• تعمیر لوازم خانگی با تعمیر کار گروپ

    برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

12 راه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و هزینه های آن

چکیده محتوا این صفحه

12 راه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و هزینه های آن

در این مقاله از شرکت تعمیرکار گروپ 12 راه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ را با هم مرور می کنیم. همه ما پس از مدتی استفاده از دستگاه با کدهای خطای ماشین لباسشویی سامسونگ مواجه می شویم، یا لباسشویی سامسونگ عملکرد لازم را ندارد، با بروز این خطاها و کارکرد اشتباه لباسشویی سامسونگ همه به دنبال راه چاره اس برای تعمیر آن هستیم.

در این مقاله تمام این ارورها را با هم بررسی می کنیم و 12 راه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ را شرح می دهیم. گاهی اوقات می توان این مشکلات را در خانه حل کرد و گاهی نیاز به دخالت تعمیرکاران متخصص دارد.

بررسی 12 خطای ماشین لباسشویی سامسونگ و روش های تعمیر آنها

امروزه اگر هر گونه ایرادی در کارکرد و قطعات لباسشویی سامسونگ رخ دهد، خود را با کدهای خطا نشان می دهد. در این مقاله ما به مرور این خطاها و 12 راه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ می پردازیم. در صورت بروز خطاهای زیر آنها رد بدین نحو تعمیر کنید؛

بررسی 12 خطای ماشین لباسشویی سامسونگ و روش های تعمیر آنها

1.      تعمیر خطای E4

زمانی که آب لباسشویی به هر دلیلی قطع شود، این خطا را رویت می کنیم. بروز این خطا به این دلیل است، که شیر آب باز نیست، فشار آب بسیار کم شده یا اینکه شیلنگ آب رسانی مسدود شده است.

نحوه تعمیر این ارور بدین نحوه است، که نخست باز بودن شیر آب را چک کنید، در صورتی که فشار آب کم است و در طبقات بالا زندگی می کنید، نیاز به پمپ آب دارید. مسدود بودن یا نبودن شیلنگ آب را نیز چک کنید.

2.      تعمیر خطای E5

اگر شیلنگ تخلیه مسدود شود، این کد روی نمایشگر دستگاه پدیدار می شود. ممکن است شیلنگ تخلیه با وسایل مختلفی یا رسوب مسدود شده یا اینکه پیچ خورده است. برای تعمیر این خطا بنا بر توصیه نویسندگان مقاله 12 راه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ ، کافی است شیلنگ تخلیه را از نظر گرفتگی یا پیچ خوردگی در نقاط مختلف چک کنید.

بیشتر بخوانید: عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی

3.      تعمیر خطای UE

اگر ماشین لباسشویی به علت عدم تعادل قادر به چرخیدن نباشد، این خطا را نشان می دهد. برای تعمیر ماشین را خاموش کنید، درب ماشین لباسشویی را باز کنید و لباس ها را به طور یکنواخت در درام پخش کنید، یا از وزن لباس ها کم کنید.

4.      تعمیر خطای 1E 0E

در این بخش از مقاله به بررسی یکی از روش های تعمیر لباسشویی از 12 راه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ می پردازیم. این ارور به دلیل خطای نرم افزاری کنترلر لباسشویی سامسونگ رخ می دهد.

برای رفع این خطا، پس از اتمام فرآیند چرخش دستگاه، دستگاه را مجدداً ری استارت کنید. اگر مشکل برطرف نشد، باید برای پشتیبانی فنی با شرکت متخصص تعمیر لباسشویی سامسونگ مانند شرکت تعمیرکار گروپ تماس بگیرید.

تعمیر خطای 1E 0E

5.      تعمیر خطای CL DE

هنگامی که کاربر دکمه Start/Pause را فشار ندهد، این خطا رخ می دهد. نحوه تعمیر آن بدین شرح است، که بعد از اینکه دستگاه فرآیند آبکشی را انجام داد، درب ماشین لباسشویی را ببندید و مجددا آن را راه اندازی کنید.

6.      تعمیر خطای LE

این خطا در زمانی رخ می دهد، که خروجی لوله تخلیه بالاتر از ورودی قرار می گیرد و باعث راکد شدن و نشت آب می شود‌، گاهی نیز علت این خطا مسدود شدن شیلنگ تخلیه است.

برای تعمیر آن شیلنگ تخلیه را بررسی کنید، اگر پس از بررسی هیچ چیز غیرعادی نبود اما خطا برطرف نشد، باید با گروه تعمیرکار گروپ تماس بگیرید. در ادامه مقاله 12 راه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ را بررسی می کنیم.

7.      تعمیر خطای CE/3E

این خطا ناشی از بروز یک مشکل در دستگاه است، برای تعمیر آن دستگاه را از برق بکشید و برای تعمیر با شرکت تعمیرکار گروپ تماس بگیرید، تا کارشناسان فنی ما مشکل را بررسی و حل کنند.

8.      تعمیر خطای Sd/Sub

اگر سنسور وجود کف بیش از حد در درام را تشخیص دهد، این خطا دیده می شود. برای تعمیر این خطا فقط صبر کنید تا کف حل شود. در ادامه مقاله 12 راه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ با ما باشید، تا دیگر خطاها و راه های تعمیر آنها را بررسی کنید.

9.      تعمیر خطا UB

این ارور به علت عدم تعادل در داخل درام ایجاد می شود. برای رفع آن باید دستگاه را خاموش کنید، تا باز شدن درب آن صبر نمایید، سپس لباس ها را به صورت یکنواخت درون دستگاه قرار دهید.

تعمیر خطا UB

10.  تعمیر عدم کار کردن لباسشویی سامسونگ

در این بخش از مقاله 12 راه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ، شما را با یک راه تعمیر دیگر آشنا می کنیم‌. اگر دستگاه شما به هر علتی کار نمی کند، دستگاه را خاموش کنید، فورا با یک مرکز تعمیر حرفه ای مانند تعمیرکار گروپ تماس بگیرید.

در بسیاری از اوقات این مشکل ناشی از مشکلات سخت افزاری است، که باید به دست تعمیرکاران حرفه ای حل گردد.

11.  تعمیر خطا 1C

این ارور زمانی که سنسور سطح آب به درستی کار نکند، رخ می دهد. نحوه تعمیر آن بدین صورت است که، سیم سنسور سطح آب را بررسی کنید. اگر اطلاعات تصحیح کد خطای ماشین لباسشویی سامسونگ هنوز معیوب است، با مرکز تعمیرکار گروپ تماس بگیرید.‌

نکته: زمانی که ماشین لباسشویی خطای C1 را نشان می دهد، ماشین لباسشویی به مدت 3 دقیقه تخلیه نمی شود. در این مدت، دکمه های پاور غیر فعال هستند.

12.  تعمیر خطا C3

یکی از خطاهای بسیار نگران کننده لباسشویی سامسونگ این خطا است‌. این خاطی حاکی از خرابی موتور دستگاه می باشد.

تعمیر آن بدین نحو است، که سعی کنید دستگاه را دوباره راه اندازی کنید. اگر مشکل تصحیح کد خطای ماشین لباسشویی سامسونگ همچنان ادامه داشت، با مرکز تعمیر تعمیر کار گروپ تماس بگیرید.

سخن پایانی

امیدواریم مقاله 12 راه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ از شرکت تعمیرکار گروپ برای شما سودمند بوده باشد. اگر هر یک از تجهیزات خانه شما از یخچال گرفته تا لباسشویی با مشکل روبرو شده اند، با شرکت تعمیرکار گروپ تماس بگیرید، تا مشکل را به درستی تشخیص دهند و با هزینه کم آن را تعمیر کنند.

درخواست آنلاین تعمیر لوازم خانگی
تکنسین های ما در سریع ترین زمان با شما در تماس خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *