• تعمیر لوازم خانگی با تعمیر کار گروپ

    برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

0  تا 100 ارور ماشین لباسشویی اسنوا ، معرفی و رفع ارور لباسشویی اسنوا

چکیده محتوا این صفحه

0  تا 100 ارور ماشین لباسشویی اسنوا ، معرفی و رفع ارور لباسشویی اسنوا

در این مقاله به بررسی 0 تا 100 ارور ماشین لباسشویی اسنوا می‌ پردازیم‌. ماشین لباسشویی اسنوا نیز همانند سایر ماشین های لباسشویی برندهای معتبر و مدرن، در زمان بروز مشکل کدهایی را به نمایش می گذارند. در این مقاله ارور های رایج این دستگاه، علل و راه های برطرف نمودن آن را شرح خواهیم داد.

برای آشنایی با 0 تا 100 ارور ماشین لباسشویی اسنوا، تا پایان این مقاله از متخصصین تعمیرکار گروپ با ما همراه گردید.

بررسی ارورهای رایج لباسشویی اسنوا

در این بخش از مقاله شما را با 0 تا 100 ارور ماشین لباسشویی اسنوا، آشنا می کنیم. همانگونه که در بخش مقدمه این مقاله متوجه شدید، اگر قطعه ای از دستگاه خراب شود، یا اختلالی در کارکرد آن پیش بیاید، با ارورهای مختلف که کدی متشکل از عدد و حروف است، خود را نشان می دهد.

در این بخش با ما باشید، تا به طور کامل و جامع با خطا های این دستگاه و رفع آن آشنا گردید. انواع ارور های لباسشویی اسنوا عبارتند از؛

·         ارور IE

در نخستین بخش مقاله 0 تا 100 ارور ماشین لباسشویی اسنوا، شما را با رایج ترین خطا آشنا می کنیم. در آب رسانی دستگاه لباسشویی اسنوا به علل مختلف مانند قطعی منبع آب، بسته بودن شیر آب، انسداد شلنگ آب یا فیلتر ورودی آب ، اختلالی رخ دهد، این کد را در نمایشگر این دستگاه را مشاهده خواهید کرد.

البته این خطا نشانه خرابی هیدروستات یا عدم فعالیت مهم تخلیه آب نیز می باشد. برای تعمیر و برطرف نمودن این خطا، نخست از باز و سالم بودن شیر آب اطمینان حاصل کنید. سپس فیلتر را بررسی کنید، در صورت انسداد آن را باز کنید. شلنگ تخلیه را نیز چک کنید، در صورت مسدود بودن، مشکل گرفتگی آن را برطرف کنید. اگر تمام این بخش ها مشکلی نداشتند ایراد در سنسورها یا هیدروستات است، که با کمک تیم تعمیرکار گروپ اقدام به تعویض یا تعمیر این بخش ها کنید.

  • ارور OE

در ادامه مقاله 0 تا 100 ارور ماشین لباسشویی اسنوا، خطای OE را بررسی می کنیم. اگر سیستم تخلیه دستگاه به علت گرفتگی یا پیچ خوردگی مسدود شده باشد، این خطا را روی نمایشگر لباسشویی اسنوا مشاهده می کنیم. البته ایراد دستگاه ناشی از این دو مورد فقط به این دو ختم نمی شود، بلکه امکان دارد هیدروستات یا پمپ دستگاه خراب شده باشد.

برای رفع آن ابتدا باز بودن شیلنگ تخلیه را چک کنید، در صورت عدم مشکل برای تعمیر یا تعویض پمپ تخلیه یا هیدروستات باید از تعمیرکاران حرفه ای کمک بگیرید.

شرکت تعمیرکار گروپ در کنار تشخیص درست علت خطا، دستگاه شما را با بهره گیری از قطعات اورجینال تعمیر و تعویض خواهد کرد.

بیشتر بخوانید: مهم ترین دلایل کار نکردن ماکروفر و نحوه رفع آن

  • ارور UE

تراز بودن لباسشویی اهمیت بالایی در کارکرد صحیح دستگاه و طول عمر آن دارد؛ از این رو در صورت عدم توازن یا تراز نبودن لباسشویی اسنوا این ارور را مشاهده می کنیم.

راه تعمیر این ارور تراز نمودن دستگاه و پخش یکنواخت لباس ها درون دیگ لباسشویی اسنوا می‌ باشد. البته نخست دستگاه را خاموش و لباس ها را خارج کنید، سپس اقدام به تراز کردن دستگاه بنمایید.

ارور UE

·         ارور LE

اینک در این بخش از مقاله 0 تا 100 ارور ماشین لباسشویی اسنوا، خطای دیگری را با هم بررسی می کنیم. در صورتی که درب دستگاه به خوبی بسته نباشد، یا پس از تنظیم برنامه شستشو باز مانده باشد، این خطا رویت می شود. البته گاهی نیز با دلیل خرابی میکروسوئیچ و خرابی قفل درب این خطا بروز پیدا می کند.

اگر ایراد از خرابی این قطعات است، حتما باید به دست تعمیرکاران حرفه ای رفع شود. تعمیرکاران شرکت تعمیرکار گروپ می توانند برای رفع این ارور به شما کمک کنند.

  • ارور E2و ارور E4

در این بخش از مقاله 0 تا 100 ارور ماشین لباسشویی اسنوا، نوبت به بررسی ارور E2 می رسد. این ارور خود را با نشت آب از لباسشویی یا آبگیری زیاد دستگاه نشان می دهد‌.‌ علت آن نیز ایراد در هیدروستات، انسداد یا پاره شدن شیلنگ آب ورودی، خرابی شیر برقی یا باز بودن شیر آب است.

پس تمام اتصالات و منابع آب را برای رفع این ارور چک کنید. در صورتی که ایراد از هیدروستات است، از افراد متخصص کمک بخواهید.

·         ارور E5

در این بخش از مقاله 0 تا 100 ارور ماشین لباسشویی اسنوا، خطای E5 را بررسی می کنيم. این ارور را زمانی که در ولتاژ و جریان الکتریکی دستگاه اختلالی روی بدهد، مشاهده می کنیم. علت بروز این ایراد به دلایلی دیگری چون گیر کردن لباس بین درب و لاستیک، خرابی برد الکترونیکی می باشد. برای رفع این ایراد با افراد متخصص، ماهر و زبده تماس بگیرید.

·         ارور E6 و ارور E8

این دو ارور از ارورهای پر هزینه در لباسشویی اسنوا هستند. این خطاها خرابی موتور یا برد الکتریکی را هشدار می دهند. البته اتصال کوتاه و ایراد در سیم کشی نیز این خطاها را ظاهر می کند. برای رفع آن با متخصصین حرفه ای تماس بگیرید، تا علت را به خوبی تشخیص و اقدام به تعمیر آن کنند.

·         ارور E9

در ادامه مقاله 0 تا 100 ارور ماشین لباسشویی اسنوا، شما را با یکی ديگر از ارورهای این دستگاه آشنا می کنیم. این خطا در صورت اختلال در برد و هیدروستات ایجاد می شود. برای تعمیر آن باید تعمیرکاران حرفه ای شرکت تعمیرکار گروپ کمک بگیرید.

ارور E9

  • ارور H2

در این بخش از مقاله شما را با خطای H2 آشنا می کنیم‌.‌ این خطا بیانگر خرابی و عدم نصب صحیح المنت حرارتی است. برای نصب درست و تعمیر المنت حرارتی با تکنسین های ماشین لباسشویی اسنوا تماس بگیرید.

  • ارور H4

این ایراد نیز ناشی از ایراد در المنت یا نبود آب در دیگ المنت گرم شده است. البته خرابی برد الکترونیکی نیز این هشدار را به شما نشان خواهد داد. برای علت یابی و تعمیر از تعمیرکاران حرفه ای، ماهر و متخصص کمک بگیرید.‌

  • ارور H5

اگر دمای اب دستگاه با ایراد مواجه شود، این ارور به نمایش گذاشته می شود. در واقع با این ارور باید به سالم بودن ترمیستور یا المنت حرارتی شک کرد. تعمیر این اجزا از عهده شما بر نمی آید و نیاز به کمک تعمیرکاران دارید.

·         ارور H6

در این بخش از مقاله 0 تا 100 ارور ماشین لباسشویی اسنوا، به بررسی ارور H6 می پردازیم. این ارور نیز همانند ارور قبلی بیانگر ایراد در المنت حرارتی دستگاه است.‌ برای رفع آن سیم کشی و مدار مقاومت لباسشویی را چک کنید، اگر سیم ها و مدار سالن بودند، المنت باید تعمیر گردد.‌

   ارور H6

  • ارور H8

اگر درام المنت حرارتی دستگاه آب کافی نداشته باشد، المنت داغ خواهد شد؛ از این رو کارایی مطلوب خود را نخواهد داشت و این ارور ظاهر می گردد. برای برطرف نمودن این ایراد باید میزان آب را تنظیم نمایید‌.

اگر با انجام این کار مشکل پا بر جا بود، مشکل از برد دستگاه است، که تعمیر یا تعویض برد توسط متخصصین حرفه ای شرکت تعمیرکار گروپ با هزینه مناسب انجام می گیرد.

سخن پایانی

مقاله 0 تا 100 ارور ماشین لباسشویی اسنوا توسط تيم تعمیر سایت تعمیرکار گروپ نگاشته شده است. اگر لباسشویی برند اسنوا شما دچار ایراد شده و یکی از ارورهای نامبرده را نشان می دهد. با ما تماس بگیرید، تا در اسرع وقت در منزل شما دستگاه را با هزینه کم تعمیر نماییم.

درخواست آنلاین تعمیر لوازم خانگی
تکنسین های ما در سریع ترین زمان با شما در تماس خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *