• تعمیر لوازم خانگی با تعمیر کار گروپ

    برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

0 تا 100 ارورهای کولر گازی ال جی

چکیده محتوا این صفحه

0 تا 100 ارورهای کولر گازی ال جی

آیا شما می دانید ارورهای کولر گازی ال جی ، چه مفهومی دارند ؟ در واقع این هشدارها به عنوان رمزی ، میان کاربر و کولر می باشد . امروزه کمپانی های تولید کننده وسایل الکترونیکی منزل ، برای رفاه حال کاربران خود سیستم های عیب یابی ، را در این دستگاه ها تعبیه کرده اند .

این سیستم به کاربران کمک می کند ، تا در صورت بروز هر نوع خطایی ، سریعا متوجه شدن و نسبت به رفع آن اقدام نمایند . برای آشنایی بیشتر با ، کد های خطا و ارورها در کولرهای ال جی با ما همراه باشید .

لیست کد ها و ارورهای کولر گازی ال جی

یکی از معمول ترین ارورهای کولر گازی ال جی ، با عنوان خطای FL یا P2 شناخته می شود ، این خطا به معنای پر شدن حفره ی تخلیه می باشد . در بیشتر موارد این محفظه به تخلیه احتیاج ندارد . به این دلیل که ، در بخش فوقانی آن یک فن تعبیه شده است . وظیفه ی این هدایت گرما از دستگاه به بیرون است ، که این فرایند را از طریق انتقال آب به کندانسور ، انجام می دهد . به این نکته توجه داشته باشید ، که اغلب میزان آب موجود در محفظه ی تخلیه ، به حدی نیست که باعث از کار افتادن کولر شود .

برای برطرف کردن ارورهای کولر گازی ال جی ، در دسته FL باید به شیوه نمایش خطا در مانیتور دقت کنید . در صورتی که این کد را به شکل ، مداوم مشاهده می کنید ، می توانید درپوش مربوط به محفظه تخلیه را بردارید ، برای بیرون راندن آب از آن کولر ، را به سمت عقب متمایل کنید .

بیشتر بخوانید: تعمیر تلویزیون

کد ارور CH34 کولر گازی ال جی

یکی دیگر از ارورهای کولر گازی ال جی ، با عنوان خطای کد CH34 شناخته می شود . در برخی موارد با مشاهده این خطا دستگاه کولر گازی خاموش می شود . این اتفاق زمانی رخ می دهد ، که دستگاه بر اثر فشار غیر متعارف و گرمای زیاد ، به حالت آف برود . دقت داشته باشید این کد به هیچ وجه نقص ، برای دستگاه کولر گازی به شمار نمی رود ، زیرا توسط کمپانی طراحی شده و جنبه محافظتی دارد .

برای جلوگیری از ارورهای کولر گازی ال جی ، که ناشی از گرمای زیاد است ، می توانید ترفندهایی مانند : ایجاد سایبان ، تمیز کردن کویل های کندانسور ، برای کنترل بهتر رطوبت و خنکی فضا در هنگام ترک مکان مورد نظر ، آن را بر روی درجات بالاتر تنظیم کنید .

کد ارور CH34 کولر گازی ال جی

کد ارور E1 یا CH02 کولر گازی ال جی

در ادامه آشنایی با ارورهای کولر گازی ال جی ، به بررسی کد E1 می پردازیم . این کد خطا با عنوان حفاظت از توقف خودکار ، شناخته می شود . دلیل مشاهده ی این ارور ، این است که سنسورهای موجود در لوله داخلی ، دچار اتصالی شده اند . زمانی که این باگ را در کولرهای گازی ال جی مشاهده می کنید ، یعنی امکان اتصالی در اجزای داخلی آن وجود دارد ، بنابراین لازم است ، برای رفع خطا با تکنسین ها و تعمیرکاران حرفه ای تماس بگیرید .

کد ارور E2 یا CH01 کولر گازی ال جی

یکی دیگر از ارورهای کولر گازی ال جی ، که به عنوان خطای حفاظت از توقف خودکار ، شناخته می شود ، کد E2 می باشد . این خطا نیز بر اثر اتصالات داخلی سنسورها بوده ، برطرف کردن آن باید توسط افراد متخصص انجام بگیرد .

کد ارور E3 یا CH03 کولر گازی ال جی

کد Error کولر گازی ال جی ، هر کدام معنای خاصی دارند . زمانی که در دستگاه خود خطای E3 را مشاهده نمودید، مطمئن باشید که کولر در قسمت خنک کننده دچار اشکال شده است . زمانی که این کد در دستگاه مشاهده می شود ، به عنوان یک موقعیت غیر عادی می باشد ، لازم است در اسرع وقت با متخصص و تکنسین تماس بگیرید .

کد ارور E3 یا CH03 کولر گازی ال جی

کد E4 کولر گازی LG

ارورهای کولر گازی ال جی ، همیشه به معنای باگ یا خطا نیستند ، به عنوان مثال زمانی که ، کاربران کد E4 را مشاهده کردند ، این پیام را دارد که کولر در شرایط یخ زدایی قرار گرفته است . عوامل مختلفی باعث یخ زدگی در کولر ها می شوند .

بخش اپراتور در قسمت پشت بر روی توری ، که در جلوی کولر قرار گرفته است ، پس از اینکه فرایند یخ زدایی با موفقیت انجام گرفت ، کولر دوباره به شکل عادی شروع به کار خواهد کرد .

بیشتر بخوانید: تعمیر جارو برقی

کد ارور E5 کولر گازی ال جی

از دیگر نمونه های ارورهای کولر گازی ال جی ، که به مخزن آب مربوط است ، کد ارور E5 می باشد . زمانی که مصرف کنندگان این هشدار را مشاهده می کنند ، باید مخزن آب را چک کنند تا از پر نبودن آن مطمئن شوند .

نمایش ارور E5 همانطور که قبلا اشاره کردیم ، به تخلیه ی آب مخزن به صورت کامل مربوط می شود ، برای تخلیه ی مخزن می توانید ، درپوش مربوط به تخلیه پایینی را برداشته ، اطمینان کنید ، همه آب بیرون رفته است ، وقتی مطمئن شدید مخزن به شکل کامل تخلیه شده ، درپوش را به جای خود بازگردانید .

در برخی موارد هم مشاهده شده است ، که کولرهای گازی ال جی به دلایل مختلف قادر به تشخیص مشکلات نیستند ، نقص ها را به صورت باگ نشان می دهند .

کد ارور E5 کولر گازی ال جی

سخن پایانی

حال که با برخی از ارورهای کولر گازی ال جی آشنا شدیم ، باید بدانید که آشنایی با خطاها موجب می شود ، تشخیص مشکلات این دستگاه ها سریعتر انجام بگیرد .

یکی از مهمترین فاکتورهایی که در تعمیر و عیب یابی ،کولر گازی ال جی مهم است ، مراجعه به کارشناسان و تکنسین های حرفه ای می باشد . گروه تعمیرکار گروپ ، یکی از تیم های حرفه ای است ، که در زمینه تعمیر و عیب یابی کولرهای ال جی تجربه ی زیادی دارد . با مراجعه به این تیم متخصص می توانید به بهترین وجه ممکن مشکلات کولرهای گازی برند ال جی را برطرف نمایید .

بیشتر بخوانید: مشکلات متداول اتو های خشک و چگونگی تعمیر آن ها

درخواست آنلاین تعمیر لوازم خانگی
تکنسین های ما در سریع ترین زمان با شما در تماس خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *