• تعمیر لوازم خانگی با تعمیر کار گروپ

  برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

علت جلو نرفتن تایمر ماشین لباسشویی چیست ؟

چکیده محتوا این صفحه

علت جلو نرفتن تایمر ماشین لباسشویی چیست ؟

علت جلو نرفتن تایمر ماشین لباسشویی چیست ؟ یا این که چرا تایمر ماشین لباسشویی از کار می افتد ؟ برای بیشتر افراد سوال است . تا زمانی که تایمر لباسشویی روشن نشود ، هیچ عمل شست و شویی اتفاق نمی افتد .

عوامل بسیاری همچون خطای کاربر ، خطای الکتریکی ، خرابی موتور ، دبی پایین آب و … منجر به جلو نرفتن تایمر ماشین می شود . در ادامه به صورت مفصل درباره ساز و کار تایمر ماشین لباسشویی صحبت می کنیم ، با ما همراه شوید .

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید و انتخاب بهترین پودر لباسشویی

علل جلو نرفتن تایمر ماشین لباسشویی

مبحث علت جلو نرفتن تایمر ماشین لباسشویی چیست ؟ به صورت اجمالی درباره ساز و کار تایمر در ماشین های لباسشویی توضیح می دهیم . این قطعه الکتریکی برای ماشین ها همانند مغز برای انسان ها عمل می کند .

در صورتی که شرایط برای شست و شوی لباس فراهم نباشد ، تایمر لباسشویی نمی تواند نسبت به فرمان ها ری اکشنی نشان دهد . بدین علت با این که روشن است ، اما فرآیند شست و شو اتفاق نمی افتد ‌.

در مورد اینکه چرا تایمر ماشین لباسشویی جلو نمی ‌رود ، دلایل متعددی وجود دارد . در پاسخ به پرسش علت جلو نرفتن تایمر ماشین لباسشویی چیست ؟ ، علل بروز این مشکل را در ماشین های لباسشویی بررسی می کنیم .

 • خطای کاربر : احتمال این که تنظیمات تایمر را بر الگوی اشتباهی قرار داده اید ، وجود دارد . لطفاً مجدداً تنظیمات را بررسی کنید .
 • خطای الکتریکی : اگر تایمر به طور کامل جلو نمی‌ رود ، مشکلی در سیستم برق ماشین وجود دارد . حتما دستگاه را بررسی کنید که آیا به پریز برق متصل است یا نه . در صورت لزوم ، با یک تکنسین متخصص تماس بگیرید .
 • خرابی تایمر : در صورتی که تایمر ماشین لباسشویی خراب شده باشد ، بهترین گزینه تعویض قطعه است ‌.
 • سایر مشکلات فنی : علاوه بر موارد فوق ، مشکلاتی همچون ؛ خرابی موتور ، مشکل در سیستم کنترل الکترونیکی و … موجب جلو نرفتن تایمر ماشین می شود .

برای تعمیر ماشین لباسشویی و جلوگیری از هرگونه صدمه دستگاه بهتر است جهت تنظیم دوباره تایمر با یک تکنسین حرفه ‌ای مشورت کنید .

آیا تایمر ماشین لباسشویی به سرویس نیاز دارد ؟

علت جلو نرفتن تایمر ماشین لباسشویی چیست ؟ در مطالب فوق ، بررسی شد . باید گفت در این قسمت ما درباره چگونگی تنظیم تایمر ماشین بحث می کنیم . در برخی موارد تایمر ماشین لباسشویی به سرویس نیاز دارد . اگر تایمر به طور کامل جلو نمی ‌رود ، می‌ توان آن را نشانه ای از خرابی داخلی سیستم در نظر گرفت .

در صورتی که تایمر شما قابل تنظیم نیست و تنها روشن و خاموش کردن ماشین لباسشویی را کنترل می ‌کند ، احتمالاً عیب از خود قطعه است . برای بازیابی قدرت تایمر باید به تعمیر آن بپردازید .

مراقب باشید که قبل از هر گونه تعمیری ، گارانتی ماشین لباسشویی خود را بررسی کنید . اگر ماشین لباسشویی هنوز در دوره گارانتی است ، با تولیدکننده یا نمایندگی محلی تماس بگیرید .

علت جلو نرفتن تایمر ماشین لباسشویی چیست ؟ شاید خبر از یک مشکل در داخل سیستم باشد ، اما نشانه ای برای بهینه سازی دستگاه نیز هست . مشکل تایمر را با کارشناسان حوزه در میان بگذارید ، تا راه حلی مناسب برای بهینه سازی دستگاه پیش روی شما قرار دهند .

آیا تایمر ماشین لباسشویی به سرویس نیاز دارد ؟

در تعمیر تایمر ماشین لباسشویی به چه نکاتی توجه کنیم ؟

علت جلو نرفتن تایمر ماشین لباسشویی چیست ؟ اشاره به وقوع یک مشکل در ساختمان داخلی ماشین لباسشویی شما دارد . این ماشین برقی ، توانایی شست و شوی لباس را در کمترین زمان ممکن دارا است .

در طول فعالین این ماشین ، تایمر بیشترین فعالیت را دارد . این قطعه هوشمند فعالیت دیگر قطعات ماشین را کنترل می کند . در صورتی که تایمر خراب شود ، عملا دستگاه بی استفاده است .

اگر تایمر دستگاه از کار افتاده است ، خودسرانه عمل نکنید . برای بازیابی سلامت سیستم تنها راه پیش روی شما تعمیر یا تعویض این قطعه است .

بخشی از مقاله علت جلو نرفتن تایمر ماشین لباسشویی چیست ؟ مربوط به چگونگی تعمیر تایمر ماشین می باشد . در سرویس این قطعه نکات متعددی حائز اهمیت است ، که در موارد ذیل به آن ها اشاره می کنیم .

 • بررسی قطعات خارجی : ابتدا محوطه تایمر را بررسی کنید و از وجود هر گونه خرابی فیزیکی ، آسیب یا قطعات شکسته مطمئن شوید . در صورت لزوم ، قطعات معیوب را تعویض کنید .
 • بررسی اتصالات الکتریکی : اگر اتصالات متصل به تایمر قطع شده یا سوخته است . ابتدا تعویض قطعات را انجام دهید ‌.
 • تعیین علت خرابی : با توجه به علائم خرابی و نشانه‌ هایی که در ماشین لباسشویی مشاهده می ‌کنید ، علت خرابی را تشخیص دهید .
 • تعمیر یا تعویض قطعات : مطابق با وضعیت دستگاه به تعمیر یا تعویض قطعات دستگاه بپردازید . در صورتی که تایمر به طور کلی خراب شده باشد ، تعویض بهترین گزینه است .

تست عملکرد : پس از تعمیر یا تعویض تایمر، ماشین لباسشویی را روشن کنید . این تست به شما کمک می کند ، تا از عملکرد تایمر مطمئن شوید .

در تعمیر تایمر ماشین لباسشویی به چه نکاتی توجه کنیم ؟

در چه مواقعی تایمر ماشین لباسشویی نیاز به تعمیر دارد ؟

زمانی که ماشین لباسشویی فعالیت خود را از دست می دهد ، سوالات متعددی از جمله علت جلو نرفتن تایمر ماشین لباسشویی چیست ؟ ذهن فرد را مشغول می کند . جواب این پرسش راهکاری موثر برای بهبود قدرت و سرعت ماشین پیش روی شما قرار می دهد .

تایمر ماشین لباسشویی خود نیز یک ماشین الکتریکی کوچک است ، که به فعالیت داخلی ماشین نظارت می کند . در برخی اوقات جهت بهینه سازی عملکرد این ماشین باید به تعمیر تایمر بپردازید .

دلیل جلو نرفتن تایمر ماشین لباسشویی چیست ؟ یا این که چه اتفاقی می افتد که تایمر از کار می افتد ؟ این پرسش ها تنها عیوب سیستم را بازگو نمی کند ، بلکه در بهینه سازی و افزایش عمر ماشین نقش دارد ‌.

موارد ذیل از حمله مواقعی است ، که تایمر باید مورد تعمیر و سرویس قرار گیرد توجه داشته باشید :

 • عدم عملکرد تایمر
 • خرابی فیزیکی
 • نامناسب بودن زمان سیکل ‌ها
 • عدم پاسخگویی تایمر
 • و …

در چه مواقعی تایمر ماشین لباسشویی نیاز به تعمیر دارد ؟

 

سخن پایانی

تعمیرکار گروپ یکی از باسابقه ترین مراکز خدماتی در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی و ابزارآلات برقی است . این موسسه خدمات غیر حضوری نیز به مردم عرضه می دارد . با مراجعه به وب سایت شرکت می توانید مستقیما جواب سوالاتی مثل علت جلو نرفتن تایمر ماشین لباسشویی چیست ؟ از کارشناسان ما پرس و جو کنید .

بیشتر بخوانید: دلایل یکسره شدن جاروبرقی ها چیست ؟

درخواست آنلاین تعمیر لوازم خانگی
تکنسین های ما در سریع ترین زمان با شما در تماس خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *