروه تعمیراتی انواع لوازم خانگی و انواع برندها می باشند. این گروه با بهره مندی از تکنولوژی های مدرن و به روز عیب یابی قادر به رفع مشکلات ماشین لباسشویی شما در اولین فرصت می باشند.

درخواست آنلاین تعمیر لوازم خانگی
تکنسین های ما در سریع ترین زمان با شما در تماس خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *